ZÁPAS
05.03.23 | 1. kolo kval. | Nicolas Bruna | Cristian Luciano Pastore | 6-4, 7-64 | M25 Rio | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Chile
19.01.99, 25 Let
21 341 $
19.01.99, 25 Let
21 341 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Argentina
12.06.96, 27 Let
12.06.96, 27 Let
Nicolas Bruna vs. Cristian Luciano Pastore - Vzájemné zápasy
05.03.23 | 1. kolo kval. | Nicolas Bruna | Cristian Luciano Pastore | 6-4, 7-64 | detail zápasu | M25 Rio | antuka |
Nicolas Bruna form & Cristian Luciano Pastore form
Nicolas Bruna - poslední zápasy
M15 Santiago - antuka | ||||
16.04.24 1. kolo | vs. Fermin Tenti | 1-6, 7-64, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Quillota - antuka | ||||
09.04.24 1. kolo | vs. Joel Angel Lucero | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Bragado - antuka | ||||
02.04.24 kvalifik. | vs. Ezequiel Simonit | 6-73, 6-72 | detail zápasu | |
01.04.24 2. kolo kval. | vs. Augusto Mateo Lucarelli | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Bragado - antuka | ||||
26.03.24 kvalifik. | vs. Mateo Del Pino | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Gabriel Alejandro Hidalgo | 7-64, 2-6, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Punta - antuka | ||||
22.03.24 2. kolo | vs. Leonardo Aboian | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.03.24 1. kolo | vs. Ezequiel Monferrer | 3-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
19.03.24 kvalifik. | vs. Arthur Laborde | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Adrian Adrian | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Santiago Challenger - antuka | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Guido Ivan Justo | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Andres Gabriel Ciurletti | 4-6, 7-5, 9-11 | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
13.02.24 kvalifik. | vs. Matheus Cury Bueres | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Joel Angel Lucero | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.02.24 kvalifik. | vs. Arthur Laborde | 2-6, 6-2, 14-12 | detail zápasu | |
05.02.24 1. kolo kval. | vs. Francisco Danatro | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Concepcion - antuka | ||||
13.12.23 2. kolo | vs. Luciano Carraro | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.12.23 1. kolo | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 4-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Concepcion - antuka | ||||
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Ryan Augusto dos Santos | 3-6, 6-3, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Santa - antuka | ||||
27.11.23 kvalifik. | vs. Ezequiel Simonit | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.11.23 2. kolo kval. | vs. Amador Salazar | 6-1, 2-1, Amador Salazar - skreč | detail zápasu | |
M15 Santa - antuka | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Nikos Lehmann | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
20.11.23 kvalifik. | vs. Amador Salazar | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Joel Angel Lucero | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Cochabamba - antuka | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Juan Carlos Prado Angelo | 4-6, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Rosario - antuka | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Valerio Aboian | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
03.11.23 2. kolo | vs. Matias Franco Descotte | 6-74, 7-66, 3-6 | detail zápasu | |
02.11.23 1. kolo | vs. Leonardo Civita-Telles | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Mendoza - antuka | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Oscar Gabriel Ortiz | 3-6, 0-6 | detail zápasu |
Cristian Luciano Pastore - poslední zápasy
M25 Lujan - antuka | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Matias Zukas | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Jakarta - tvrdý | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Lucky Candra Kurniawan | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Constanta - antuka | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Vadym Konovchuk | 4-6, 6-4, 3-10 | detail zápasu | |
M15 Addis - antuka | ||||
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Linus Videhult | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Addis - antuka | ||||
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Gonzalo Ariel Karakachian | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Rio - antuka | ||||
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Nicolas Bruna | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
M15 Lujan - antuka | ||||
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Matias Riva | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Cordoba - antuka | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Juan Estevez | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Salta - antuka | ||||
31.10.22 2. kolo kval. | vs. Federico Hernan Giovanniello | 4-6, 6-0, 6-10 | detail zápasu | |
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Ocantos | 6-74, 7-5, 11-9 | detail zápasu | |
M25 Rio - antuka | ||||
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Ramiro Amarilla | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Felipe De Dios | 5-7, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Quito - antuka | ||||
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Cristobal Castro | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Quito - antuka | ||||
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Alberto Alvarado Berrospi | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Lima - antuka | ||||
10.02.20 1. kolo kval. | vs. Michael Beltran Rubio | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
10.02.20 2. kolo kval. | vs. Alejandro Mendoza | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Lima - antuka | ||||
03.02.20 2. kolo kval. | vs. Miljan Zekic | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Jose Elias Yapur | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M15 La - antuka | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Cristobal Castro | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Santa - antuka | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Gaston Erhardt | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Argentina F9 - antuka | ||||
11.11.18 2. kolo kval. | vs. Joaquin Benoit | 3-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
Argentina F7 - antuka | ||||
27.10.18 1. kolo kval. | vs. Federico Juan Aguilar | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Argentina F4 - antuka | ||||
02.09.18 1. kolo kval. | vs. Santiago Bramajo | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Argentina F11 - antuka | ||||
27.11.17 1. kolo kval. | vs. Juan Ignacio Alcalde | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Argentina F10 - antuka | ||||
20.11.17 1. kolo kval. | vs. Lucas Farfan | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Argentina F13 - antuka | ||||
07.11.16 1. kolo kval. | vs. Facundo Bermejo | 1-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
Argentina F11 - antuka | ||||
24.10.16 1. kolo kval. | vs. Leonardo Albertalli | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Brazil F4 - tvrdý | ||||
18.07.16 2. kolo kval. | vs. Luis Britto | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Brazil F3 - antuka | ||||
11.07.16 1. kolo kval. | vs. Alejo Vilaro | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Brazil F2 - antuka | ||||
04.07.16 2. kolo kval. | vs. Luis Britto | 4-6, 2-6 | detail zápasu |