ZÁPAS
19.10.14 | 2. kolo kval. | Nicolas Alejandro De Gregorio | Juan Pablo Paz | 6-4, 6-75, 7-61 | Cordoba Challenger | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Nicolas Alejandro De Gregorio | Juan Pablo Paz | |
1. podání % | 89/130 (68%) | 65/118 (55%) |
Vyhrané body z 1.podání | 59/89 (66%) | 48/65 (74%) |
Vyhrané body z 2.podání | 18/41 (44%) | 21/53 (40%) |
Vyhrané break-bally | 6/11 (55%) | 5/14 (36%) |
Vyhrané body z returnu | 49/118 (42%) | 53/130 (41%) |
Vyhrané body celkem | 126/248 (51%) | 122/248 (49%) |
Dvojchyby | 2 | 7 |
Esa | 2 | 7 |
STATISTIKY ZÁPASU
Argentina
10.05.91, 32 Let
10 515 $
10.05.91, 32 Let
10 515 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Nicolas Alejandro De Gregorio vs. Juan Pablo Paz - Vzájemné zápasy
19.10.14 | 2. kolo kval. | Nicolas Alejandro De Gregorio | Juan Pablo Paz | 6-4, 6-75, 7-61 | detail zápasu | Cordoba Challenger | antuka |
Nicolas Alejandro De Gregorio form & Juan Pablo Paz form
Nicolas Alejandro De Gregorio - poslední zápasy
Buenos Aires - antuka | ||||
09.10.16 2. kolo kval. | vs. Gonzalo Villanueva | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
08.10.16 1. kolo kval. | vs. Genaro Alberto Olivieri | Genaro Alberto Olivieri - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
Argentina F8 - antuka | ||||
23.05.16 1. kolo kval. | vs. Lourenzo Gasperini | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Argentina F7 - antuka | ||||
16.05.16 1. kolo kval. | vs. Lucas Aranguren | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
Argentina F6 - antuka | ||||
10.05.16 1. kolo | vs. Daniel Dutra Da Silva | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.05.16 kvalifik. | vs. Franco Viu | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
09.05.16 1. kolo kval. | vs. Mauricio Velasco | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
09.05.16 2. kolo kval. | vs. Juan Aranda | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Argentina F5 - antuka | ||||
02.05.16 1. kolo kval. | vs. Nicolas Bacella | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
02.05.16 2. kolo kval. | vs. Oscar Gabriel Ortiz | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Argentina F4 - antuka | ||||
21.03.16 2. kolo kval. | vs. Franco Emanuel Egea | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.03.16 1. kolo kval. | vs. Gonzalo Achondo | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Argentina F3 - antuka | ||||
14.03.16 2. kolo kval. | vs. Franco Capalbo | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
14.03.16 1. kolo kval. | vs. Patricio Mercuri | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Argentina F2 - antuka | ||||
07.03.16 1. kolo kval. | vs. Facundo Juarez | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
09.01.16 1. kolo kval. | vs. Michel Vernier | 0-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
Mendoza Challenger - antuka | ||||
03.01.16 2. kolo kval. | vs. Franco Agamenone | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.01.16 1. kolo kval. | vs. Ignacio Dagostino | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Chile F10 - tvrdý | ||||
14.12.15 2. kolo | vs. Alex Blumenberg | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
14.12.15 1. kolo | vs. Agustin Suarez Gonzalez | 6-75, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
14.12.15 čtvrtfinále | vs. Maximiliano Estevez | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Chile F9 - antuka | ||||
07.12.15 1. kolo | vs. Andre Miele | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Chile F8 - antuka | ||||
30.11.15 2. kolo | vs. Franco Agamenone | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.11.15 1. kolo | vs. Manuel Barros | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
08.11.15 2. kolo kval. | vs. Gustavo Vellbach | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
07.11.15 1. kolo kval. | vs. Kamil Majchrzak | 6-4, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
Switzerland F5 - antuka | ||||
31.08.15 1. kolo | vs. Roberto Marcora | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Switzerland F4 - antuka | ||||
24.08.15 1. kolo | vs. David Simunek | 4-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
Switzerland F3 - antuka | ||||
17.08.15 1. kolo | vs. Nikola Milojevic | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Argentina F5 - antuka | ||||
11.05.15 1. kolo kval. | vs. Santiago Maresca | 5-7, 4-6 | detail zápasu |
Juan Pablo Paz - poslední zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
19.04.24 čtvrtfinále | vs. Facundo Juarez | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.04.24 2. kolo | vs. Petr Brunclik | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
16.04.24 1. kolo | vs. Biagio Gramaticopolo | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
Mexico City - antuka | ||||
31.03.24 1. kolo kval. | vs. Roberto Cid Subervi | 6-4, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
San Luis - antuka | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Louis Wessels | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Merida Challenger - antuka | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Nick Hardt | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
18.03.24 kvalifik. | vs. Boris Kozlov | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Kigali 2 - antuka | ||||
06.03.24 2. kolo | vs. Mohamed Safwat | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
04.03.24 1. kolo | vs. Yshai Oliel | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Kigali 1 - antuka | ||||
28.02.24 2. kolo | vs. Kamil Majchrzak | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Mohamed Safwat | 7-69, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Maxime Chazal | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Antonio Caruso | 5-1, Antonio Caruso - skreč | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Sarp Agabigun | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Hady Habib | 7-64, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Stefano Reitano | 7-61, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Valerio Aboian | 6-2, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Concepcion - antuka | ||||
13.12.23 2. kolo | vs. Diego Fernandez Flores | 4-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
12.12.23 1. kolo | vs. Felipe De Dios | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Concepcion - antuka | ||||
05.12.23 1. kolo | vs. Juan Manuel La Serna | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Temuco Challenger - tvrdý | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Gustavo Heide | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Brasilia Challenger - tvrdý | ||||
20.11.23 kvalifik. | vs. Pedro Sakamoto | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Gabriel Roveri Sidney | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Montevideo Challenger - antuka | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Orlando Luz | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Rosario - antuka | ||||
11.11.23 čtvrtfinále | vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Mateo Del Pino | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Felipe De Dios | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
21.10.23 semifinále | vs. Michael Vrbensky | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.10.23 2. kolo | vs. Valentin Vacherot | 6-4, 0-6, 6-4 | detail zápasu | |
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Andrey Chepelev | 6-1, 3-1, Andrey Chepelev - skreč | detail zápasu |