ZÁPAS
25.05.18 | čtvrtfinále | Nicolae Frunza | Thomas Yaka Kofi Setodji | 6-3, 6-3 | Romania F1 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Nicolae Frunza | Thomas Yaka Kofi Setodji | |
1. podání % | 42/55 (76%) | 45/57 (79%) |
Vyhrané body z 1.podání | 30/42 (71%) | 26/45 (58%) |
Vyhrané body z 2.podání | 6/13 (46%) | 4/12 (33%) |
Vyhrané break-bally | 4/10 (40%) | 1/1 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 27/57 (47%) | 19/55 (35%) |
Vyhrané body celkem | 63/112 (56%) | 49/112 (44%) |
Dvojchyby | 3 | 1 |
Esa | 1 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Thomas Yaka Kofi Setodji | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Nicolae Frunza | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Thomas Yaka Kofi Setodji | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Nicolae Frunza | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-2 | Thomas Yaka Kofi Setodji | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Nicolae Frunza | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
Nicolae Frunza | 3-3 | |
Nicolae Frunza | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
Nicolae Frunza | 5-3 | |
0-0, 40-30 | ||
6-3 |
2 | ||
Nicolae Frunza | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
Nicolae Frunza | 0-1 | |
Nicolae Frunza | 0-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
Nicolae Frunza | 1-2 | |
Nicolae Frunza | 2-2 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-2 | Thomas Yaka Kofi Setodji | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Nicolae Frunza | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-3 | Thomas Yaka Kofi Setodji | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Nicolae Frunza | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-3 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Nicolae Frunza vs. Thomas Yaka Kofi Setodji - Vzájemné zápasy
25.05.18 | čtvrtfinále | Nicolae Frunza | Thomas Yaka Kofi Setodji | 6-3, 6-3 | detail zápasu | Romania F1 | antuka |
Nicolae Frunza form & Thomas Yaka Kofi Setodji form
Nicolae Frunza - poslední zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
20.10.22 2. kolo | vs. Yassine Dlimi | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
19.10.22 1. kolo | vs. Gian Matias Di Natale | 3-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Sozopol - tvrdý | ||||
07.10.22 čtvrtfinále | vs. Maks Kasnikowski | 5-7, 0-3, - Nicolae Frunza - skreč | detail zápasu | |
06.10.22 2. kolo | vs. Yanaki Milev | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
05.10.22 1. kolo | vs. Simon Anthony Ivanov | 1-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Curtea - antuka | ||||
12.08.22 čtvrtfinále | vs. Valerio Aboian | 7-67, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.08.22 2. kolo | vs. David Jorda Sanchis | 3-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
10.08.22 1. kolo | vs. Nikola Kolyachev | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Pitesti - antuka | ||||
03.08.22 1. kolo | vs. Oleksandr Bielinskyi | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
Iasi Challenger - antuka | ||||
12.07.22 1. kolo | vs. Luciano Darderi | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
11.07.22 kvalifik. | vs. Oleg Prihodko | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Tudor Stefan Gheorghita | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Belgrade - antuka | ||||
03.07.22 finále | vs. Duje Kekez | 6-1, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
02.07.22 semifinále | vs. Aleksandre Metreveli | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
01.07.22 čtvrtfinále | vs. Dusan Obradovic | 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
30.06.22 2. kolo | vs. Kristijan Juhas | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
29.06.22 1. kolo | vs. Radu Mihai Papoe | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
21.05.22 semifinále | vs. Mathys Erhard | 3-6, 1-4, - Nicolae Frunza - skreč | detail zápasu | |
20.05.22 čtvrtfinále | vs. Ignacio Carou | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
19.05.22 2. kolo | vs. Bruno Kuzuhara | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
18.05.22 1. kolo | vs. Andrej Duric | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
15.05.22 finále | vs. Deney Wassermann | 4-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
14.05.22 semifinále | vs. Bruno Kuzuhara | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
13.05.22 čtvrtfinále | vs. Yuta Shimizu | 7-62, 6-1 | detail zápasu | |
12.05.22 2. kolo | vs. Maxim Zhukov | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
10.05.22 1. kolo | vs. Maks Kasnikowski | 6-4, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.04.22 1. kolo | vs. Mathys Erhard | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
09.04.22 semifinále | vs. Valentin Royer | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.04.22 čtvrtfinále | vs. Timo Stodder | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
07.04.22 2. kolo | vs. Michael Vrbensky | 6-2, 6-3 | detail zápasu |
Thomas Yaka Kofi Setodji - poslední zápasy
Noumea Challenger - tvrdý | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Jesse Delaney | 0-6, 0-3, - Thomas Yaka Kofi Setodji - skreč | detail zápasu | |
M25 Brazzaville - tvrdý | ||||
30.07.23 finále | vs. Calvin Hemery | 6-4, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.07.23 semifinále | vs. Aziz Ouakaa | 6-3, 3-6, 7-63 | detail zápasu | |
28.07.23 čtvrtfinále | vs. Guy Orly Iradukunda | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
27.07.23 2. kolo | vs. Amr Elsayed | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
26.07.23 1. kolo | vs. Michael Bassem Sobhy | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Brazzaville - tvrdý | ||||
22.07.23 semifinále | vs. Alexander Stater | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.07.23 čtvrtfinále | vs. Aziz Ouakaa | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
20.07.23 2. kolo | vs. Amr Elsayed | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
18.07.23 1. kolo | vs. Ethan Denzel Sibanda | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15+H Bagnoles - antuka | ||||
12.01.20 1. kolo kval. | vs. Arthur Fils | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25+H Lagos - tvrdý | ||||
17.10.19 2. kolo | vs. Aziz Dougaz | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.10.19 1. kolo | vs. Abayomi Oluseyi Philips | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25+H Lagos - tvrdý | ||||
10.10.19 2. kolo | vs. Aziz Dougaz | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.10.19 1. kolo | vs. Hamid Reza Nadaf | 6-4, 2-1, Hamid Reza Nadaf - skreč | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Bogdan Bobrov | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.09.19 kvalifik. | vs. Gabriele Moghini | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
15.09.19 2. kolo kval. | vs. Alberto Bronzetti | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Leonardo Catani | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
10.09.19 1. kolo | vs. Francisco Comesana | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.09.19 kvalifik. | vs. Caspar Schuetze | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
08.09.19 2. kolo kval. | vs. Pietro Marino | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
M25 La - antuka | ||||
05.09.19 2. kolo | vs. Skander Mansouri | 1-6, 7-69, 4-6 | detail zápasu | |
05.09.19 1. kolo | vs. Elyes Marouani | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Schlieren - antuka | ||||
21.08.19 kvalifik. | vs. Joel Kuster | 7-65, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
21.08.19 1. kolo | vs. Ronald Slobodchikov | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Gian Gruenig | 5-7, 6-2, 10-4 | detail zápasu | |
M15 Uriage - antuka | ||||
17.07.19 1. kolo | vs. Gianni Mina | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
15.07.19 kvalifik. | vs. Max Westphal | 6-2, 5-7, 10-5 | detail zápasu | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Sebastien Deridder | 6-3, 6-1 | detail zápasu |