Kanada
23.04.01, 22 Let
23.04.01, 22 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Austrália
17.02.99, 25 Let
17.02.99, 25 Let
Nick Lagaev vs. Matthew Hulme - Vzájemné zápasy
05.06.22 | 1. kolo kval. | Nick Lagaev | Matthew Hulme | 6-1, 6-3 | detail zápasu | M25 East | tvrdý |
Nick Lagaev form & Matthew Hulme form
Nick Lagaev - poslední zápasy
M15 East - tvrdý I. | ||||
15.11.23 kvalifik. | vs. Alexander Brown | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Fons Van Sambeek | 6-79, 2-6 | detail zápasu | |
13.11.23 1. kolo kval. | vs. Ryan Kitchin | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Pittsburgh - antuka | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Juan Carlos Manuel Aguilar | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.07.23 1. kolo | vs. Tristan Mccormick | 4-3, Tristan Mccormick - skreč | detail zápasu | |
25.07.23 kvalifik. | vs. Emmett Ward | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
24.07.23 1. kolo kval. | vs. Brett Winters | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Rochester - antuka | ||||
17.07.23 1. kolo kval. | vs. Alex Bancila | 2-6, 6-2, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Laval - tvrdý | ||||
11.07.23 1. kolo | vs. Sasha Rozin | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 South - tvrdý | ||||
20.06.23 kvalifik. | vs. Benjamin Thomas George | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Jayanth Devaiah | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Decatur - tvrdý | ||||
04.08.22 2. kolo | vs. Murphy Cassone | 1-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
03.08.22 1. kolo | vs. Francisco Pini | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
03.08.22 kvalifik. | vs. Jibril Nettles | 3-6, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
01.08.22 1. kolo kval. | vs. Tom Dynka | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 East - tvrdý | ||||
07.06.22 kvalifik. | vs. Hunter Heck | 5-7, 7-63, 2-10 | detail zápasu | |
06.06.22 2. kolo kval. | vs. Jeremy Taylor | 4-6, 6-2, 10-1 | detail zápasu | |
05.06.22 1. kolo kval. | vs. Matthew Hulme | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Pittsburgh - antuka | ||||
03.07.19 1. kolo | vs. Dragos Constantin Ignat | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.07.19 kvalifik. | vs. Yang Liu | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Shane Monroe | 6-4, 2-6, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Rochester - antuka | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Jordan Parker | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
USA F33 - tvrdý I. | ||||
17.11.18 1. kolo kval. | vs. Alex Kobelt | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Canada F7 - tvrdý | ||||
11.09.18 1. kolo | vs. Junior A. Ore | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Canada F6 - tvrdý I. | ||||
03.09.18 2. kolo kval. | vs. Ivan Endara | 2-6, 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
03.09.18 kvalifik. | vs. Alexander Knight | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.09.18 1. kolo kval. | vs. Amad Ahmed | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
USA F16 - antuka | ||||
18.06.18 2. kolo kval. | vs. Gianni Ross | 2-6, 7-65, 1-6 | detail zápasu | |
17.06.18 1. kolo kval. | vs. Kobie Mueller | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
USA F14 - antuka | ||||
11.06.18 2. kolo kval. | vs. Aleksa Vladicic | 7-63, 6-2 | detail zápasu |
Matthew Hulme - poslední zápasy
M25 Swan - tráva | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Alex Bolt | 2-6, 7-65, 6-75 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Hanyi Liu | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Mildura - tráva | ||||
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Alex Bolt | 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Tomislav Edward Papac | 6-73, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Sam Ryan Ziegann | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Traralgon - tvrdý | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Blake Ellis | 1-6, 6-76 | detail zápasu | |
M25 Traralgon - tvrdý | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Omar Jasika | 6-74, 6-711 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Issei Okamura | 1-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Burnie 2 - tvrdý | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Yasutaka Uchiyama | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Yuki Mochizuki | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
Burnie 1 - tvrdý | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Adam Walton | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
29.01.24 kvalifik. | vs. Mitchell Harper | 6-0, 7-64 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Hanyi Liu | 6-74, 6-3, 2-0, Hanyi Liu - skreč | detail zápasu | |
M25 Chennai - tvrdý | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Fitriadi M Rifqi | 7-64, 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Kris Van Wyk | 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
22.01.24 kvalifik. | vs. Madhwin Kamath | 6-4, 3-6, 10-2 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Arjun Mahadevan | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Bhopal - tvrdý | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Siddharth Vishwakarma | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Giles Hussey | 7-5, 0-6, 6-3 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Woobin Shin | 2-6, 7-66, 10-8 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Yash Yadav | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Mandya - tvrdý | ||||
11.01.24 1. kolo | vs. Ishaque Eqbal | 6-74, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
08.01.24 kvalifik. | vs. Jagmeet Singh | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Prajwal Sv | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Gold - tvrdý | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Hayden Jones | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Jake Delaney | 2-6, 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Brisbane - tvrdý | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Goncalo Oliveira | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Jayden Court | 4-6, 7-62, 7-5 | detail zápasu | |
21.11.23 2. kolo kval. | vs. Timothy Gray | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
21.11.23 kvalifik. | vs. Geni Inoue | 6-3, 6-1 | detail zápasu |