ZÁPAS
16.11.20 | 2. kolo kval. | Nicholas David Ionel | Edoardo Lavagno | 6-77, 6-2, 10-8 | M15 Heraklion | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Nicholas David Ionel vs. Edoardo Lavagno - Vzájemné zápasy
11.05.23 | 2. kolo | Nicholas David Ionel | Edoardo Lavagno | 6-4, 6-3 | detail zápasu | Francavilla Challenger | antuka |
19.04.23 | 1. kolo | Nicholas David Ionel | Edoardo Lavagno | 7-5, 4-4, Edoardo Lavagno - skreč | detail zápasu | Roseto Degli | antuka |
27.03.22 | finále | Edoardo Lavagno | Nicholas David Ionel | 6-4, 6-2 | detail zápasu | M15 Marrakech | antuka |
16.11.20 | 2. kolo kval. | Nicholas David Ionel | Edoardo Lavagno | 6-77, 6-2, 10-8 | detail zápasu | M15 Heraklion | tvrdý |
Nicholas David Ionel form & Edoardo Lavagno form
Nicholas David Ionel - poslední zápasy
M25 Santa - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Jelle Sels | 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
25.03.24 1. kolo | vs. Michele Ribecai | 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
Kigali 2 - antuka | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Damien Wenger | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Kigali 1 - antuka | ||||
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Marco Trungelliti | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.02.24 2. kolo | vs. Guy Orly Iradukunda | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Joshua Sheehy | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
23.02.24 2. kolo | vs. Dominik Kellovsky | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.02.24 1. kolo | vs. Fernando Cavallo | 4-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Oleksandr Ovcharenko | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
10.02.24 semifinále | vs. Jay Clarke | 3-6, 6-1, 5-7 | detail zápasu | |
09.02.24 čtvrtfinále | vs. Oscar Jose Gutierrez | 1-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Noah Perfetti | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Ivan Kazakov | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
03.02.24 | vs. Aristotelis Thanos | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
28.01.24 finále | vs. Cezar Cretu | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
27.01.24 semifinále | vs. Daniele Minighini | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
26.01.24 čtvrtfinále | vs. Jorge Martinez Martinez | 6-76, 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Dinko Dinev | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Mert Naci Turker | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
Nonthaburi 3 - tvrdý | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Akira Santillan | 6-75, 6-73 | detail zápasu | |
Nonthaburi 2 - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Arthur Fery | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Maspalomas Challenger - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Pedro Martinez Portero | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Tim Handel | 0-6, 6-3, 6-72 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Matthias Ujvary | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Federico Campana | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
17.11.23 čtvrtfinále | vs. Jay Clarke | 6-2, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Ilya Snitari | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Aleksei Khomich | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Evgenii Tiurnev | 1-6, 7-66, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Telavi - antuka | ||||
28.10.23 semifinále | vs. Svyatoslav Gulin | 3-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu |
Edoardo Lavagno - poslední zápasy
Naples Challenger - antuka | ||||
25.03.24 kvalifik. | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 1-4, - Edoardo Lavagno - skreč | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Piero Manola | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Santiago Challenger - antuka | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Andrea Collarini | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Santa Cruz - antuka | ||||
04.03.24 1. kolo | vs. Thiago Moura Monteiro | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Santiago - antuka | ||||
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Facundo Bagnis | 3-6, 7-63, 3-6 | detail zápasu | |
Piracicaba Challenger - antuka | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Alex Barrena | 6-2, 6-70, 6-2 | detail zápasu | |
Tigre Challenger - antuka | ||||
20.01.24 semifinále | vs. Mariano Navone | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.01.24 čtvrtfinále | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 4-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Alexander Weis | 6-4, 5-7, 7-5 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Joao Fonseca | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 6-4, 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
Maspalomas Challenger - antuka | ||||
27.11.23 1. kolo | vs. Ivan Gakhov | 5-7, 6-74 | detail zápasu | |
Montevideo Challenger - antuka | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Facundo Bagnis | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Francisco Comesana | 6-1, Francisco Comesana - skreč | detail zápasu | |
Lima 2 - antuka | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Roman Andres Burruchaga | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Tomas Barrios Vera | 6-4, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
20.10.23 semifinále | vs. Oriol Roca Batalla | 2-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
19.10.23 čtvrtfinále | vs. Carlos Sanchez Jover | 7-5, 4-6, 7-68 | detail zápasu | |
18.10.23 2. kolo | vs. Fausto Tabacco | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
16.10.23 1. kolo | vs. Lukas Rosol | 5-7, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
11.10.23 2. kolo | vs. Marcello Serafini | 5-7, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Giacomo Crisostomo | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Lisbon Challenger - antuka | ||||
04.10.23 2. kolo | vs. Riccardo Bonadio | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Mate Valkusz | 3-6, 7-64, Mate Valkusz - skreč | detail zápasu | |
Braga Challenger - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Matteo Gigante | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Flavio Cobolli | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Filip Cristian Jianu | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
23.08.23 1. kolo kval. | vs. Aziz Dougaz | 5-7, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
Como Challenger - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Pedro Martinez Portero | 0-6, 1-6 | detail zápasu |