INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Denis Istomin vs. Nathan Pasha - Vzájemné zápasy
nenalezen žádný zápas |
Denis Istomin form & Nathan Pasha form
Denis Istomin - poslední zápasy
Astana Challenger - tvrdý | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Arslanbek Aitkulov | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Rome Challenger - antuka | ||||
24.04.23 kvalifik. | vs. Francesco Forti | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Sebastian Fanselow | 6-4, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
Maia Challenger - antuka | ||||
29.11.22 1. kolo | vs. Nuno Borges | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
28.11.22 kvalifik. | vs. Denis Yevseyev | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Guilherme Valdoleiros | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Andria Challenger - tvrdý I. | ||||
20.11.22 1. kolo kval. | vs. David Poljak | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Bratislava Challenger - tvrdý I. | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Cem Ilkel | 6-72, 5-7 | detail zápasu | |
Ortisei Challenger - tvrdý I. | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Andrew Paulson | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Astana - tvrdý I. | ||||
01.10.22 1. kolo kval. | vs. Laslo Djere | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý | ||||
16.09.22 Rubber 1 | vs. Sho Shimabukuro | 6-3, 6-75, 6-79 | detail zápasu | |
Nonthaburi 3 - tvrdý | ||||
09.09.22 2. kolo | vs. Omar Jasika | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.09.22 1. kolo | vs. Dane Sweeny | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Nonthaburi 2 - tvrdý | ||||
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Timo Legout | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Nonthaburi 1 - tvrdý | ||||
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Dayne Kelly | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Segovia Challenger - tvrdý | ||||
26.07.22 1. kolo | vs. Alibek Kachmazov | 6-0, 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
25.07.22 kvalifik. | vs. Elmar Ejupovic | 2-6, 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Wilson Leite | 5-7, 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
Nur Sultan - tvrdý | ||||
22.07.22 čtvrtfinále | vs. Beibit Zhukayev | 7-65, 6-710, 6-75 | detail zápasu | |
20.07.22 2. kolo | vs. Illya Marchenko | 6-4, 7-69 | detail zápasu | |
19.07.22 1. kolo | vs. Yan Bondarevskiy | 6-3, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
Porto Challenger - tvrdý | ||||
03.07.22 1. kolo kval. | vs. Thomaz Bellucci | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Malaga Challenger - tvrdý | ||||
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Alejandro Turriziani Alvarez | 6-1, 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
Shymkent 2 - antuka | ||||
17.05.22 1. kolo | vs. Sebastian Fanselow | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Shymkent 1 - antuka | ||||
10.05.22 1. kolo | vs. Evan Zhu | 1-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
Morelos Challenger - tvrdý | ||||
25.04.22 1. kolo | vs. Ernesto Escobedo | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Aguascalientes Challenger - antuka | ||||
21.04.22 2. kolo | vs. Federico Gaio | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.04.22 1. kolo | vs. Antoine Bellier | 7-63, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
San Luis - antuka | ||||
13.04.22 2. kolo | vs. Ernesto Escobedo | 4-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
12.04.22 1. kolo | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 6-73, 6-1, 6-3 | detail zápasu |
Nathan Pasha - poslední zápasy
All Lower - antuka | ||||
16.09.20 1. kolo | vs. Ruan Roelofse | 7-610, 6-4 | detail zápasu | |
14.09.20 1. kolo | vs. Korey Lovett | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Binghamton Challenger - tvrdý | ||||
23.07.19 1. kolo | vs. John Mcnally | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
Tiburon Challenger - tvrdý | ||||
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Steven Diez | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Columbus Challenger - tvrdý I. | ||||
15.09.18 1. kolo kval. | vs. Thai Kwiatkowski | 7-64, 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Panama City - antuka | ||||
31.03.18 1. kolo kval. | vs. Pavel Krainik | 3-6, 6-2, 6-70 | detail zápasu | |
San Luis - antuka | ||||
25.03.18 1. kolo kval. | vs. Alejandro Gomez | 3-6, 6-76 | detail zápasu | |
Drummondville Challenger - tvrdý I. | ||||
12.03.18 2. kolo kval. | vs. Antoine Escoffier | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.03.18 1. kolo kval. | vs. Francesco Ferrari | 3-6, 6-4, 7-65 | detail zápasu | |
Launceston Challenger - tvrdý | ||||
04.02.18 2. kolo kval. | vs. Ulises Blanch | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.02.18 1. kolo kval. | vs. Jake Delaney | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Burnie Challenger - tvrdý | ||||
27.01.18 1. kolo kval. | vs. Gianni Mina | 3-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
Canberra Challenger - tvrdý | ||||
10.01.18 2. kolo | vs. Andreas Seppi | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.01.18 1. kolo | vs. Thomas Fancutt | 6-4, 2-6, 7-62 | detail zápasu | |
08.01.18 kvalifik. | vs. Brian Tran | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
07.01.18 2. kolo kval. | vs. Rinky Hijikata | 5-7, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Playford Challenger - tvrdý | ||||
30.12.17 1. kolo kval. | vs. Aleksandar Vukic | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Vietnam F3 - tvrdý | ||||
25.11.17 semifinále | vs. Andrew Harris | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.11.17 čtvrtfinále | vs. Daniiar Duldaev | 2-6, 7-65, 7-64 | detail zápasu | |
22.11.17 2. kolo | vs. Kelsey Stevenson | 6-3, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
21.11.17 1. kolo | vs. Ryota Kishi | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Vietnam F2 - tvrdý | ||||
15.11.17 2. kolo | vs. Mukund Sasikumar | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.11.17 1. kolo | vs. Daniiar Duldaev | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Traralgon Challenger - tvrdý | ||||
23.10.17 kvalifik. | vs. Sem Verbeek | 2-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
22.10.17 2. kolo kval. | vs. Scott Puodziunas | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Australia F7 - tvrdý | ||||
12.10.17 čtvrtfinále | vs. Dayne Kelly | 6-75, 6-74 | detail zápasu | |
12.10.17 2. kolo | vs. Andrew Whittington | 6-76, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
09.10.17 1. kolo | vs. Ken Cavrak | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Australia F6 - tvrdý | ||||
04.10.17 2. kolo | vs. Andrew Harris | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.10.17 1. kolo | vs. Daniel Nolan | 6-1, 6-2 | detail zápasu |