ZÁPAS
17.01.21 | 1. kolo kval. | Naoki Tajima | Sami Ben Abdennibi | 6-4, 6-4 | M15 Cairo | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Švajčiarsko
24.03.01, 23 Let
24.03.01, 23 Let
Naoki Tajima vs. Sami Ben Abdennibi - Vzájemné zápasy
17.01.21 | 1. kolo kval. | Naoki Tajima | Sami Ben Abdennibi | 6-4, 6-4 | detail zápasu | M15 Cairo | antuka |
Naoki Tajima form & Sami Ben Abdennibi form
Naoki Tajima - poslední zápasy
M15 Tsukuba - tvrdý | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Ryotaro Shimomura | 3-6, 6-1, 5-10 | detail zápasu | |
M25 Swan - tráva | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Jesse Delaney | 5-7, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Mildura - tráva | ||||
12.03.24 kvalifik. | vs. Sam Oster | 6-3, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Duncan Mccall | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Traralgon - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Makoto Ochi | 5-7, 6-4, 2-5, - Naoki Tajima - skreč | detail zápasu | |
27.02.24 kvalifik. | vs. Luke Sorensen | 7-63, 5-7, 10-7 | detail zápasu | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Benjamin Loccisano | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Traralgon - tvrdý | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Adrian Arcon | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Burnie 2 - tvrdý | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Jacob Bradshaw | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Burnie 1 - tvrdý | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Takuya Kumasaka | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
M25 Doha - tvrdý | ||||
18.01.24 čtvrtfinále | vs. Sandro Kopp | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.01.24 2. kolo | vs. Stefan Palosi | 6-4, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Mashari Nawaf | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Andrei Cuceu | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Nikita Bortnichek | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Viacheslav Bielinskyi | 6-4, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo | vs. Tanguy Genier | 2-6, 6-0, 3-0, Tanguy Genier - skreč | detail zápasu | |
09.01.24 kvalifik. | vs. Matteo Covato | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
08.01.24 1. kolo kval. | vs. Andrei Cuceu | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Gold - tvrdý | ||||
30.11.23 1. kolo | vs. Emile Hudd | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.11.23 kvalifik. | vs. Geni Inoue | 6-4, 3-6, 10-5 | detail zápasu | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Kemal Arda Karakas | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Yokohama Challenger - tvrdý | ||||
19.11.23 kvalifik. | vs. August Holmgren | 6-3, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
18.11.23 1. kolo kval. | vs. Egor Gerasimov | 6-4, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Cairns - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Jacob Brumm | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
10.10.23 2. kolo kval. | vs. Blake Bayldon | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
10.10.23 kvalifik. | vs. Thomas Patton | 7-63, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Cairns - tvrdý | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Blake Ellis | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Alexander Klintcharov | 0-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
03.10.23 kvalifik. | vs. Lawrence Bataljin | 6-2, 6-1 | detail zápasu |
Sami Ben Abdennibi - poslední zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
27.02.24 2. kolo kval. | vs. Dinko Dinev | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Federico Bove | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
20.02.24 kvalifik. | vs. Anthony Genov | 1-6, 0-2, - Sami Ben Abdennibi - skreč | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Dinko Dinev | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Deniz Temel | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 kvalifik. | vs. Alp Horoz | 5-7, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Pengyu Lu | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Brian Bozemoj | 6-3, 1-6, 10-6 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Oscar Moraing | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Sergi Perez Contri | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.01.24 kvalifik. | vs. Ferdinand Kloesters | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
23.01.24 kvalifik. | vs. Matthias Ujvary | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Andrea Paolini | 7-5, 6-75, 10-8 | detail zápasu | |
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Kaya Arinc | 4-6, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Paul Woerner | 7-64, 4-6, 4-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
11.01.24 kvalifik. | vs. Dinko Dinev | 5-7, 7-5, 10-8 | detail zápasu | |
11.01.24 1. kolo | vs. Gokberk Saritas | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
08.01.24 2. kolo kval. | vs. Paul Valsecchi | 6-1, 7-67 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Jose Manuel Sastron Sastron | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Sergei Pogosian | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.12.23 2. kolo kval. | vs. Maxim Krapivin | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
12.12.23 kvalifik. | vs. Simon Knezevic | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Andrej Komnenic | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Mert Alkaya | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
30.11.23 1. kolo | vs. Paul Woerner | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.11.23 kvalifik. | vs. Bora Sengul | 3-6, 7-5, 10-5 | detail zápasu | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Dmitry Dolzhenkov | 7-65, 6-0 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Louroi Martinez | 7-66, 3-6, 10-3 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
21.11.23 kvalifik. | vs. Federico Campana | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Bora Sengul | 6-3, 6-4 | detail zápasu |