ZÁPAS
17.10.21 | 1. kolo kval. | Naman Sharma | Joshua Schaefer | 6-0, 6-2 | M25 Quinta | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
India
09.05.01, 22 Let
09.05.01, 22 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Nemecko
28.10.02, 21 Let
28.10.02, 21 Let
Naman Sharma vs. Joshua Schaefer - Vzájemné zápasy
17.10.21 | 1. kolo kval. | Naman Sharma | Joshua Schaefer | 6-0, 6-2 | detail zápasu | M25 Quinta | tvrdý |
Naman Sharma form & Joshua Schaefer form
Naman Sharma - poslední zápasy
M25 New - tvrdý | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Ajay Malik | 6-72, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Joan Torres Espinosa | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Adam Nagoudi | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Alessandro Coccioli | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Thomas Braithwaite | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Kansei Jonin | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Jake Van Emburgh | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Yamato Sueoka | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
03.04.23 1. kolo kval. | vs. Martin Mazev | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Matthew Rankin | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Vesa Ahti | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Portimao - tvrdý | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Manuel Almeida | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Quinta - tvrdý | ||||
07.03.23 1. kolo kval. | vs. Julius Augunas | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Loule - tvrdý | ||||
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Tomas Tenil | 6-2, 4-4, -def. | detail zápasu | |
M25 Faro - tvrdý | ||||
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Patrick Schoen | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Bhilai - tvrdý | ||||
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Shivam Khanna | 4-6, 6-4, 7-10 | detail zápasu | |
M25 Mumbai - tvrdý | ||||
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Mohit Bhardwaj | 3-6, 6-71 | detail zápasu | |
M25 Indore - tvrdý | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Faisal Qamar | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 New - tvrdý | ||||
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Raghav Jaisinghani | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Faris Zakaryia | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
19.06.22 1. kolo kval. | vs. Chase Ferguson | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Egor Tsarapkin | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
05.06.22 1. kolo kval. | vs. Hussein El Tawil | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Quinta - tvrdý | ||||
22.03.22 kvalifik. | vs. Mario Monclus Martin | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.03.22 1. kolo kval. | vs. Mick Lescure | 6-6, Mick Lescure - skreč | detail zápasu | |
21.03.22 2. kolo kval. | vs. Paulo Knippling | 3-6, 7-66, 10-7 | detail zápasu | |
M25 Loule - tvrdý | ||||
13.03.22 1. kolo kval. | vs. Caio Gruber | 4-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
M25 Portimao - tvrdý | ||||
07.03.22 2. kolo kval. | vs. Alec Deckers | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.03.22 1. kolo kval. | vs. Joao Portugal | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Faro - tvrdý | ||||
27.02.22 1. kolo kval. | vs. Fernando Bulnes Garrorena | 1-6, 1-6 | detail zápasu |
Joshua Schaefer - poslední zápasy
M15 Sharm - tvrdý | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Karim Ibrahim | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Karim Mabrouk | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Torello - tvrdý | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Nikolay Nedelchev | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Alessandro Bellifemine | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
30.01.24 kvalifik. | vs. Toprak Avcibasi | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Maxwell Weishan | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Vale - tvrdý | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Andre Stewart | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Sabadell - antuka | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Sergi Fita Juan | 6-3, 2-6, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Trier - antuka | ||||
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Dominique Graf | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Kamen - antuka | ||||
26.06.23 1. kolo kval. | vs. Piet Steveker | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Mungia - antuka | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Kane Bonsach Ganley | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Rabat - antuka | ||||
12.06.23 2. kolo kval. | vs. Paulo Andre Saraiva Dos Santos | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Esteban Bruna | 4-6, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Kalmar - antuka | ||||
15.05.23 1. kolo kval. | vs. Filip Gustafsson | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Varnamo - antuka | ||||
09.05.23 kvalifik. | vs. Olle Noltorp | 0-6, 0-4, - Joshua Schaefer - skreč | detail zápasu | |
08.05.23 1. kolo kval. | vs. Anton Krondell | 7-5, 7-66 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
01.05.23 2. kolo kval. | vs. Alexandru Luca | 3-6, 7-65, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Alessandro Bellifemine | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Angers - antuka | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Artiom Dorofeev | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Reus - antuka | ||||
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Gregoire Gervail | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Portimao - tvrdý | ||||
14.03.23 kvalifik. | vs. Batiste Guerra | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Carlos Garcia Mondelo | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Glauco Pinheiro Da Cruz Junior | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Quinta - tvrdý | ||||
08.03.23 1. kolo kval. | vs. Peter Sychev | 6-0, 6-74, 12-14 | detail zápasu | |
M25 Faro - tvrdý | ||||
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Imanol Lopez Morillo | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Dhruva Mulye | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Oberhaching - tvrdý I. | ||||
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Ben Jones | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Vila - tvrdý | ||||
06.02.23 2. kolo kval. | vs. Francisco Vilaca | 6-2, 4-6, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Jakarta - tvrdý | ||||
22.01.23 1. kolo kval. | vs. Lakshya Gupta | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Jakarta - tvrdý | ||||
15.01.23 1. kolo kval. | vs. Lucky Candra Kurniawan | 6-4, 2-6, 3-10 | detail zápasu |