ZÁPAS
10.05.19 | čtvrtfinále | Muthu Senthilkumar | S D Prajwal Dev | 6-4, - skreč | M15 Kampala | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Muthu Senthilkumar | S D Prajwal Dev | |
1. podání % | 15/31 (48%) | 21/29 (72%) |
Vyhrané body z 1.podání | 10/15 (67%) | 13/21 (62%) |
Vyhrané body z 2.podání | 9/16 (56%) | 3/8 (38%) |
Vyhrané break-bally | 2/3 (67%) | 1/3 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 13/29 (45%) | 12/31 (39%) |
Vyhrané body celkem | 32/60 (53%) | 28/60 (47%) |
Dvojchyby | 0 | 1 |
Esa | 1 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | S D Prajwal Dev | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Muthu Senthilkumar | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | S D Prajwal Dev | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Muthu Senthilkumar | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-2 | S D Prajwal Dev | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Muthu Senthilkumar | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-3 | S D Prajwal Dev | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Muthu Senthilkumar | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-4 | S D Prajwal Dev | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Muthu Senthilkumar | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | S D Prajwal Dev | |
0-0 | ||
- skreč |
India
14.01.00, 24 Let
14.01.00, 24 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Muthu Senthilkumar vs. S D Prajwal Dev - Vzájemné zápasy
10.05.19 | čtvrtfinále | Muthu Senthilkumar | S D Prajwal Dev | 6-4, S D Prajwal Dev - skreč | detail zápasu | M15 Kampala | antuka |
Muthu Senthilkumar form & S D Prajwal Dev form
Muthu Senthilkumar - poslední zápasy
M15 Jakarta - tvrdý | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Tommy Czaplinski | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Jakarta - tvrdý | ||||
20.06.23 2. kolo kval. | vs. Patrik Oplustil | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Rishit Dakhane | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Jakarta - tvrdý | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Stefan Vujic | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Kuala - tvrdý | ||||
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Ha Minh Duc Vu | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Seremban - tvrdý | ||||
19.07.22 1. kolo | vs. Krittin Koaykul | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Tay - tvrdý | ||||
13.06.22 kvalifik. | vs. Takuya Kumasaka | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Parth Aggarwal | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Tay - tvrdý | ||||
06.06.22 kvalifik. | vs. Calum Puttergill | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
05.06.22 1. kolo kval. | vs. Winter Meagher | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Tay - tvrdý | ||||
29.05.22 1. kolo kval. | vs. Muzammil Murtaza | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
18.10.21 2. kolo kval. | vs. Radu Florin Macovei | 6-3, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
13.10.21 1. kolo | vs. Beibit Zhukayev | 1-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
12.10.21 kvalifik. | vs. Mousa Alkotop | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
11.10.21 2. kolo kval. | vs. Razvan Marius Codescu | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
10.10.21 1. kolo kval. | vs. Dheeraj Kodancha | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
06.10.21 1. kolo | vs. Patrik Niklas-Salminen | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
26.09.21 1. kolo kval. | vs. Astur Martinez Irigoyen | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
22.09.21 1. kolo | vs. Zachary Eisinga | 7-5, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
14.09.21 kvalifik. | vs. Gabriel Ciro Da Silva | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
13.09.21 2. kolo kval. | vs. Louis Allen | 6-4, 5-7, 10-8 | detail zápasu | |
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Antonio Mazzeo | 7-5, 3-6, 10-7 | detail zápasu | |
M15 New - tvrdý | ||||
31.03.21 1. kolo | vs. Zsombor Velcz | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.03.21 kvalifik. | vs. Faisal Qamar | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Jatin Dahiya | 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
28.03.21 2. kolo kval. | vs. Yash Chaurasia | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Pune - tvrdý | ||||
22.03.21 kvalifik. | vs. Suraj R Prabodh | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Anargha Ganguly | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Indore - tvrdý | ||||
10.03.21 1. kolo | vs. Luca Castelnuovo | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.03.21 2. kolo kval. | vs. Sahil Gaware | 5-7, 6-1, 10-8 | detail zápasu |
S D Prajwal Dev - poslední zápasy
M15 Shymkent - antuka | ||||
25.04.24 2. kolo | vs. Nicola Rispoli | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
23.04.24 1. kolo | vs. Damir Zhalgasbay | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
17.04.24 1. kolo | vs. Yuvan Nandal | 4-6, 6-71 | detail zápasu | |
M15 Chandigarh - tvrdý | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Dhruv Hirpara | 5-7, - S D Prajwal Dev - skreč | detail zápasu | |
Kigali 2 - antuka | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Thomas Fancutt | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Kigali 1 - antuka | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Preston Brown | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Bengaluru Challenger - tvrdý | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Adam Walton | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Chennai Challenger - tvrdý | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Sumit Nagal | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.02.24 kvalifik. | vs. Vadym Ursu | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Abhinav Sanjeev Shanmugam | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Mandya - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Yunseok Jang | 2-6, 7-5, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Mumbai - tvrdý | ||||
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Louis Wessels | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Siddhant Banthia | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Manish Sureshkumar | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Davangere - tvrdý | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Karan Singh | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Manish Ganesh | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Dharwad - tvrdý | ||||
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Ramkumar Ramanathan | 4-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Suraj R Prabodh | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Luke Sorensen | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Ahmedabad - tvrdý | ||||
12.10.23 čtvrtfinále | vs. Ishaque Eqbal | 3-6, - S D Prajwal Dev - skreč | detail zápasu | |
11.10.23 2. kolo | vs. Siddhant Banthia | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Kabir Hans | 7-66, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Kigali - antuka | ||||
15.09.23 čtvrtfinále | vs. Corentin Denolly | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.09.23 2. kolo | vs. Siphosothando Montsi | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Claude Ishimwe | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Kigali - antuka | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Vadym Ursu | 2-6, 6-0, 3-6 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Junior Hakizumwami | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Jakarta - tvrdý | ||||
18.08.23 čtvrtfinále | vs. Leo Borg | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.08.23 2. kolo | vs. Kokoro Isomura | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
15.08.23 1. kolo | vs. Markos Kalovelonis | 7-65, 6-3 | detail zápasu |