ZÁPAS
13.03.23 | kvalifik. | Mousa Alkotop | Jasza Szajrych | 6-3, 6-0 | M15 Monastir | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Mousa Alkotop | Jasza Szajrych | |
1. podání % | 33/51 (65%) | 20/39 (51%) |
Vyhrané body z 1.podání | 25/33 (76%) | 11/20 (55%) |
Vyhrané body z 2.podání | 10/18 (56%) | 7/19 (37%) |
Vyhrané break-bally | 4/4 (100%) | 0/5 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 21/39 (54%) | 16/51 (31%) |
Vyhrané body celkem | 56/90 (62%) | 34/90 (38%) |
Dvojchyby | 3 | 3 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Jasza Szajrych | |
0-0, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Mousa Alkotop | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Jasza Szajrych | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Mousa Alkotop | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-2 | Jasza Szajrych | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Mousa Alkotop | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Jasza Szajrych | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Mousa Alkotop | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-3 | Jasza Szajrych | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Mousa Alkotop | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Jasza Szajrych | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Mousa Alkotop | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Jasza Szajrych | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Mousa Alkotop | 4-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-0 | Jasza Szajrych | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-0 |
Jordánsko
25.06.98, 25 Let
11 190 $
25.06.98, 25 Let
11 190 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Mousa Alkotop vs. Jasza Szajrych - Vzájemné zápasy
13.03.23 | kvalifik. | Mousa Alkotop | Jasza Szajrych | 6-3, 6-0 | detail zápasu | M15 Monastir | tvrdý |
Mousa Alkotop form & Jasza Szajrych form
Mousa Alkotop - poslední zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Luca Castagnola | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Jordan Chiu | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
04.03.24 kvalifik. | vs. Jordan Chiu | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Lucas Andriamasilalao | 4-6, 6-1, 10-3 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Thomas Nucera | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Rui Ning Huang | 3-6, 6-1, 10-7 | detail zápasu | |
26.02.24 kvalifik. | vs. Roland Stuurman | 3-6, 6-2, 7-10 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Alessandro Beconi | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Aurel Ciocanu | 6-4, 4-6, 1-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
13.02.24 kvalifik. | vs. Louis Tessa | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Evangelos Kypriotis | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Axel Frechet | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
09.02.24 čtvrtfinále | vs. Evgenii Tiurnev | 2-6, 6-72 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Fabio De Michele | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Aleksandr Lobanov | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Benjamin Pietri | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Andrin Casanova | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
M15 Zahra - tvrdý | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Aleksandre Bakshi | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Zahra - tvrdý | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Giles Hussey | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.12.23 kvalifik. | vs. Artem Podorozhnyi | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
04.12.23 1. kolo kval. | vs. Zeki Horoz | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
21.11.23 kvalifik. | vs. Amirkhamza Nasridinov | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Filippo Mondini | 3-6, 7-67, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Al - tvrdý | ||||
03.11.23 čtvrtfinále | vs. Niklas Schell | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Tanguy Genier | 6-3, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Igor Dudun | 6-0, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Al - tvrdý | ||||
27.10.23 čtvrtfinále | vs. Goncalo Oliveira | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Niklas Schell | 4-6, 7-5, 7-65 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Bader Alabdullah | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
24.10.23 kvalifik. | vs. Bikramjeet Singh Chawla | 6-4, 6-3 | detail zápasu |
Jasza Szajrych - poslední zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
26.03.24 kvalifik. | vs. Louis Tessa | 6-79, 2-6 | detail zápasu | |
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Valentin Vanta | 6-4, 2-6, 10-7 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Antonio Caruso | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Mariano Tammaro | 6-2, 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Martyn Pawelski | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Tomasz Berkieta | 6-2, Tomasz Berkieta - skreč | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Michael Bassem Sobhy | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Emile Hudd | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Alexander Zgirovsky | 4-6, 7-65, 7-66 | detail zápasu | |
06.02.24 kvalifik. | vs. Curzio Manucci | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Bogdan Seleznev | 6-3, 2-1, Bogdan Seleznev - skreč | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Pranav Karthik | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
02.02.24 čtvrtfinále | vs. Aliaksandr Liaonenka | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Sidane Pontjodikromo | 4-6, 6-3, 1-0, Sidane Pontjodikromo - skreč | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Matthew Summers | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Florian Broska | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
24.11.23 2. kolo | vs. Louis Tessa | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Cesar Bourgois | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Jakub Filip | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
13.11.23 kvalifik. | vs. Christophe Pognon | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Egor Pishchelev | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Telavi - antuka | ||||
27.10.23 čtvrtfinále | vs. Filip Cristian Jianu | 6-75, 0-6 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Teimuraz Gabashvili | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Grigoriy Lomakin | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Andrey Chepelev | 6-72, 5-7 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Zura Tkemaladze | 3-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
17.10.23 kvalifik. | vs. Dennis Dragomirov | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Arystanbek Kaparov | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Pazardzhik - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Plamen Milushev | 6-3, 6-76, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Pazardzhik - antuka | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Yanaki Milev | 6-75, 5-7 | detail zápasu |