ZÁPAS
14.02.21 | 1. kolo kval. | Mirza Basic | Dylan Salton | 6-2, 6-1 | Potchefstroom 2 | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Mirza Basic | Dylan Salton | |
1. podání % | 27/40 (68%) | 20/46 (43%) |
Vyhrané body z 1.podání | 21/27 (78%) | 12/20 (60%) |
Vyhrané body z 2.podání | 9/13 (69%) | 7/26 (27%) |
Vyhrané break-bally | 5/17 (29%) | 1/1 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 27/46 (59%) | 10/40 (25%) |
Vyhrané body celkem | 57/86 (66%) | 29/86 (34%) |
Dvojchyby | 2 | 7 |
Esa | 4 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Mirza Basic | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
0-1 | Dylan Salton | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Mirza Basic | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Dylan Salton | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Mirza Basic | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Dylan Salton | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Mirza Basic | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Dylan Salton | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Mirza Basic | 6-2 | |
0-0 | ||
6-2 |
2 | ||
Mirza Basic | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Dylan Salton | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Mirza Basic | 2-0 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
3-0 | Dylan Salton | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Mirza Basic | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-0 | Dylan Salton | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-A | ||
Mirza Basic | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
JAR
09.09.02, 21 Let
12 858 $
09.09.02, 21 Let
12 858 $
Mirza Basic vs. Dylan Salton - Vzájemné zápasy
14.02.21 | 1. kolo kval. | Mirza Basic | Dylan Salton | 6-2, 6-1 | detail zápasu | Potchefstroom 2 | tvrdý |
Mirza Basic form & Dylan Salton form
Mirza Basic - poslední zápasy
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Szymon Kielan | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Zadar Challenger - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Sergi Perez Contri | 6-3, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Trento - tvrdý I. | ||||
22.02.24 1. kolo | vs. Andrea Picchione | 6-4, Andrea Picchione - skreč | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Sascha Gueymard Wayenburg | 6-3, 4-6, 6-71 | detail zápasu | |
20.02.24 kvalifik. | vs. Alen Mujakic | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
19.02.24 1. kolo kval. | vs. Robin Bulant | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Doha - tvrdý | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Alexey Zakharov | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Khumoun Sultanov | 6-73, 6-75 | detail zápasu | |
Ismaning Challenger - koberec | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Viktor Durasovic | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
Ortisei Challenger - tvrdý I. | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Lukas Klein | 6-75, 6-73 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Alejandro Moro Canas | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Daniel Cukierman | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Elliot Benchetrit | 3-6, 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Lucas Gerch | 6-75, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Zlatibor - antuka | ||||
29.09.23 2. kolo | vs. Valentin Vacherot | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.09.23 1. kolo | vs. Niksa Arsic | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Tulln Challenger - antuka | ||||
04.09.23 kvalifik. | vs. Lukas Rosol | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 6-75, 7-62, 7-63 | detail zápasu | |
M25 Maribor - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Marcello Serafini | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.08.23 1. kolo | vs. Jan Kupcic | 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
Banja Luka - antuka | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Kimmer Coppejans | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Bocchi | 2-0, Lorenzo Bocchi - skreč | detail zápasu | |
07.08.23 kvalifik. | vs. Kirill Kivattsev | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Skopje - antuka | ||||
09.06.23 čtvrtfinále | vs. Kalin Ivanovski | - | detail zápasu | |
08.06.23 2. kolo | vs. Petr Nesterov | 2-6, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
06.06.23 1. kolo | vs. Shendrit Deari | 6-1, 4-6, 3-0, Shendrit Deari - skreč | detail zápasu | |
M25 Kiseljak - antuka | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Denys Klok | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Krsko - antuka | ||||
21.05.23 finále | vs. Lucas Gerch | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.05.23 semifinále | vs. Lucas Poullain | 6-4, 6-72, 7-5 | detail zápasu | |
19.05.23 2. kolo | vs. Maik Steiner | 6-3, 6-3 | detail zápasu |
Dylan Salton - poslední zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Hien Pham | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Nikola Puntaric | 6-2, 3-6, 11-13 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Umut Kaan Yenilmez | 6-4, 3-6, 10-6 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Gabriel Matuszewski | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Simon Knezevic | 1-6, 6-3, 8-10 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Umut Kaan Yenilmez | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Harrison Adams | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Ilia Simakin | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Philip Henning | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Alexandr Binda | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Kigali - antuka | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Vadym Ursu | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Kigali - antuka | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Atharva Sharma | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Siddhant Banthia | 6-2, 4-3, Siddhant Banthia - skreč | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Alessandro Spadola | 0-2, - Dylan Salton - skreč | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Martin Abraham Ramirez | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Alessandro Coccioli | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Matthew William Donald | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.07.23 1. kolo | vs. Boris Butulija | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Netanya - tvrdý | ||||
29.06.23 2. kolo | vs. Jordan Hasson | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
28.06.23 1. kolo | vs. Kris Van Wyk | 6-4, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Netanya - tvrdý | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Edan Leshem | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Addis - antuka | ||||
23.05.23 1. kolo | vs. Parth Aggarwal | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Addis - antuka | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Guelfo Baldovinetti | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Daniil Ostapenkov | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Samuel Brosset | 1-4, - Dylan Salton - skreč | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
30.01.23 kvalifik. | vs. Lazar Milicevic | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.01.23 1. kolo kval. | vs. Arslanbek Aitkulov | 6-1, 6-74, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
22.01.23 1. kolo kval. | vs. Valentin Lapalu | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Ioan Alexandru Chirita | 1-6, 0-4, - Dylan Salton - skreč | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
15.11.22 kvalifik. | vs. Atakan Karahan | 2-6, 4-6 | detail zápasu |