ZÁPAS
30.07.19 | kvalifik. | Milan Drinic | Thomas Bosancic | 6-4, 6-3 | M15 Novi | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Milan Drinic | Thomas Bosancic | |
1. podání % | 22/50 (44%) | 25/55 (45%) |
Vyhrané body z 1.podání | 14/22 (64%) | 13/25 (52%) |
Vyhrané body z 2.podání | 14/28 (50%) | 12/30 (40%) |
Vyhrané break-bally | 6/7 (86%) | 3/4 (75%) |
Vyhrané body z returnu | 30/55 (55%) | 22/50 (44%) |
Vyhrané body celkem | 58/105 (55%) | 47/105 (45%) |
Dvojchyby | 5 | 7 |
Esa | 0 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Thomas Bosancic | |
0-0, 30-30, 40-30[BP] | ||
Milan Drinic | 1-0 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-1 | Thomas Bosancic | |
0-0 | ||
Milan Drinic | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, A-40 | ||
2-2 | Thomas Bosancic | |
0-0 | ||
Milan Drinic | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
2-4 | Thomas Bosancic | |
0-0 | ||
Milan Drinic | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-4 | Thomas Bosancic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Milan Drinic | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Thomas Bosancic | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Milan Drinic | 0-1 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Thomas Bosancic | |
0-0, 30-0 | ||
Milan Drinic | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
3-1 | Thomas Bosancic | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Milan Drinic | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
4-2 | Thomas Bosancic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Milan Drinic | 5-2 | |
0-0 | ||
5-3 | Thomas Bosancic | |
0-0, 0-15, 40-30[BP] | ||
6-3 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Austrália
15.07.00, 23 Let
15.07.00, 23 Let
Milan Drinic vs. Thomas Bosancic - Vzájemné zápasy
30.07.19 | kvalifik. | Milan Drinic | Thomas Bosancic | 6-4, 6-3 | detail zápasu | M15 Novi | antuka |
Milan Drinic form & Thomas Bosancic form
Milan Drinic - poslední zápasy
M15 Sharm - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Kristjan Tamm | 6-75, 7-64, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Patrick Zahraj | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
13.02.24 kvalifik. | vs. Arslanbek Aitkulov | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Yousef Khamis | 4-6, 6-2, 10-7 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Bader Alabdullah | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
06.02.24 kvalifik. | vs. Guy Den Heijer | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Ioannis Kountourakis | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Bader Alabdullah | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Ioannis Kountourakis | 4-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Dusan Obradovic | 5-7, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Pirot - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Filip Cristian Jianu | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Peter Fajta | 3-6, 6-3, 6-72 | detail zápasu | |
M25 Osijek - antuka | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Sebastian Prechtel | 5-7, 7-63, 2-6 | detail zápasu | |
08.08.23 1. kolo | vs. Viktor Jovic | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
01.08.23 kvalifik. | vs. Kristijan Juhas | 3-6, 6-1, 11-13 | detail zápasu | |
31.07.23 2. kolo kval. | vs. Nini Gabriel Dica | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Aleksandar Mihailovic | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Shendrit Deari | 6-4, 5-7, 4-10 | detail zápasu | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Nikola Kuraica | 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
M15 Belgrade - antuka | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Irakli Tsurtsumia | 6-0, 3-6, 14-16 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
22.06.23 2. kolo | vs. Andrey Chepelev | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.06.23 1. kolo | vs. Sasa Markovic | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
20.06.23 kvalifik. | vs. Gorazd Srbljak | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Jan Kobierski | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Novak Novakovic | 6-3, 6-75, 13-11 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
02.06.23 čtvrtfinále | vs. Alvaro Guillen Meza | 2-6, 6-3, 6-74 | detail zápasu | |
01.06.23 2. kolo | vs. Nikita Mashtakov | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
31.05.23 1. kolo | vs. Tomas Farjat | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
30.05.23 kvalifik. | vs. Nicolas Villalon | 4-6, 6-1, 2-10 | detail zápasu | |
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Sergei Pogosian | 6-3, Sergei Pogosian - skreč | detail zápasu |
Thomas Bosancic - poslední zápasy
M15 Alkmaar - antuka | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Lewie Lane | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Naples - antuka | ||||
28.10.19 2. kolo kval. | vs. Oliver Crawford | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Nama Heman | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
30.07.19 kvalifik. | vs. Milan Drinic | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Adam Kovac | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Prijedor - antuka | ||||
10.05.19 2. kolo | vs. Vlad Andrei Dancu | 0-5, - Thomas Bosancic - skreč | detail zápasu | |
08.05.19 1. kolo | vs. Besir Durguti | 4-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
07.05.19 1. kolo kval. | vs. Strahinja Pjeranovic | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
07.05.19 kvalifik. | vs. Stefan Suvajac | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Mornington - antuka | ||||
28.03.19 2. kolo | vs. Luca Castelnuovo | 6-74, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
26.03.19 1. kolo | vs. Rimpei Kawakami | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
M15 Mornington - antuka | ||||
21.03.19 2. kolo | vs. Harry Bourchier | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.03.19 1. kolo | vs. Cameron Green | 6-3, 4-6, 6-0 | detail zápasu | |
19.03.19 kvalifik. | vs. Stefan Skadarka | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
17.03.19 1. kolo kval. | vs. Daisuke Sumizawa | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Mildura - tráva | ||||
03.03.19 1. kolo kval. | vs. Alexander Klintcharov | 7-63, 3-6, 10-12 | detail zápasu | |
M25 Albury - tráva | ||||
27.02.19 1. kolo | vs. Lucas Vuradin | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
Canberra Challenger - tvrdý | ||||
06.01.19 1. kolo | vs. Marco Bortolotti | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Canberra Challenger - tvrdý | ||||
27.10.18 1. kolo kval. | vs. Tom Evans | 1-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
27.10.18 2. kolo kval. | vs. Francesco Vilardo | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Traralgon Challenger - tvrdý | ||||
21.10.18 1. kolo kval. | vs. Radomir Jovanovic | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
21.10.18 2. kolo kval. | vs. Michael Look | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Australia F8 - tvrdý | ||||
09.10.18 1. kolo | vs. Kuan-Yi Lee | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Turkey F29 - antuka | ||||
23.09.18 2. kolo kval. | vs. Sorin Andrei Iordache | 6-75, 6-72 | detail zápasu | |
Turkey F28 - antuka | ||||
17.09.18 kvalifik. | vs. Gokberk Ergeneman | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.09.18 2. kolo kval. | vs. Jorakuly Jorayev | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
15.09.18 1. kolo kval. | vs. Pavel Shchaya-Zubrov | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Serbia F5 - antuka | ||||
06.09.18 2. kolo | vs. Shahin Khaledan | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.09.18 1. kolo | vs. Dusan Obradovic | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
03.09.18 kvalifik. | vs. Shunsuke Wakita | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu |