ZÁPAS
06.08.19 | kvalifik. | Milan Drinic | Besir Durguti | 6-2, 0-6, 10-6 | M15 Novi | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Milan Drinic | Besir Durguti | |
1. podání % | 28/51 (55%) | 29/54 (54%) |
Vyhrané body z 1.podání | 18/28 (64%) | 19/29 (66%) |
Vyhrané body z 2.podání | 9/23 (39%) | 10/25 (40%) |
Vyhrané break-bally | 2/4 (50%) | 3/8 (38%) |
Vyhrané body z returnu | 25/54 (46%) | 24/51 (47%) |
Vyhrané body celkem | 52/105 (50%) | 53/105 (50%) |
Dvojchyby | 4 | 3 |
Esa | 3 | 4 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Milan Drinic | 2-1 | |
0-0, 15-15, 40-40, A-40 | ||
3-1 | Besir Durguti | |
0-0 | ||
Milan Drinic | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Besir Durguti | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Milan Drinic | 5-2 | |
0-0 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Besir Durguti | |
0-0, 0-15, 0-30, 30-40 | ||
Milan Drinic | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-40[BP] | ||
0-2 | Besir Durguti | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Milan Drinic | 0-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-4 | Besir Durguti | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Milan Drinic | 0-5 | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
0-6 |
3 | ||
0-0 | Besir Durguti | |
0-0, 0-1, 2-3, 3-3, 6-4, 7-6 | ||
10-6 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Maced?nsko
19.08.93, 30 Let
14 205 $
19.08.93, 30 Let
14 205 $
Milan Drinic vs. Besir Durguti - Vzájemné zápasy
06.08.19 | kvalifik. | Milan Drinic | Besir Durguti | 6-2, 0-6, 10-6 | detail zápasu | M15 Novi | antuka |
Milan Drinic form & Besir Durguti form
Milan Drinic - poslední zápasy
M15 Sharm - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Kristjan Tamm | 6-75, 7-64, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Patrick Zahraj | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
13.02.24 kvalifik. | vs. Arslanbek Aitkulov | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Yousef Khamis | 4-6, 6-2, 10-7 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Bader Alabdullah | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
06.02.24 kvalifik. | vs. Guy Den Heijer | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Ioannis Kountourakis | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Bader Alabdullah | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Ioannis Kountourakis | 4-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Dusan Obradovic | 5-7, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Pirot - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Filip Cristian Jianu | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Peter Fajta | 3-6, 6-3, 6-72 | detail zápasu | |
M25 Osijek - antuka | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Sebastian Prechtel | 5-7, 7-63, 2-6 | detail zápasu | |
08.08.23 1. kolo | vs. Viktor Jovic | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
01.08.23 kvalifik. | vs. Kristijan Juhas | 3-6, 6-1, 11-13 | detail zápasu | |
31.07.23 2. kolo kval. | vs. Nini Gabriel Dica | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Aleksandar Mihailovic | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Shendrit Deari | 6-4, 5-7, 4-10 | detail zápasu | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Nikola Kuraica | 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
M15 Belgrade - antuka | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Irakli Tsurtsumia | 6-0, 3-6, 14-16 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
22.06.23 2. kolo | vs. Andrey Chepelev | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.06.23 1. kolo | vs. Sasa Markovic | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
20.06.23 kvalifik. | vs. Gorazd Srbljak | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Jan Kobierski | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Novak Novakovic | 6-3, 6-75, 13-11 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
02.06.23 čtvrtfinále | vs. Alvaro Guillen Meza | 2-6, 6-3, 6-74 | detail zápasu | |
01.06.23 2. kolo | vs. Nikita Mashtakov | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
31.05.23 1. kolo | vs. Tomas Farjat | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
30.05.23 kvalifik. | vs. Nicolas Villalon | 4-6, 6-1, 2-10 | detail zápasu | |
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Sergei Pogosian | 6-3, Sergei Pogosian - skreč | detail zápasu |
Besir Durguti - poslední zápasy
M25 Skopje - antuka | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Davud Amirov | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Skopje Challenger - antuka | ||||
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Karol Drzewiecki | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Kursumlijska - antuka | ||||
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Francesco Scarpa | 7-64, 6-77, 3-10 | detail zápasu | |
M15 Sofia - antuka | ||||
03.07.22 1. kolo kval. | vs. Obrad Markovski | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Skopje - antuka | ||||
13.06.22 2. kolo kval. | vs. Stefanos Sakellaridis | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Mal Agushi | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Skopje - antuka | ||||
08.06.22 1. kolo | vs. Jakub Paul | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Ulcinj - antuka | ||||
24.05.22 1. kolo | vs. Petros Chrysochos | 7-63, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Ulcinj - antuka | ||||
18.05.22 1. kolo | vs. Valentin Royer | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Ulcinj - antuka | ||||
10.05.22 kvalifik. | vs. Andre Biro | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.05.22 2. kolo kval. | vs. Mert Ramadan | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Ulcinj - antuka | ||||
04.05.22 1. kolo | vs. Juan Pablo Paz | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.05.22 kvalifik. | vs. Andre Biro | 7-5, 4-6, 11-9 | detail zápasu | |
03.05.22 2. kolo kval. | vs. Giovanni Agostinetto | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
03.04.22 1. kolo kval. | vs. Gengo Kikuchi | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
24.11.21 1. kolo | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.11.21 kvalifik. | vs. Petr Bar Biryukov | 3-6, 6-1, 10-7 | detail zápasu | |
22.11.21 2. kolo kval. | vs. David Hough | 6-0, 4-1, David Hough - skreč | detail zápasu | |
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Manuele Ferrari | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
14.11.21 1. kolo kval. | vs. Gokberk Saritas | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Skopje - antuka | ||||
01.10.21 2. kolo | vs. Louis Wessels | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.09.21 1. kolo | vs. Obrad Markovski | 2-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
28.09.21 kvalifik. | vs. Giorgio Tabacco | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
27.09.21 2. kolo kval. | vs. Pavle Daljev | 6-4, 1-6, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Pirot - antuka | ||||
19.09.21 1. kolo kval. | vs. Paul Valsecchi | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Ulcinj - antuka | ||||
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Danilo Raicevic | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Ulcinj - antuka | ||||
01.09.21 1. kolo | vs. Aleksandar Tomas | 6-77, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Gabriel Donev | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Skopje - antuka | ||||
31.05.21 2. kolo kval. | vs. Taiyo Yamanaka | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Nikola Kijac | 6-4, 6-3 | detail zápasu |