ZÁPAS
15.04.19 | 1. kolo kval. | Mikhail Korovin | Roman Nashatyrkin | 6-3, 6-3 | M15 Antalya | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rusko
24.05.96, 27 Let
24.05.96, 27 Let
Mikhail Korovin vs. Roman Nashatyrkin - Vzájemné zápasy
15.04.19 | 1. kolo kval. | Mikhail Korovin | Roman Nashatyrkin | 6-3, 6-3 | detail zápasu | M15 Antalya | antuka |
Mikhail Korovin form & Roman Nashatyrkin form
Mikhail Korovin - poslední zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
11.03.24 kvalifik. | vs. Ignacio Parisca | - | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Geni Inoue | 6-2, 5-7, 10-5 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Lawrence Bataljin | 6-3, 3-0, Lawrence Bataljin - skreč | detail zápasu | |
M15 Targu - antuka | ||||
18.09.19 1. kolo | vs. Oleg Prihodko | 2-6, 6-1, 6-73 | detail zápasu | |
M15 Brasov - antuka | ||||
11.09.19 1. kolo | vs. Nicolae Frunza | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Szekesfehervar - antuka | ||||
03.09.19 1. kolo | vs. Danylo Kalenichenko | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
02.09.19 kvalifik. | vs. Jakob Aichhorn | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Oliver Varga-Toth | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Gyor - antuka | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Marko Miladinovic | 7-65, 5-6, - Mikhail Korovin - skreč | detail zápasu | |
M15 Curtea - antuka | ||||
22.08.19 2. kolo | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.08.19 1. kolo | vs. Vasile Antonescu | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Pitesti - antuka | ||||
14.08.19 1. kolo | vs. Arthur Rinderknech | 2-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Denia - antuka | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Alex Marti Pujolras | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Parnu - antuka | ||||
18.07.19 1. kolo | vs. Denys Klok | 7-64, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Vilnius - antuka | ||||
11.07.19 2. kolo | vs. Laurent Rochette | 2-4, - Mikhail Korovin - skreč | detail zápasu | |
10.07.19 1. kolo | vs. Paul Valsecchi | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Wroclaw - antuka | ||||
03.07.19 1. kolo | vs. Michal Konecny | 7-5, 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
14.05.19 1. kolo | vs. Petr Hajek | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
08.05.19 1. kolo | vs. Marsel Ilhan | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
30.04.19 1. kolo | vs. Ivan Nedelko | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
23.04.19 1. kolo | vs. Patrik Niklas-Salminen | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.04.19 1. kolo | vs. Vladimir Korolev | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.04.19 kvalifik. | vs. Luca Gelhardt | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
15.04.19 1. kolo kval. | vs. Roman Nashatyrkin | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
09.04.19 kvalifik. | vs. Vladimir Filip | 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Daniil Gusev | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
04.04.19 2. kolo | vs. Felipe Meligeni Alves | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.04.19 1. kolo | vs. Petr Nouza | 7-66, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Murcia - antuka | ||||
19.03.19 1. kolo | vs. Yan Bondarevskiy | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
07.03.19 2. kolo | vs. Pol Toledo Bague | 6-0, 0-6, 1-6 | detail zápasu |
Roman Nashatyrkin - poslední zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
04.12.22 1. kolo kval. | vs. Lazar Markovic | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Vivek Kolluru | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Kaya Arinc | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Pijus Vaitiekunas | 6-3, 4-6, 3-10 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
12.10.21 2. kolo kval. | vs. Eirik Groener | 6-2, 0-6, 7-10 | detail zápasu | |
10.10.21 1. kolo kval. | vs. Vladislav Gorbatenko | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
04.10.21 2. kolo kval. | vs. Pavlos Parson | 6-3, 6-74, 4-10 | detail zápasu | |
M15 Telavi - antuka | ||||
02.08.21 2. kolo kval. | vs. Danil Spasibo | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Giorgi Khachapuridze | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
26.07.21 1. kolo kval. | vs. David Totikashvili | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
01.06.21 kvalifik. | vs. Alexandr Binda | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
31.05.21 1. kolo kval. | vs. Mark Tryakshin | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
26.05.21 1. kolo | vs. Ivan Gakhov | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.05.21 kvalifik. | vs. Aleksei Khomich | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
24.05.21 1. kolo kval. | vs. Alexander Boborykin | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Tbilisi - tvrdý | ||||
17.05.21 2. kolo kval. | vs. Ivan Kazakov | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.05.21 1. kolo kval. | vs. David Totikashvili | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Shohei Chikami | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
29.03.21 1. kolo kval. | vs. Zakai Stone | 6-1, 5-7, 10-5 | detail zápasu | |
29.03.21 2. kolo kval. | vs. Mattia Bellucci | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
08.03.21 1. kolo kval. | vs. Koray Kirci | 3-6, 6-78 | detail zápasu | |
M15 St. - tvrdý I. | ||||
07.02.21 1. kolo kval. | vs. Aliaksandr Prudnikau | 4-6, 6-2, 5-10 | detail zápasu | |
M15 St. - tvrdý I. | ||||
02.02.21 1. kolo | vs. Savriyan Danilov | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
16.12.20 2. kolo kval. | vs. S Mert Ozdemir | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.12.20 1. kolo kval. | vs. Mert Alkaya | Mert Alkaya - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
07.12.20 2. kolo kval. | vs. Cezar Cretu | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.12.20 1. kolo kval. | vs. Igor Trunov | 6-2, 6-75, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
29.11.20 1. kolo kval. | vs. David Bogatin | 6-3, 3-6, 9-11 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
11.10.20 1. kolo kval. | vs. Francesco Vilardo | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
05.10.20 2. kolo kval. | vs. Sagadat Ayap | 6-4, 6-1 | detail zápasu |