ZÁPAS
14.03.23 | kvalifik. | Mikel Martinez | Guy Den Heijer | 6-1, 6-2 | M25 Portimao | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Mikel Martinez | Guy Den Heijer | |
1. podání % | 32/51 (63%) | 28/39 (72%) |
Vyhrané body z 1.podání | 25/32 (78%) | 17/28 (61%) |
Vyhrané body z 2.podání | 12/19 (63%) | 2/11 (18%) |
Vyhrané break-bally | 4/4 (100%) | 0/2 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 20/39 (51%) | 14/51 (27%) |
Vyhrané body celkem | 57/90 (63%) | 33/90 (37%) |
Dvojchyby | 1 | 0 |
Esa | 4 | 3 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Guy Den Heijer | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Mikel Martinez | 1-0 | |
0-0, 15-15, 15-40[BP] | ||
1-1 | Guy Den Heijer | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Mikel Martinez | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Guy Den Heijer | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Mikel Martinez | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-1 | Guy Den Heijer | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Mikel Martinez | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Guy Den Heijer | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Mikel Martinez | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Guy Den Heijer | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Mikel Martinez | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Guy Den Heijer | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Mikel Martinez | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-2 | Guy Den Heijer | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
Španielsko
16.10.00, 23 Let
16.10.00, 23 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Mikel Martinez vs. Guy Den Heijer - Vzájemné zápasy
14.03.23 | kvalifik. | Mikel Martinez | Guy Den Heijer | 6-1, 6-2 | detail zápasu | M25 Portimao | tvrdý |
Mikel Martinez form & Guy Den Heijer form
Mikel Martinez - poslední zápasy
M25 Quinta - tvrdý | ||||
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Alexander Donski | 3-6, 6-78 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Joao Maria Soares | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Vila - tvrdý | ||||
19.02.24 1. kolo kval. | vs. Leo Poupinel | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Vila - tvrdý | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Stefan Peter Hampe | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Ceuta - tvrdý | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Pol Martin Tiffon | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Madrid - antuka | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Julio Cesar Porras | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.12.23 kvalifik. | vs. Nil Regas Luis | 2-6, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Leonid Sheyngezikht | 3-6, 7-5, 18-16 | detail zápasu | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Axel Herberg | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Madrid - tvrdý | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Carlos Gimenez Perez | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Vale - tvrdý | ||||
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Jack Molloy | 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
M25 Vale - tvrdý | ||||
14.11.23 kvalifik. | vs. David Poljak | 6-75, 0-6 | detail zápasu | |
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Loic Namigandet Tenguere | 6-3, 4-6, 10-2 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Guilherme Valdoleiros | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Madrid - tvrdý | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. John Echeverria | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.09.23 kvalifik. | vs. Peetu Pohjola | 2-6, 7-67, 10-6 | detail zápasu | |
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Asier Ayllon Prado | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Markus Giersiepen Garcia | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Madrid - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Jorge Martinez Martinez | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Oviedo - antuka | ||||
29.08.23 kvalifik. | vs. Louis Dussin | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Gonzalo Fernandez | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Santander - antuka | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Ryan Nijboer | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.08.23 kvalifik. | vs. Jaime Caldes | 3-6, 7-67, Jaime Caldes - skreč | detail zápasu | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Samuel Martinez Arjona | 6-77, 6-0, 15-13 | detail zápasu | |
M15 Xativa - antuka | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Andrea Bolla | 6-3, 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
01.08.23 kvalifik. | vs. Vicente Oliver Moratalla | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
31.07.23 2. kolo kval. | vs. Joan Torres Espinosa | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Lucca Helguera Casado | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Denia - antuka | ||||
25.07.23 1. kolo | vs. Facundo Juarez | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Getxo - antuka | ||||
03.07.23 kvalifik. | vs. Pablo Masjuan Ginel | 2-6, 1-6 | detail zápasu |
Guy Den Heijer - poslední zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Freek Van Donselaar | 6-74, 6-4, 13-15 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Hong-Lin Fu | 7-64, 7-66 | detail zápasu | |
M15 Aktobe - tvrdý I. | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Sergey Fomin | 3-6, 7-63, 6-74 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Aliaksandr Liaonenka | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Aktobe - tvrdý I. | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Evgeny Karlovskiy | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Arslanbek Aitkulov | 2-6, 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Niels Visker | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Saba Purtseladze | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Karim Ibrahim | 4-6, 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
06.02.24 kvalifik. | vs. Milan Drinic | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Niklas Grunewald | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Yousef Khamis | 6-6, Yousef Khamis - skreč | detail zápasu | |
M15 Zahra - tvrdý | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Alastair Gray | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Zahra - tvrdý | ||||
04.12.23 1. kolo kval. | vs. Raffael Schaer | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Zahra - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Ali Habib | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
11.11.23 semifinále | vs. Cezar Cretu | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.11.23 čtvrtfinále | vs. Harry Wendelken | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Guy Den Ouden | 1-6, 5-3, Guy Den Ouden - skreč | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Mattia Ricci | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
07.11.23 kvalifik. | vs. Simon Freund | 6-2, 3-6, 10-5 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Evangelos Kypriotis | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
03.11.23 čtvrtfinále | vs. Enrico Dalla Valle | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Marlon Vankan | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Stefanos Sakellaridis | 5-7, 6-3, 7-67 | detail zápasu | |
31.10.23 kvalifik. | vs. Joshua Charlton | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Gabriel Matuszewski | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Mario Gonzalez Fernandez | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.10.23 kvalifik. | vs. Joshua Charlton | 7-66, 7-5 | detail zápasu | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Vojtech Mares | 5-7, 7-63, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Gabriel Decamps | 2-6, 4-6 | detail zápasu |