ZÁPAS
22.05.21 | 1. kolo kval. | Mikael Ymer | Facundo Mena | 6-1, 6-4 | Parma | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Mikael Ymer | Facundo Mena | |
1. podání % | 44/69 (64%) | 31/43 (72%) |
Vyhrané body z 1.podání | 32/44 (73%) | 21/31 (68%) |
Vyhrané body z 2.podání | 15/25 (60%) | 3/12 (25%) |
Vyhrané break-bally | 3/4 (75%) | 0/2 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 19/43 (44%) | 22/69 (32%) |
Vyhrané body celkem | 66/112 (59%) | 46/112 (41%) |
Dvojchyby | 1 | 1 |
Esa | 0 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Mikael Ymer | 0-0 | |
0-0, 0-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Facundo Mena | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Mikael Ymer | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Facundo Mena | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Mikael Ymer | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-1 | Facundo Mena | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Mikael Ymer | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Facundo Mena | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Mikael Ymer | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Facundo Mena | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Mikael Ymer | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-1 | Facundo Mena | |
0-0, 0-15, 0-40, 15-40 | ||
Mikael Ymer | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
Mikael Ymer | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-30 | ||
5-3 | Facundo Mena | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Mikael Ymer | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-4 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Mikael Ymer vs. Facundo Mena - Vzájemné zápasy
22.05.21 | 1. kolo kval. | Mikael Ymer | Facundo Mena | 6-1, 6-4 | detail zápasu | Parma | antuka |
Mikael Ymer form & Facundo Mena form
Mikael Ymer - poslední zápasy
London - tráva | ||||
07.07.23 3. kolo | vs. Daniel Elahi Galan | 2-6, 7-62, 6-75, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
06.07.23 2. kolo | vs. Taylor Harry Fritz | 3-6, 2-6, 6-3, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
03.07.23 1. kolo | vs. Alex Molcan | 6-3, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Eastbourne - tráva | ||||
29.06.23 čtvrtfinále | vs. Mackenzie Mcdonald | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
28.06.23 2. kolo | vs. Liam Broady | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
27.06.23 1. kolo | vs. Botic Van De Zandschulp | 3-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Halle - tráva | ||||
19.06.23 1. kolo | vs. Brandon Nakashima | 6-4, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
's-Hertogenbosch - tráva | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Tallon Griekspoor | 2-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
Paris - antuka | ||||
28.05.23 1. kolo | vs. Lorenzo Musetti | 5-7, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Lyon - antuka | ||||
24.05.23 2. kolo | vs. Arthur Fils | 5-6 | detail zápasu | |
22.05.23 1. kolo | vs. Richard Gasquet | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Bordeaux Challenger - antuka | ||||
18.05.23 čtvrtfinále | vs. Richard Gasquet | 6-714, 3-6 | detail zápasu | |
17.05.23 2. kolo | vs. Luca Van Assche | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
16.05.23 1. kolo | vs. Hamad Medjedovic | 2-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Miami - tvrdý | ||||
22.03.23 1. kolo | vs. Alexei Popyrin | 6-75, 4-4, - Mikael Ymer - skreč | detail zápasu | |
Phoenix Challenger - tvrdý | ||||
17.03.23 2. kolo | vs. Alexei Popyrin | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.03.23 1. kolo | vs. Radu Albot | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
09.03.23 1. kolo | vs. Rinky Hijikata | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
01.03.23 2. kolo | vs. Botic Van De Zandschulp | 6-3, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.02.23 1. kolo | vs. Francesco Passaro | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Marseille - tvrdý I. | ||||
24.02.23 čtvrtfinále | vs. Hubert Hurkacz | 3-6, 6-3, 6-76 | detail zápasu | |
23.02.23 2. kolo | vs. David Goffin | David Goffin - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
22.02.23 1. kolo | vs. Radu Albot | 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
Rotterdam - tvrdý I. | ||||
14.02.23 1. kolo | vs. Tallon Griekspoor | 6-77, 5-7 | detail zápasu | |
12.02.23 kvalifik. | vs. Roman Safiullin | 2-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
11.02.23 1. kolo kval. | vs. Borna Gojo | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
Montpellier - tvrdý I. | ||||
08.02.23 1. kolo | vs. Emil Ruusuvuori | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
04.02.23 | vs. Damir Dzumhur | 6-1, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
03.02.23 Rubber 1 | vs. Mirza Basic | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
Ottignies Louvain - tvrdý I. | ||||
29.01.23 finále | vs. David Goffin | 4-6, 1-6 | detail zápasu |
Facundo Mena - poslední zápasy
San Luis - antuka | ||||
25.03.24 kvalifik. | vs. Matias Soto | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Alafia Ayeni | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Merida Challenger - antuka | ||||
21.03.24 čtvrtfinále | vs. Nick Hardt | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.03.24 2. kolo | vs. Gabi Adrian Boitan | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
18.03.24 1. kolo | vs. Antoine Bellier | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Santiago Challenger - antuka | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Mariano Kestelboim | 6-72, 0-3, - Facundo Mena - skreč | detail zápasu | |
M25 Tucuman - antuka | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Federico Agustin Gomez | 6-74, 6-2, 0-6 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Lautaro Midon | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
26.02.24 finále | vs. Mariano Kestelboim | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
24.02.24 semifinále | vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
23.02.24 čtvrtfinále | vs. Pedro Boscardin Dias | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Bruno Fernandez | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Ezequiel Monferrer | 6-2, 2-1, Ezequiel Monferrer - skreč | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Hernan Casanova | 7-64, 5-7, 6-76 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Lautaro Midon | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 1-6, 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Juan Bautista Torres | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Ignacio Carou | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Concepcion - antuka | ||||
16.12.23 finále | vs. Gonzalo Villanueva | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.12.23 semifinále | vs. Valerio Aboian | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
14.12.23 čtvrtfinále | vs. Lautaro Midon | 5-7, 7-65, 7-60 | detail zápasu | |
13.12.23 2. kolo | vs. Noah Schachter | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
12.12.23 1. kolo | vs. Alejandro Bancalari | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Concepcion - antuka | ||||
10.12.23 finále | vs. Nicolas Kicker | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
09.12.23 semifinále | vs. Valerio Aboian | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
08.12.23 čtvrtfinále | vs. Diego Fernandez Flores | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
07.12.23 2. kolo | vs. Fernando Cavallo | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
06.12.23 1. kolo | vs. Nikos Lehmann | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
Temuco Challenger - tvrdý | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Matias Soto | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Juan Carlos Manuel Aguilar | 6-4, 6-75, 6-4 | detail zápasu |