ZÁPAS
24.05.21 | 2. kolo kval. | Michalis Sakellaridis | Fletcher Scott | 6-2, 0-6, 11-9 | M15 Antalya | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Grécko
15.01.01, 23 Let
11 951 $
15.01.01, 23 Let
11 951 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
USA
10.12.98, 25 Let
10.12.98, 25 Let
Michalis Sakellaridis vs. Fletcher Scott - Vzájemné zápasy
21.03.22 | 2. kolo kval. | Michalis Sakellaridis | Fletcher Scott | 6-1, 6-72, 10-5 | detail zápasu | M15 Antalya | antuka |
23.08.21 | 2. kolo kval. | Fletcher Scott | Michalis Sakellaridis | 6-1, 6-1 | detail zápasu | M15 Bad | antuka |
24.05.21 | 2. kolo kval. | Michalis Sakellaridis | Fletcher Scott | 6-2, 0-6, 11-9 | detail zápasu | M15 Antalya | antuka |
Michalis Sakellaridis form & Fletcher Scott form
Michalis Sakellaridis - poslední zápasy
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Demetris Azoides | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Seiichiro Ichikawa | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Daniel Leong Prickett | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Mark Neyelov | 6-70, 6-77 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
05.03.24 kvalifik. | vs. Drew Van Orderlain | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Lech Gontar | 7-63, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Andrea Bolla | 1-6, 7-62, 6-0, Andrea Bolla - skreč | detail zápasu | |
26.02.24 kvalifik. | vs. Chirag Duhan | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Piotr Kusiewicz | 6-4, 6-73, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Daniel De Jonge | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Axel Frechet | 2-6, 6-2, 13-11 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Mariano Tammaro | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Zeki Horoz | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Daniel Khazime | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Abraham Asaba | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
22.01.24 kvalifik. | vs. Zhao Zhao | 6-4, 1-6, 8-10 | detail zápasu | |
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Alexander Orlov | 6-1, 5-7, 10-4 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Maxence Rivet | 3-6, 6-3, 10-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Nyo Van Dyck | 2-6, 6-1, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
08.01.24 2. kolo kval. | vs. Fabien Salle | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Mattia Ricci | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
01.01.24 2. kolo kval. | vs. Maxence Bertimon | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Patrick Jozwicki | 6-2, 3-6, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
27.12.23 1. kolo | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
25.12.23 2. kolo kval. | vs. Anthony Shumsky | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
25.12.23 kvalifik. | vs. Arthur Van Der Kooij | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
24.12.23 1. kolo kval. | vs. Thando Longwe-Smit | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
18.12.23 1. kolo kval. | vs. Deji Thomas-Smith | 1-6, 6-1, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Igor Kudriashov | 2-6, 7-64, 4-10 | detail zápasu | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Breno Rossetto Urvaneja | 4-6, 6-1, 10-7 | detail zápasu |
Fletcher Scott - poslední zápasy
M15 Lakewood - tvrdý | ||||
14.07.22 2. kolo | vs. Alexander Petrov | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.07.22 1. kolo | vs. Tsung-Hua Yang | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Fountain - tvrdý | ||||
06.07.22 1. kolo | vs. Zachary Svajda | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Los - tvrdý | ||||
29.06.22 1. kolo | vs. Alfredo Perez | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 San - tvrdý | ||||
16.06.22 2. kolo | vs. Duarte Vale | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
14.06.22 1. kolo | vs. Elijah Strode | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 San - tvrdý | ||||
08.06.22 1. kolo | vs. Gage Brymer | 7-5, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
11.05.22 1. kolo | vs. Maciej Rajski | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
05.05.22 2. kolo | vs. Pablo Llamas Ruiz | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.05.22 1. kolo | vs. Cihan Akay | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
03.05.22 kvalifik. | vs. Siavash Shirdel | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
02.05.22 2. kolo kval. | vs. Andrej Duric | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
25.04.22 2. kolo kval. | vs. Simeon Terziev | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Samuel Martinez Arjona | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
18.04.22 2. kolo kval. | vs. Mohamed Ali Abibsi | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
17.04.22 1. kolo kval. | vs. Alexander Wolfschmidt | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
12.04.22 kvalifik. | vs. Leopold Zima | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.04.22 2. kolo kval. | vs. Michel Hopp | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
10.04.22 1. kolo kval. | vs. Daniil Ostapenkov | 3-6, 6-3, 10-4 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
03.04.22 1. kolo kval. | vs. Elgin Khoeblal | 7-63, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
28.03.22 2. kolo kval. | vs. Mohamed Ali Abibsi | 3-6, 6-3, 6-10 | detail zápasu | |
27.03.22 1. kolo kval. | vs. Jesse De Jager | 7-64, 7-62 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
21.03.22 2. kolo kval. | vs. Michalis Sakellaridis | 1-6, 7-62, 5-10 | detail zápasu | |
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Luca Barbonaglia | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Naples - antuka | ||||
25.02.22 čtvrtfinále | vs. Felix Corwin | 6-2, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.02.22 2. kolo | vs. Strong Kirchheimer | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
23.02.22 1. kolo | vs. Jakub Wojcik | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Naples - antuka | ||||
17.02.22 2. kolo | vs. Khololwam Montsi | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.02.22 1. kolo | vs. Janmagnus Johnson | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Naples - antuka | ||||
08.02.22 1. kolo | vs. Alexander Cozbinov | 5-7, 3-6 | detail zápasu |