ZÁPAS
19.07.17 | 2. kolo | Michal Schmid | Vladimir Uzhylovsky | 6-1, 6-3 | Poland F6 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Michal Schmid | Vladimir Uzhylovsky | |
1. podání % | 35/50 (70%) | 58/69 (84%) |
Vyhrané body z 1.podání | 26/35 (74%) | 29/58 (50%) |
Vyhrané body z 2.podání | 6/15 (40%) | 5/11 (45%) |
Vyhrané break-bally | 5/13 (38%) | 1/4 (25%) |
Vyhrané body z returnu | 35/69 (51%) | 18/50 (36%) |
Vyhrané body celkem | 67/119 (56%) | 52/119 (44%) |
Dvojchyby | 2 | 0 |
Esa | 4 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Michal Schmid vs. Vladimir Uzhylovsky - Vzájemné zápasy
19.07.17 | 2. kolo | Michal Schmid | Vladimir Uzhylovsky | 6-1, 6-3 | detail zápasu | Poland F6 | antuka |
Michal Schmid form & Vladimir Uzhylovsky form
Michal Schmid - poslední zápasy
Czech Republic - tvrdý I. | ||||
29.11.17 1. kolo | vs. Ilija Vucic | 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
Czech Republic - koberec | ||||
25.10.17 1. kolo | vs. Marek Gengel | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
France F21 - koberec | ||||
25.09.17 1. kolo | vs. Julien De Cuyper | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Poland F10 - antuka | ||||
21.08.17 1. kolo | vs. Vladimir Ivanov | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Turkey F29 - antuka | ||||
09.08.17 1. kolo | vs. Alon Elia | 0-6, 0-2, - Michal Schmid - skreč | detail zápasu | |
Liberec Challenger - antuka | ||||
29.07.17 2. kolo kval. | vs. Roman Safiullin | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.07.17 1. kolo kval. | vs. Marek Gengel | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
Poland F6 - antuka | ||||
22.07.17 semifinále | vs. Richard Gabb | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.07.17 čtvrtfinále | vs. Bastian Wagner | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
19.07.17 2. kolo | vs. Vladimir Uzhylovsky | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
17.07.17 1. kolo | vs. Kacper Zuk | 4-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Georgia F1 - antuka | ||||
05.07.17 2. kolo | vs. Guillermo Olaso | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.07.17 1. kolo | vs. Kirill Kivattsev | 7-66, 6-4 | detail zápasu | |
Egypt F18 - tvrdý | ||||
30.06.17 čtvrtfinále | vs. Thomas Brechemier | 4-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
29.06.17 2. kolo | vs. Junior A. Ore | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
28.06.17 1. kolo | vs. Aaron Cortes Alcaraz | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Czech Republic - antuka | ||||
31.05.17 1. kolo | vs. Kamil Majchrzak | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
Hungary F2 - antuka | ||||
16.05.17 1. kolo | vs. Ken Onishi | 6-2, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Hungary F1 - antuka | ||||
09.05.17 1. kolo | vs. David Pichler | 2-6, 7-63, 6-75 | detail zápasu | |
Italy F7 - antuka | ||||
04.04.17 1. kolo | vs. Filippo Baldi | 2-6, 0-4, - Michal Schmid - skreč | detail zápasu | |
Italy F6 - antuka | ||||
28.03.17 1. kolo | vs. Vaclav Safranek | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Italy F5 - antuka | ||||
21.03.17 1. kolo | vs. Marco Bortolotti | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
Turkey F10 - antuka | ||||
14.03.17 1. kolo | vs. Ivan Nedelko | 6-2, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Turkey F9 - antuka | ||||
07.03.17 1. kolo | vs. Lukas Mugevicius | 1-6, - Michal Schmid - skreč | detail zápasu | |
Italy F2 - koberec | ||||
27.02.17 1. kolo | vs. Johannes Haerteis | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Egypt F3 - tvrdý | ||||
03.02.17 2. kolo | vs. Riccardo Bonadio | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
31.01.17 1. kolo | vs. Issam Haitham Taweel | 4-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Egypt F2 - tvrdý | ||||
24.01.17 1. kolo | vs. Antoine Escoffier | 6-3, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Germany F2 - koberec | ||||
17.01.17 1. kolo | vs. David Poljak | 6-73, 6-72 | detail zápasu | |
Germany F1 - koberec | ||||
11.01.17 1. kolo | vs. Evgeny Karlovskiy | 7-5, 6-75, 2-6 | detail zápasu |
Vladimir Uzhylovsky - poslední zápasy
M15 Sharm - tvrdý | ||||
19.03.24 kvalifik. | vs. Cedric Stanke | 6-3, 5-7, 4-10 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Adam Bajurko | 3-6, 7-63, 10-8 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Yusei Fukuoka | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Martyn Pawelski | 1-2, - Vladimir Uzhylovsky - skreč | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Karim Ibrahim | 6-3, 6-72, 7-5 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Oskar Grzegorzewski | 6-3, 3-6, 10-8 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Tom Varzandeh | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Sebastian Wojta | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Valentin Kopeikin | 7-62, 1-6, 2-10 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Minghui Zhang | 7-5, 3-0, - Vladimir Uzhylovsky - skreč | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Hayato Matsuoka | 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Valentin Kopeikin | 4-3, - Vladimir Uzhylovsky - skreč | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Nikita Ianin | - Vladimir Uzhylovsky - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Sergey Fomin | 2-5, - Vladimir Uzhylovsky - skreč | detail zápasu | |
10.10.23 kvalifik. | vs. Milos Mikovic | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Finn Murgett | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Jera Staley | 6-4, 5-7, 10-4 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Adam Jones | 3-6, 7-5, 8-10 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Sam Bird | 7-67, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Joao Eduardo Schiessl | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Kursumlijska - antuka | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Romeo Hadzimehmedovic | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.05.23 kvalifik. | vs. Semen Voronin | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Nikitas Niarchos | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Kursumlijska - antuka | ||||
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Lazar Vojinovic | 4-6, 6-1, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
17.04.23 2. kolo kval. | vs. Chukang Wang | 7-5, 5-7, 9-11 | detail zápasu | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Vasilios Caripi | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Sharm - tvrdý | ||||
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Karlo Cubelic | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
03.04.23 2. kolo kval. | vs. Roland Stuurman | 3-6, 6-3, 8-10 | detail zápasu | |
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Ilgiz Kamchibekov | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
27.03.23 2. kolo kval. | vs. Tuncay Duran | 4-6, 6-3, 5-10 | detail zápasu |