Česká republika
13.10.89, 34 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Švajčiarsko
06.03.95, 29 Let
Česká republika
13.06.97, 26 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Rakúsko
29.08.95, 28 Let
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Michal Konecny/Ondrej Krstev vs. Adrian Bodmer/Jonas Trinker - Vzájemné zápasy
Michal Konecny form & Adrian Bodmer form
Michal Konecny/Ondrej Krstev - poslední zápasy
M15 Prague - tvrdý I. |
04.11.19 1. kolo | vs. Remy Bertola/Nicolas Uryson | 6-4, 2-6, 6-10 | | detail zápasu |
M15 Liberec - koberec |
21.10.19 1. kolo | vs. Christian Samuelsson/Krystof Zapsky | 6-77, 6-3, 11-9 | | detail zápasu |
21.10.19 čtvrtfinále | vs. Adrian Bodmer/Jonas Trinker | 7-61, 7-64 | | detail zápasu |
21.10.19 semifinále | vs. Antonin Bolardt/Andrew Paulson | 6-3, 6-4 | | detail zápasu |
21.10.19 finále | vs. Petr Michnev/Petr Nouza | 6-74, 5-7 | | detail zápasu |
M15 Olomouc - koberec |
14.10.19 1. kolo | vs. Karlo Cubelic/Jim Walder | 6-3, 7-65 | | detail zápasu |
14.10.19 čtvrtfinále | vs. Evzen Holis/Jan Jermar | 6-3, 6-4 | | detail zápasu |
14.10.19 finále | vs. Petr Michnev/Robert Rumler | 6-4, 4-6, 6-10 | | detail zápasu |
14.10.19 semifinále | vs. Antonin Bolardt/Andrew Paulson | 6-4, 6-2 | | detail zápasu |
M15 Minsk - tvrdý |
19.08.19 semifinále | vs. Artem Dubrivnyy/David Poljak | 4-6, 5-7 | | detail zápasu |
19.08.19 1. kolo | vs. Aleksei Khomich/Maxim Tybar | 6-4, 6-3 | | detail zápasu |
19.08.19 čtvrtfinále | vs. Mikhail Fufygin/Roman Nashatyrkin | 6-2, 6-2 | | detail zápasu |
M15 Wroclaw - antuka |
01.07.19 1. kolo | vs. Jan Galka/Piotr Galus | 1-6, 6-2, 11-13 | | detail zápasu |
M25 Pardubice - antuka |
24.06.19 1. kolo | vs. Ivan Gakhov/Georgii Kravchenko | 6-4, 6-75, 10-12 | | detail zápasu |
M25+H Most - antuka |
27.05.19 čtvrtfinále | vs. Marek Gengel/Matej Vocel | 6-4, 4-6, 10-6 | | detail zápasu |
27.05.19 semifinále | vs. Tadeas Paroulek/Ondrej Styler | 4-6, 6-72 | | detail zápasu |
27.05.19 1. kolo | vs. Roman Arendar/Jiri Jenicek | 7-65, 6-3 | | detail zápasu |
M15 Tbilisi - tvrdý |
29.04.19 čtvrtfinále | vs. Sarp Agabigun/Altug Celikbilek | Sarp Agabigun/Altug Celikbilek/Jonas Trinker - nenastoupil(a/i) | | detail zápasu |
29.04.19 semifinále | vs. Shalva Dzhanashia/Yan Sabanin | 6-3, 6-4 | | detail zápasu |
29.04.19 finále | vs. Grigoriy Lomakin/George Tsivadze | 6-3, 6-3 | | detail zápasu |
29.04.19 1. kolo | vs. Zura Tkemaladze/Dzianis Zharyn | 6-4, 4-6, 10-8 | | detail zápasu |
Tunisia F4 - tvrdý |
29.01.18 čtvrtfinále | vs. Jonathan Kanar/Laurent Lokoli | 6-4, 1-6, 5-10 | | detail zápasu |
29.01.18 1. kolo | vs. Andrea Casati/Davide Pozzi | 6-2, 5-7, 10-5 | | detail zápasu |
Adrian Bodmer/Jonas Trinker - poslední zápasy
M15 Heraklion - tvrdý |
04.06.22 finále | vs. Aleksandre Bakshi/Kai Lemstra | 6-73, 6-73 | | detail zápasu |
03.06.22 semifinále | vs. Ammar Elamin/Karlis Ozolins | 6-4, 6-4 | | detail zápasu |
02.06.22 čtvrtfinále | vs. Andrea Basso/Giorgio Ricca | 6-3, 6-1 | | detail zápasu |
31.05.22 1. kolo | vs. Ethan Cook/Leonardo Rossi | 6-4, 6-2 | | detail zápasu |
M15 Heraklion - tvrdý |
11.11.19 čtvrtfinále | vs. Vasil Kirkov/Patrick Kypson | 1-3, - Adrian Bodmer/Jonas Trinker - skreč | | detail zápasu |
11.11.19 1. kolo | vs. Lenny Hampel/Alexandar Lazarov | 7-62, 6-0 | | detail zápasu |
M15 Heraklion - tvrdý |
04.11.19 1. kolo | vs. Alexandros Skorilas/Eleftherios Theodorou | 6-2, 6-3 | | detail zápasu |
04.11.19 čtvrtfinále | vs. Jonathan Binding/Peter Bothwell | 7-60, 6-4 | | detail zápasu |
04.11.19 finále | vs. Luke Johnson/Jan Zielinski | 6-1, 2-6, 10-12 | | detail zápasu |
04.11.19 semifinále | vs. Vasil Kirkov/Aidan Mchugh | 6-1, 7-67 | | detail zápasu |
M15 Liberec - koberec |
21.10.19 1. kolo | vs. Lubomir Majsajdr/Martin Zahradka | 6-1, 7-66 | | detail zápasu |
21.10.19 čtvrtfinále | vs. Michal Konecny/Ondrej Krstev | 6-71, 6-74 | | detail zápasu |
M25 Santa - antuka |
07.10.19 semifinále | vs. Boris Arias/Erik Crepaldi | 6-1, 3-6, 5-10 | | detail zápasu |
07.10.19 1. kolo | vs. Luigi Corrias/Paolo Emilio Cossu Floris | 6-1, 6-2 | | detail zápasu |
07.10.19 čtvrtfinále | vs. Nerman Fatic/Davide Galoppini | Nerman Fatic/Davide Galoppini - nenastoupil(a/i) | | detail zápasu |
M15 Heraklion - tvrdý |
06.05.19 1. kolo | vs. Ivan Denisov/Dominik Palan | 1-6, 6-712 | | detail zápasu |
M15 Vale - tvrdý |
18.02.19 1. kolo | vs. Tiago Cacao/Yshai Oliel | 4-6, 6-3, 6-10 | | detail zápasu |