ZÁPAS
08.02.20 | semifinále | Michael Vrbensky | Alexandar Lazarov | 6-0, 6-1 | M15 Antalya | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Michael Vrbensky | Alexandar Lazarov | |
1. podání % | 25/42 (60%) | 20/40 (50%) |
Vyhrané body z 1.podání | 19/25 (76%) | 8/20 (40%) |
Vyhrané body z 2.podání | 11/17 (65%) | 6/20 (30%) |
Vyhrané break-bally | 5/6 (83%) | 0/1 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 26/40 (65%) | 12/42 (29%) |
Vyhrané body celkem | 56/82 (68%) | 26/82 (32%) |
Dvojchyby | 2 | 6 |
Esa | 3 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Alexandar Lazarov | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Michael Vrbensky | 1-0 | |
0-0 | ||
2-0 | Alexandar Lazarov | |
Michael Vrbensky | 4-0 | |
6-0 |
2 | ||
0-0 | Alexandar Lazarov | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Michael Vrbensky | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Alexandar Lazarov | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Michael Vrbensky | 3-0 | |
0-0 | ||
3-1 | Alexandar Lazarov | |
0-0, 15-0, 40-40, A-40[BP] | ||
Michael Vrbensky | 4-1 | |
0-0, 0-15, 30-40[BP], 40-40 | ||
5-1 | Alexandar Lazarov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Michael Vrbensky vs. Alexandar Lazarov - Vzájemné zápasy
08.02.20 | semifinále | Michael Vrbensky | Alexandar Lazarov | 6-0, 6-1 | detail zápasu | M15 Antalya | antuka |
Michael Vrbensky form & Alexandar Lazarov form
Michael Vrbensky - poslední zápasy
Zadar Challenger - antuka | ||||
18.03.24 1. kolo | vs. Dino Prizmic | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
11.03.24 kvalifik. | vs. Pol Martin Tiffon | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Botond Kisantal | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Faro - tvrdý | ||||
02.03.24 semifinále | vs. Jaime Faria | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Evan Furness | 6-4, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Alexander Donski | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Siim Troost | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Vila - tvrdý | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. John Echeverria | 2-6, 7-66, 1-6 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Alexandros Skorilas | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Vila - tvrdý | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Joao Domingues | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Koblenz Challenger - tvrdý I. | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Filip Krajinovic | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Oeiras 2 - tvrdý I. | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Lorenzo Giustino | 4-6, 6-2, 5-7 | detail zápasu | |
08.01.24 kvalifik. | vs. Alexis Gautier | 6-3, 5-7, 7-64 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Javier Barranco Cosano | 7-63, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
Oeiras 1 - tvrdý I. | ||||
01.01.24 1. kolo | vs. Lorenzo Giustino | 5-7, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
Drummondville Challenger - tvrdý I. | ||||
18.11.23 semifinále | vs. Zizou Bergs | - | detail zápasu | |
17.11.23 čtvrtfinále | vs. Aziz Dougaz | 6-2, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
15.11.23 2. kolo | vs. Liam Draxl | 6-74, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Colin Markes | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
Calgary Challenger - tvrdý I. | ||||
06.11.23 1. kolo | vs. Clement Chidekh | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
22.10.23 finále | vs. Martin Krumich | 3-6, 7-67, 4-6 | detail zápasu | |
21.10.23 semifinále | vs. Juan Pablo Paz | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Damien Wenger | 7-5, 7-66 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Ivan Denisov | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Vlad Andrei Dancu | 6-75, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
14.10.23 semifinále | vs. Nicholas David Ionel | 7-67, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.10.23 čtvrtfinále | vs. Andrey Chepelev | 5-7, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Samuel Brosset | 5-3 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Vlad Andrei Dumitru | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Alexander Weis | 4-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu |
Alexandar Lazarov - poslední zápasy
Sofia - tvrdý I. | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Pavel Kotov | 6-3, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Mauthausen Challenger - antuka | ||||
09.05.23 1. kolo | vs. Sandro Kopp | 6-1, 3-2, - Alexandar Lazarov - skreč | detail zápasu | |
Prague 1 - antuka | ||||
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Rudolf Molleker | 5-7, 6-4, 6-75 | detail zápasu | |
Oeiras 3 - antuka | ||||
18.04.23 1. kolo | vs. Adrian Mannarino | 7-5, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Split Challenger - antuka | ||||
10.04.23 kvalifik. | vs. Elias Ymer | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Nikola Milojevic | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Marrakech - antuka | ||||
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Andrea Vavassori | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
Biel Challenger - tvrdý I. | ||||
22.03.23 1. kolo | vs. Kirill Kivattsev | 4-6, 7-65, 3-6 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
28.02.23 1. kolo | vs. Alexander Bublik | 1-6, 0-1, - Alexandar Lazarov - skreč | detail zápasu | |
26.02.23 kvalifik. | vs. Francesco Passaro | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
25.02.23 1. kolo kval. | vs. Zhizhen Zhang | 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý | ||||
04.02.23 Rubber 1 | vs. Ajeet Rai | 7-61, 6-2 | detail zápasu | |
Auckland - tvrdý | ||||
07.01.23 1. kolo kval. | vs. Gregoire Barrere | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Maia Challenger - antuka | ||||
01.12.22 2. kolo | vs. Luca Van Assche | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.11.22 1. kolo | vs. Alessandro Giannessi | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
28.11.22 kvalifik. | vs. Henrique Rocha | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Kilian Feldbausch | 6-1, 7-63 | detail zápasu | |
Andria Challenger - tvrdý I. | ||||
21.11.22 1. kolo | vs. Vitaliy Sachko | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Roanne Challenger - tvrdý I. | ||||
08.11.22 1. kolo | vs. Hugo Gaston | 4-6, 2-4, - Alexandar Lazarov - skreč | detail zápasu | |
07.11.22 kvalifik. | vs. Mark Lajal | 6-2, 3-6, 6-0 | detail zápasu | |
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Elliot Benchetrit | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Bergamo Challenger - tvrdý I. | ||||
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Jason Murray Kubler | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
M15 Sozopol - tvrdý | ||||
23.10.22 finále | vs. Maks Kasnikowski | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
22.10.22 semifinále | vs. Alexander Donski | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
21.10.22 čtvrtfinále | vs. Valentin Vanta | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
20.10.22 2. kolo | vs. Jasza Szajrych | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
19.10.22 1. kolo | vs. Vlad Andrei Dancu | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sozopol - tvrdý | ||||
16.10.22 finále | vs. Vladyslav Orlov | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
16.10.22 semifinále | vs. Maks Kasnikowski | 6-76, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
14.10.22 čtvrtfinále | vs. Alexander Donski | 6-72, 6-3, 6-4 | detail zápasu |