ZÁPAS
07.03.21 | 1. kolo kval. | Maxime Mora | Filip Jeff Planinsek | 6-0, 6-3 | M15 Porec | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Slovinsko
29.06.01, 22 Let
29.06.01, 22 Let
Maxime Mora vs. Filip Jeff Planinsek - Vzájemné zápasy
07.03.21 | 1. kolo kval. | Maxime Mora | Filip Jeff Planinsek | 6-0, 6-3 | detail zápasu | M15 Porec | antuka |
Maxime Mora form & Filip Jeff Planinsek form
Maxime Mora - poslední zápasy
M25+H Mulhouse - tvrdý I. | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Arthur Nagel | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Villers - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Max Dahlin | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
M25+H Rodez - tvrdý I. | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Axel Garcian | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Zaragoza - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Ryan Nijboer | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Sabadell - antuka | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Max Alcala Gurri | 4-6, 6-3, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Melilla - antuka | ||||
23.09.23 semifinále | vs. Max Alcala Gurri | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.09.23 čtvrtfinále | vs. Benjamin Winter Lopez | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Giovanni Calvano | 2-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Valentin Lapalu | 6-2, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Szczawno - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Jack Karlsson Wistrand | 6-1, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Muttenz - antuka | ||||
19.08.23 semifinále | vs. Matteo Martineau | 2-6, 7-67, 6-72 | detail zápasu | |
18.08.23 čtvrtfinále | vs. Andrey Chepelev | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
17.08.23 2. kolo | vs. Jonas Schaer | 6-3, 2-6, 7-66 | detail zápasu | |
15.08.23 1. kolo | vs. Maxime Chazal | 6-73, 6-1, 7-65 | detail zápasu | |
Meerbusch Challenger - antuka | ||||
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Tom Gentzsch | 7-5, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Eindhoven - antuka | ||||
02.08.23 2. kolo | vs. Stijn Paardekooper | 6-3, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.08.23 1. kolo | vs. Daniel De Jonge | 1-6, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Segovia Challenger - tvrdý | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Robert Strombachs | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Amersfoort Challenger - antuka | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Michael Vrbensky | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Esch/Alzette - antuka | ||||
11.07.23 1. kolo | vs. Dax Donders | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Arlon - antuka | ||||
02.07.23 semifinále | vs. Tibo Colson | 3-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
30.06.23 čtvrtfinále | vs. Henri Squire | 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
29.06.23 2. kolo | vs. Facundo Juarez | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
28.06.23 1. kolo | vs. Alessio Basile | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Montauban - antuka | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Paul Cayre | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Carnac - antuka | ||||
31.05.23 2. kolo | vs. Antoine Hoang | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
30.05.23 1. kolo | vs. Benjamin Martin | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Pazardzhik - antuka | ||||
25.05.23 2. kolo | vs. Leonardo Rossi | 6-70, 4-6 | detail zápasu | |
24.05.23 1. kolo | vs. Luis Francisco | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
M25 Angers - antuka | ||||
21.04.23 čtvrtfinále | vs. Pierre Delage | 5-7, 1-6 | detail zápasu |
Filip Jeff Planinsek - poslední zápasy
M15 Kottingbrunn - antuka | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Manuel Lazic | 6-4, 6-710, 4-10 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Dusan Milanovic | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Stefan Vedovelli | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Padova - antuka | ||||
10.07.23 kvalifik. | vs. Gabriele Pennaforti | 6-73, 5-7 | detail zápasu | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Gian Matias Di Natale | 4-6, 6-2, 10-3 | detail zápasu | |
M15 Celje - antuka | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Eric Vanshelboim | 2-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
27.06.23 kvalifik. | vs. Jakub Kroslak | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
26.06.23 1. kolo kval. | vs. Jaka Tomazin | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Store - antuka | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Bor Artnak | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.06.23 kvalifik. | vs. Josip Simundza | 3-6, 6-3, 10-8 | detail zápasu | |
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Tilen Kovac | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Litija - antuka | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Enrico Dalla Valle | 6-3, 6-74, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Tallahassee - tvrdý I. | ||||
25.10.22 1. kolo | vs. William Grant | 0-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Radomlje - antuka | ||||
21.07.22 2. kolo | vs. Nicolas Zanellato | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.07.22 1. kolo | vs. Ergi Kirkin | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
18.07.22 kvalifik. | vs. Nejc Skorjanc | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
17.07.22 1. kolo kval. | vs. Michalis Sakellaridis | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Litija - antuka | ||||
14.07.22 2. kolo | vs. Bor Artnak | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.07.22 1. kolo | vs. Jaka Tomazin | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Velenje - antuka | ||||
09.07.22 semifinále | vs. Vilius Gaubas | 6-77, 5-7 | detail zápasu | |
08.07.22 čtvrtfinále | vs. Nemanja Malesevic | 6-4, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
07.07.22 2. kolo | vs. Lucas Krainer | 7-60, 7-5 | detail zápasu | |
06.07.22 1. kolo | vs. Jan Dimitrijevic | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Porec - antuka | ||||
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Maxime Mora | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Portoroz Challenger - tvrdý | ||||
12.08.19 kvalifik. | vs. Tomas Lipovsek Puches | 3-6, 1-6 | detail zápasu |