ZÁPAS
14.11.21 | 1. kolo kval. | Maxime Dubouch | Amaan Siddiqui | 6-1, 6-1 | M15 Monastir | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Francúzsko
11.08.03, 20 Let
11.08.03, 20 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
India
26.12.01, 22 Let
26.12.01, 22 Let
Maxime Dubouch vs. Amaan Siddiqui - Vzájemné zápasy
14.11.21 | 1. kolo kval. | Maxime Dubouch | Amaan Siddiqui | 6-1, 6-1 | detail zápasu | M15 Monastir | tvrdý |
Maxime Dubouch form & Amaan Siddiqui form
Maxime Dubouch - poslední zápasy
M25 Monastir - tvrdý | ||||
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Enzo Camargo Lima | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
20.11.23 kvalifik. | vs. Roland Stuurman | 6-2, 6-70, 12-14 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Aaron Gil Garcia | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Alexey Nesterov (1998) | 7-5, 1-6, 8-10 | detail zápasu | |
M25+H Mulhouse - tvrdý I. | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Yanis Ghazouani Durand | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Sarreguemines - koberec | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Patrick Zahraj | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Villers - tvrdý I. | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Leo Deflandre | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Szczawno - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Pietro Orlando Fellin | 6-77, 0-3, - Maxime Dubouch - skreč | detail zápasu | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Mateusz Cislo | 6-0, 7-63 | detail zápasu | |
28.08.23 kvalifik. | vs. Jonathan Backman | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Huy - antuka | ||||
21.08.23 2. kolo kval. | vs. Henry Lieberman | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Bourg - antuka | ||||
26.06.23 kvalifik. | vs. Cesar Bouchelaghem | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Loan Lestir | 2-6, 6-1, 10-5 | detail zápasu | |
M25 Montauban - antuka | ||||
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Etienne Donnet | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Carnac - antuka | ||||
29.05.23 1. kolo | vs. Nathan Seateun | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
23.05.23 kvalifik. | vs. Alessandro Spadola | 6-2, 2-6, 4-10 | detail zápasu | |
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Francesco Mineo | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Vlad Stoica | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Angers - antuka | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Maxime Mora | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.04.23 kvalifik. | vs. Daniel Damian | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Eadwyn Bacar | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Poitiers - tvrdý I. | ||||
14.03.23 1. kolo | vs. Mikalai Haliak | 2-6, 7-63, 2-5, - Maxime Dubouch - skreč | detail zápasu | |
M15 Creteil - tvrdý I. | ||||
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Florian Broska | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
22.02.23 1. kolo | vs. Federico Iannaccone | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.02.23 kvalifik. | vs. Giuseppe La Vela | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Rishabdev Raman | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
13.02.23 kvalifik. | vs. Vito Tonejc | 6-4, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Thomas Mathys | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Grenoble - tvrdý I. | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Thijmen Loof | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Bressuire - tvrdý I. | ||||
16.01.23 kvalifik. | vs. Romain Faucon | 3-6, 6-0, 6-10 | detail zápasu |
Amaan Siddiqui - poslední zápasy
M25 Reus - antuka | ||||
31.03.24 1. kolo kval. | vs. David Puig Molina | 6-3, 1-6, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Tarragona - antuka | ||||
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Pol Amoros Ramos | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Alejandro Melero Kretzer | 4-6, 6-4, 12-10 | detail zápasu | |
M25 Badalona - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Diego Fernandez Flores | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Les - tvrdý | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Filip Avdeev | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Torello - tvrdý | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Ignasi Forcano | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Castellon - antuka | ||||
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Sergi Fita Juan | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Dhruva Mulye | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Vigo - antuka | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Milan Markovits | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Zaragoza - antuka | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Leonid Sheyngezikht | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Sabadell - antuka | ||||
25.09.23 2. kolo kval. | vs. Kane Bonsach Ganley | 7-66, 5-7, 0-10 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Nil Boixader Roca | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Madrid - tvrdý | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Ivan Marrero Curbelo | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Oviedo - antuka | ||||
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Alejandro Turriziani Alvarez | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Santander - antuka | ||||
21.08.23 kvalifik. | vs. Alejandro Turriziani Alvarez | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Alvaro Peiro Serrano | 3-6, 7-5, 12-10 | detail zápasu | |
M15 Xativa - antuka | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Nicolas Herrero | 5-7, 6-1, 3-10 | detail zápasu | |
M25 Denia - antuka | ||||
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Nacho Serra Sanchez | 6-71, 0-3, - Amaan Siddiqui - skreč | detail zápasu | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Pablo Martinez Gomez | 4-6, 7-62, Pablo Martinez Gomez - skreč | detail zápasu | |
M25 Gandia - antuka | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Sergi Fita Juan | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Roda - tvrdý | ||||
11.07.23 kvalifik. | vs. Michael Zhu | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.07.23 2. kolo kval. | vs. Patricio Alvarado | 3-6, 6-1, 10-4 | detail zápasu | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Hugo Palacios Plaza | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Nyiregyhaza - antuka | ||||
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Thiago Cigarran | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Csongor Hejjas | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Mataro - antuka | ||||
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Kyle Kang | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Carles Rojas | 7-5, 2-6, 10-6 | detail zápasu | |
M25 Gurb - antuka | ||||
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Pavle Marinkov | 5-7, 7-5, 5-10 | detail zápasu | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Karthik Anand | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Valldoreix - antuka | ||||
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Alejandro Manzanera Pertusa | 6-3, 1-6, 8-10 | detail zápasu |