ZÁPAS
11.04.21 | 1. kolo kval. | Max Alcala Gurri | Axel Herberg | 6-2, 6-0 | M25 Reus | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Španielsko
04.02.00, 24 Let
04.02.00, 24 Let
Max Alcala Gurri vs. Axel Herberg - Vzájemné zápasy
11.04.21 | 1. kolo kval. | Max Alcala Gurri | Axel Herberg | 6-2, 6-0 | detail zápasu | M25 Reus | antuka |
Max Alcala Gurri form & Axel Herberg form
Max Alcala Gurri - poslední zápasy
M25 Tarragona - antuka | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Pol Amoros Ramos | 7-5, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Badalona - antuka | ||||
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Jay Clarke | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Maxime Chazal | 3-6, 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Alejandro Melero Kretzer | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.03.24 finále | vs. Dominik Kellovsky | 7-63, 7-65 | detail zápasu | |
16.03.24 semifinále | vs. Henry Searle | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Giuseppe La Vela | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Branko Djuric | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Dinko Dinev | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
09.03.24 semifinále | vs. Stijn Slump | 6-3, 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Peter Heller | Peter Heller - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Oscar Jose Gutierrez | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Sarp Agabigun | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
23.02.24 2. kolo | vs. Jay Clarke | 6-4, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Gabriele Volpi | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Peter Benjamin Privara | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Hammamet - antuka | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Filip Cristian Jianu | 6-0, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Samir Hamza Reguig | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
24.12.23 finále | vs. Dmitry Popko | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
23.12.23 semifinále | vs. Samuele Pieri | 6-74, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
22.12.23 čtvrtfinále | vs. Corentin Denolly | 7-66, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
21.12.23 2. kolo | vs. Pedro Iamachkine | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
20.12.23 1. kolo | vs. Niccolo Catini | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Madrid - antuka | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. David Perez Sanz | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Maia Challenger - antuka | ||||
27.11.23 kvalifik. | vs. Alexey Vatutin | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Joao Domingues | 5-7, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Valencia - antuka | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Svyatoslav Gulin | 6-4, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Alejo Sanchez Quilez | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
15.11.23 kvalifik. | vs. Jacopo Bilardo | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Federico Valle | 5-0, Federico Valle - skreč | detail zápasu |
Axel Herberg - poslední zápasy
M25 Tarragona - antuka | ||||
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Luka Talan Lopatic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Maximus Jones | 6-3, 2-0, Maximus Jones - skreč | detail zápasu | |
M25 Badalona - antuka | ||||
19.03.24 kvalifik. | vs. Alvaro Bueno Gil | 1-6, 7-5, 6-10 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Ayush Sharma | 6-3, 3-6, 10-3 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Bruno Pujol Navarro | 2-6, 6-3, 11-9 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Kaya Arinc | 7-62, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Vasil Yehorov | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Alexandru Cristian Dumitru | 6-4, 4-6, 3-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Gabriel Matuszewski | 7-64, 6-74, 4-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
12.12.23 2. kolo kval. | vs. Dinko Dinev | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Alper Okay Meryumoglu | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Madrid - antuka | ||||
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Mikel Martinez | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Sabadell - antuka | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Jiri Cizek | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Melilla - antuka | ||||
18.09.23 kvalifik. | vs. Peetu Pohjola | 3-6, 7-64, 6-10 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Joshua Leon-Nestler | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Madrid - antuka | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. David Totikashvili | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Xativa - antuka | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Jan Kobierski | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
M25+H Bacau - antuka | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Nini Gabriel Dica | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Bourg - antuka | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Antoine Walch | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Carnac - antuka | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Gregoire Gervail | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Mataro - antuka | ||||
23.05.23 kvalifik. | vs. Dali Blanch | 1-6, 6-2, 7-10 | detail zápasu | |
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Pavle Marinkov | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Markus Giersiepen Garcia | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Gurb - antuka | ||||
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Ignacio Benzal Alia | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Sabadell - antuka | ||||
01.05.23 2. kolo kval. | vs. Leonid Sheyngezikht | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Carlos Giraldi | 1-6, 6-2, 10-6 | detail zápasu | |
M25 Palmanova - antuka | ||||
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Nil Regas Luis | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.03.23 1. kolo kval. | vs. Pranav Karthik | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Palmanova - antuka | ||||
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Kai Wehnelt | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Eliseu Cifre Rotger | 6-0, 6-3 | detail zápasu |