ZÁPAS
04.07.21 | 1. kolo kval. | Matvey Minin | Vladimir Filip | 6-2, 6-4 | M15 Sofia | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rumunsko
31.07.95, 28 Let
17 321 $
31.07.95, 28 Let
17 321 $
Matvey Minin vs. Vladimir Filip - Vzájemné zápasy
04.07.21 | 1. kolo kval. | Matvey Minin | Vladimir Filip | 6-2, 6-4 | detail zápasu | M15 Sofia | antuka |
Matvey Minin form & Vladimir Filip form
Matvey Minin - poslední zápasy
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Jonathan Mridha | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.11.23 kvalifik. | vs. Jonas Pelle Hartenstein | 6-3, 6-78, 10-6 | detail zápasu | |
06.11.23 1. kolo kval. | vs. Daniel Paty | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Castellon - antuka | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Sergi Fita Juan | 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Zaragoza - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Ryan Nijboer | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Max Alcala Gurri | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
02.10.23 kvalifik. | vs. Juan Cruz Martin Manzano | 5-7, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Alen Moritz Hodzic | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Sabadell - antuka | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Mathys Erhard | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.09.23 kvalifik. | vs. Xavi Matas Ortega | 6-4, 4-6, 10-8 | detail zápasu | |
25.09.23 2. kolo kval. | vs. Ivan Zaytsev | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Valentin Rakotondrasoa | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Maribor - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Giuseppe La Vela | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Maribor - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Kirill Kivattsev | 0-6, 6-76 | detail zápasu | |
31.08.23 1. kolo | vs. Tim Heger | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Hyvinkaa - antuka | ||||
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Tomas Vaise | 7-5, 2-6, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Denia - antuka | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. David Naharro | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Gandia - antuka | ||||
19.07.23 1. kolo | vs. Lorenzo Gagliardo | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.07.23 kvalifik. | vs. Ivan Abramov | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
17.07.23 2. kolo kval. | vs. Miguel Perez Pena | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Lawrence Sciglitano | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Roda - tvrdý | ||||
11.07.23 kvalifik. | vs. Noah Lopez | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
10.07.23 2. kolo kval. | vs. Jordi Mas De Ugarte | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Raz Katz | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Getxo - antuka | ||||
06.07.23 2. kolo | vs. Daniel Merida Aguilar | 6-3, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
04.07.23 1. kolo | vs. Carlos Divar | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
03.07.23 kvalifik. | vs. Gregoire Gervail | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Mikel Lopez Hernaez | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Kursumlijska - antuka | ||||
09.05.23 kvalifik. | vs. Simone Agostini | 7-65, 2-6, 4-10 | detail zápasu | |
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Dimitrije Kocic | 6-2, 6-2 | detail zápasu |
Vladimir Filip - poslední zápasy
M15 Constanta - antuka | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Jakub Katuch | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
29.08.23 kvalifik. | vs. Stefan Adrian Andreescu | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Andrei Cuceu | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Alin Butnaru | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Curtea - antuka | ||||
08.08.23 2. kolo kval. | vs. Federico Valle | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Julian Messina Messina | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Pitesti - antuka | ||||
31.07.23 kvalifik. | vs. Christopher Patzanovsky | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Gustavo Masiero | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Brasov - antuka | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Esteban Bruna | 6-2, 6-75, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Cluj - antuka | ||||
19.06.23 kvalifik. | vs. Mihai Razvan Marinescu | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Carlo Cataldi | 6-74, 6-2, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Vasile Antonescu | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Constanta - antuka | ||||
06.09.22 kvalifik. | vs. Vlad Cristian Breazu | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.09.22 2. kolo kval. | vs. Michael Strestian Stamati | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Peter Samosi | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Szabolcsveresmart - antuka | ||||
31.08.22 1. kolo | vs. Gergely Madarasz | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.08.22 kvalifik. | vs. Rafael Kis Balazs | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Nicolas Compagnucci | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Craiova - antuka | ||||
15.08.22 2. kolo kval. | vs. Vasile Antonescu | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
14.08.22 1. kolo kval. | vs. Andrei Cuceu | 6-2, 5-7, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Curtea - antuka | ||||
08.08.22 2. kolo kval. | vs. Bogdan Borza | 6-0, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Robert Beznea | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Pitesti - antuka | ||||
01.08.22 kvalifik. | vs. Adrian Mateo Bejenaru | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Samuil Konov | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25+H Bacau - antuka | ||||
25.07.22 2. kolo kval. | vs. Alin Mihai Fatu | 6-4, 5-7, 8-10 | detail zápasu | |
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Radu Ioan Popa | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Bucharest - antuka | ||||
23.05.22 kvalifik. | vs. Mihai Razvan Marinescu | 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
22.05.22 2. kolo kval. | vs. Bogdan Andrei Precupescu | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Dan Radu Munteanu | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Mateo Gomez | 6-1, 4-6, 9-11 | detail zápasu |