ZÁPAS
13.06.22 | 2. kolo kval. | Mattias Southcombe | Yevhenii Bondarenko | 7-64, 6-3 | M15 Raanana | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Veľká Británia
15.04.03, 20 Let
15.04.03, 20 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Ukrajina
16.06.03, 20 Let
16.06.03, 20 Let
Mattias Southcombe vs. Yevhenii Bondarenko - Vzájemné zápasy
13.06.22 | 2. kolo kval. | Mattias Southcombe | Yevhenii Bondarenko | 7-64, 6-3 | detail zápasu | M15 Raanana | tvrdý |
Mattias Southcombe form & Yevhenii Bondarenko form
Mattias Southcombe - poslední zápasy
M15 Tsukuba - tvrdý | ||||
25.03.24 kvalifik. | vs. Ray Ho | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Leo Vithoontien | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Nishi - tvrdý | ||||
18.03.24 1. kolo kval. | vs. Taiyo Yamanaka | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Hinode - tvrdý | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Yu Tanaka | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Ryusuke Horiuchi | 6-3, 3-6, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
26.02.24 kvalifik. | vs. Leo Vithoontien | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Suphawat Saeoui | 6-74, 6-4, 14-12 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Corban Crowther | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Siwanat Auytayakul | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Chennai - tvrdý | ||||
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Oges Theyjo Jaya Prakash | 6-2, 7-60 | detail zápasu | |
22.01.24 kvalifik. | vs. Adil Kalyanpur | 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Bhopal - tvrdý | ||||
15.01.24 kvalifik. | vs. Parth Aggarwal | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Alok Hajare | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
M25 Mandya - tvrdý | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Jagmeet Singh | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Zahra - tvrdý | ||||
12.12.23 kvalifik. | vs. Raffael Schaer | 6-1, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
11.12.23 1. kolo kval. | vs. Glib Sekachov | 4-6, 6-2, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Kuala - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Patrik Oplustil | 3-6, 1-4, - Mattias Southcombe - skreč | detail zápasu | |
28.11.23 kvalifik. | vs. Chen-Yu Lu | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Ren Nakamura | 6-3, 3-6, 10-3 | detail zápasu | |
M15 Ipoh - tvrdý | ||||
23.11.23 1. kolo | vs. Sora Fukuda | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.11.23 kvalifik. | vs. Lakshya Gupta | 6-3, 3-6, 10-6 | detail zápasu | |
21.11.23 2. kolo kval. | vs. Anthony Susanto | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Kuching - tvrdý | ||||
16.11.23 1. kolo | vs. Andre Ilagan | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.11.23 kvalifik. | vs. Ying-Ze Chen | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Junhyun Lee | 2-6, 6-2, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Hua - tvrdý | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Freek Van Donselaar | 2-6, - Mattias Southcombe - skreč | detail zápasu | |
M25 Dharwad - tvrdý | ||||
16.10.23 1. kolo kval. | vs. Dharmil Shah | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Ahmedabad - tvrdý | ||||
11.10.23 2. kolo | vs. Ishaque Eqbal | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Faisal Qamar | 7-63, 7-5 | detail zápasu | |
09.10.23 kvalifik. | vs. Manish Ganesh | 6-4, 1-6, 12-10 | detail zápasu |
Yevhenii Bondarenko - poslední zápasy
Banja Luka - antuka | ||||
23.08.22 1. kolo | vs. Damir Dzumhur | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Tbilisi - tvrdý | ||||
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Irakli Tsurtsumia | 6-1, 6-75, 10-12 | detail zápasu | |
M15 Raanana - tvrdý | ||||
13.06.22 2. kolo kval. | vs. Mattias Southcombe | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Shahar Gabay | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Akko - tvrdý | ||||
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Ofek Amoyal | 6-4, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Maciej Smola | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
13.03.22 1. kolo kval. | vs. Mohamed Ali Abibsi | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
06.03.22 1. kolo kval. | vs. Adam Jurajda | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
03.03.22 1. kolo | vs. Mert Naci Turker | 0-6, 1-6 | detail zápasu |