ZÁPAS
15.06.22 | 1. kolo | Mattias Southcombe | Jonas Trinker | 5-7, 6-3, 7-5 | M15 Raanana | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Mattias Southcombe | Jonas Trinker | |
1. podání % | 44/88 (50%) | 51/106 (48%) |
Vyhrané body z 1.podání | 31/44 (70%) | 30/51 (59%) |
Vyhrané body z 2.podání | 21/44 (48%) | 24/55 (44%) |
Vyhrané break-bally | 8/17 (47%) | 6/6 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 52/106 (49%) | 36/88 (41%) |
Vyhrané body celkem | 104/194 (54%) | 90/194 (46%) |
Dvojchyby | 15 | 12 |
Esa | 6 | 4 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Mattias Southcombe | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Jonas Trinker | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Mattias Southcombe | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Jonas Trinker | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Mattias Southcombe | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-3 | Jonas Trinker | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Mattias Southcombe | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-4 | Jonas Trinker | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Mattias Southcombe | 3-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-5 | Jonas Trinker | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Mattias Southcombe | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-6 | Jonas Trinker | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
5-7 |
2 | ||
Mattias Southcombe | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Jonas Trinker | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Mattias Southcombe | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-1 | Jonas Trinker | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Mattias Southcombe | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Jonas Trinker | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Mattias Southcombe | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-2 | Jonas Trinker | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Mattias Southcombe | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
3 | ||
0-0 | Jonas Trinker | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Mattias Southcombe | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Jonas Trinker | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Mattias Southcombe | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-2 | Jonas Trinker | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Mattias Southcombe | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-3 | Jonas Trinker | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Mattias Southcombe | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-4 | Jonas Trinker | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Mattias Southcombe | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-5 | Jonas Trinker | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Mattias Southcombe | 6-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
7-5 |
Veľká Británia
15.04.03, 20 Let
15.04.03, 20 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Mattias Southcombe vs. Jonas Trinker - Vzájemné zápasy
15.06.22 | 1. kolo | Mattias Southcombe | Jonas Trinker | 5-7, 6-3, 7-5 | detail zápasu | M15 Raanana | tvrdý |
Mattias Southcombe form & Jonas Trinker form
Mattias Southcombe - poslední zápasy
M15 Tsukuba - tvrdý | ||||
25.03.24 kvalifik. | vs. Ray Ho | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Leo Vithoontien | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Nishi - tvrdý | ||||
18.03.24 1. kolo kval. | vs. Taiyo Yamanaka | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Hinode - tvrdý | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Yu Tanaka | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Ryusuke Horiuchi | 6-3, 3-6, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
26.02.24 kvalifik. | vs. Leo Vithoontien | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Suphawat Saeoui | 6-74, 6-4, 14-12 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Corban Crowther | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Nakhon - tvrdý | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Siwanat Auytayakul | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Chennai - tvrdý | ||||
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Oges Theyjo Jaya Prakash | 6-2, 7-60 | detail zápasu | |
22.01.24 kvalifik. | vs. Adil Kalyanpur | 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Bhopal - tvrdý | ||||
15.01.24 kvalifik. | vs. Parth Aggarwal | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Alok Hajare | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
M25 Mandya - tvrdý | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Jagmeet Singh | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Zahra - tvrdý | ||||
12.12.23 kvalifik. | vs. Raffael Schaer | 6-1, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
11.12.23 1. kolo kval. | vs. Glib Sekachov | 4-6, 6-2, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Kuala - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Patrik Oplustil | 3-6, 1-4, - Mattias Southcombe - skreč | detail zápasu | |
28.11.23 kvalifik. | vs. Chen-Yu Lu | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Ren Nakamura | 6-3, 3-6, 10-3 | detail zápasu | |
M15 Ipoh - tvrdý | ||||
23.11.23 1. kolo | vs. Sora Fukuda | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.11.23 kvalifik. | vs. Lakshya Gupta | 6-3, 3-6, 10-6 | detail zápasu | |
21.11.23 2. kolo kval. | vs. Anthony Susanto | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Kuching - tvrdý | ||||
16.11.23 1. kolo | vs. Andre Ilagan | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.11.23 kvalifik. | vs. Ying-Ze Chen | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Junhyun Lee | 2-6, 6-2, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Hua - tvrdý | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Freek Van Donselaar | 2-6, - Mattias Southcombe - skreč | detail zápasu | |
M25 Dharwad - tvrdý | ||||
16.10.23 1. kolo kval. | vs. Dharmil Shah | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Ahmedabad - tvrdý | ||||
11.10.23 2. kolo | vs. Ishaque Eqbal | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Faisal Qamar | 7-63, 7-5 | detail zápasu | |
09.10.23 kvalifik. | vs. Manish Ganesh | 6-4, 1-6, 12-10 | detail zápasu |
Jonas Trinker - poslední zápasy
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
26.03.24 kvalifik. | vs. Ben Weintraub | 4-6, 6-77 | detail zápasu | |
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Lenny Petit | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Oberhaching - tvrdý I. | ||||
11.02.24 2. kolo kval. | vs. Alen Mujakic | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Limassol - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Jurriaan Bol | 7-66, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Limassol - tvrdý | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Sebastian Sorger | 4-6, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Demetris Azoides | 4-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Selva - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Hynek Barton | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Gabriel Moroder | 6-75, 7-5, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
27.10.23 čtvrtfinále | vs. Valentin Royer | 7-65, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Vladyslav Orlov | 6-4, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Stefan Palosi | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
24.10.23 kvalifik. | vs. Alexander Orlov | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Gianluca Carlini | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Alexandros Skorilas | 2-6, 6-71 | detail zápasu | |
M25 Falun - tvrdý I. | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Evgeny Karlovskiy | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Sebastian Eriksson | 2-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
25.09.23 kvalifik. | vs. Simon Freund | 5-7, 6-1, 10-2 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Alfons Ridstrom | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Danderyd - tvrdý I. | ||||
19.09.23 kvalifik. | vs. Lorenzo Vatteroni | 7-63, 3-6, 5-10 | detail zápasu | |
18.09.23 1. kolo kval. | vs. Umberto Giovannini | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Budapest - tvrdý | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Ryan James Storrie | 6-77, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Budapest - tvrdý | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Zura Tkemaladze | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Kramsach - antuka | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Dario Huber | 3-6, 6-1, 3-10 | detail zápasu | |
M25 Telfs - antuka | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Maxime Chazal | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Salzburg Challenger - antuka | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Sandro Kopp | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Klosters - antuka | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Niklas Waldner | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Celje - antuka | ||||
29.06.23 2. kolo | vs. Bor Artnak | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.06.23 kvalifik. | vs. Aljaz Jeran | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
28.06.23 1. kolo | vs. Admir Kalender | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
26.06.23 1. kolo kval. | vs. Michelangelo Zvech Flaborea Mreule | 6-2, 6-1 | detail zápasu |