ZÁPAS
18.07.21 | 1. kolo kval. | Mattia Frinzi | Lukas Hellum Lilleengen | 6-3, 6-3 | M15 Perugia | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Taliansko
31.08.99, 24 Let
15 545 $
31.08.99, 24 Let
15 545 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Nórsko
15.11.00, 23 Let
15.11.00, 23 Let
Mattia Frinzi vs. Lukas Hellum Lilleengen - Vzájemné zápasy
18.07.21 | 1. kolo kval. | Mattia Frinzi | Lukas Hellum Lilleengen | 6-3, 6-3 | detail zápasu | M15 Perugia | antuka |
Mattia Frinzi form & Lukas Hellum Lilleengen form
Mattia Frinzi - poslední zápasy
M15 Perugia - antuka | ||||
21.07.21 1. kolo | vs. Dragos Nicolae Madaras | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.07.21 kvalifik. | vs. Giuseppe La Vela | 6-1, 0-6, 10-6 | detail zápasu | |
19.07.21 2. kolo kval. | vs. Alan Postay | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Lukas Hellum Lilleengen | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sofia - antuka | ||||
07.07.21 1. kolo | vs. Gabriel Donev | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
05.07.21 kvalifik. | vs. Aristotelis Thanos | 7-5, 2-6, 7-10 | detail zápasu | |
05.07.21 2. kolo kval. | vs. Tommaso Compagnucci | 6-75, 7-5, 11-9 | detail zápasu | |
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Menelaos Efstathiou | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Gaiba - tráva | ||||
11.06.21 čtvrtfinále | vs. Antoine Bellier | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
10.06.21 2. kolo | vs. Cristian Rodriguez | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
09.06.21 1. kolo | vs. Lorenzo Rottoli | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
08.06.21 kvalifik. | vs. Alessandro Ragazzi | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
07.06.21 1. kolo kval. | vs. Filippo Carpi | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
15.05.21 semifinále | vs. Aziz Dougaz | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
14.05.21 čtvrtfinále | vs. Antoine Bellier | 5-7, 7-66, 6-4 | detail zápasu | |
13.05.21 2. kolo | vs. Benjamin Lock | 7-68, 6-4 | detail zápasu | |
12.05.21 1. kolo | vs. Dong Ju Kim | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
10.05.21 kvalifik. | vs. Guy Orly Iradukunda | 4-6, 6-4, 10-4 | detail zápasu | |
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Francesco Cano | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Jason Janis | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
04.05.21 kvalifik. | vs. Yuta Kawahashi | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
03.05.21 2. kolo kval. | vs. Luca Castagnola | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Theo Arribage | 7-62, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Opatija - antuka | ||||
23.03.21 kvalifik. | vs. Aleksandre Bakshi | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.03.21 2. kolo kval. | vs. Stefan Loncar | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Milan Radojkovic | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Rovinj - antuka | ||||
15.03.21 1. kolo kval. | vs. Josip Krstanovic | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
M15 Porec - antuka | ||||
09.03.21 kvalifik. | vs. Gergely Madarasz | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
08.03.21 2. kolo kval. | vs. Alen Rogic Hadzalic | 7-67, 3-6, 4-1, Alen Rogic Hadzalic - skreč | detail zápasu | |
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Roko Horvat | 6-1, 6-1 | detail zápasu |
Lukas Hellum Lilleengen - poslední zápasy
M25 Faro - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Matej Vocel | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Vila - tvrdý | ||||
20.02.24 kvalifik. | vs. Osgar O'Hoisin | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Tomas Curras Abasolo | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
19.02.24 1. kolo kval. | vs. Afonso Portugal | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Manacor - tvrdý | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Darius Florin Pop | 6-73, 6-2, 4-10 | detail zápasu | |
M15 Zahra - tvrdý | ||||
12.12.23 kvalifik. | vs. Pietro Orlando Fellin | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
11.12.23 1. kolo kval. | vs. Caspar Schuetze | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Zahra - tvrdý | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Alex Knaff | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.12.23 kvalifik. | vs. Rashed Nawaf | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
04.12.23 1. kolo kval. | vs. Jack Loge | 3-6, 6-3, 10-2 | detail zápasu | |
M15 Zahra - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Sidane Pontjodikromo | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Naples - antuka | ||||
01.03.23 1. kolo | vs. Zhengqing Ji | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
28.02.23 kvalifik. | vs. Arthur Bonnaud | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
27.02.23 1. kolo kval. | vs. Carlos Silvestre | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Naples - antuka | ||||
20.02.23 1. kolo kval. | vs. Oren Vasser | 3-6, 6-0, 2-10 | detail zápasu | |
M15+H Bagnoles - antuka | ||||
25.01.23 1. kolo | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 2-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
23.01.23 kvalifik. | vs. Maxence Rivet | 6-3, 2-6, 10-7 | detail zápasu | |
22.01.23 1. kolo kval. | vs. Louis Larue | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Vilnius - tvrdý I. | ||||
15.01.23 1. kolo kval. | vs. Henrik Bladelius | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
24.10.22 kvalifik. | vs. Ye Cong Mo | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Youssef Labbene | 5-7, 6-2, 11-13 | detail zápasu | |
M25 Falun - tvrdý I. | ||||
27.09.22 1. kolo | vs. Vito Tonejc | 6-3, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Danderyd - tvrdý I. | ||||
21.09.22 1. kolo | vs. Benjamin Hannestad | 7-65, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
17.09.22 | vs. Sumit Nagal | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Budapest - tvrdý | ||||
07.09.22 1. kolo | vs. Aleksandre Bakshi | 4-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Malmo - antuka | ||||
18.08.22 2. kolo | vs. Filip Bergevi | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.08.22 1. kolo | vs. Arslanbek Temirhanov | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Ystad - antuka | ||||
11.08.22 2. kolo | vs. Louis Wessels | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
09.08.22 1. kolo | vs. Jesper Klov Nilsson | 6-4, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Parnu - antuka | ||||
03.08.22 1. kolo | vs. Vilius Gaubas | 7-5, 5-7, 5-7 | detail zápasu |