Matteo Martineau/Arthur Reymond vs. Sadio Doumbia/Fabien Reboul 15.01.2021

Matteo Martineau/Arthur Reymond vs. Sadio Doumbia/Fabien Reboul 15.01.2021 - M15 Manacor - porovnání

ZÁPAS

15.01.21semifináleMatteo Martineau/Arthur Reymond Sadio Doumbia/Fabien Reboul 7-5, 3-6, 11-9 Spain M15 Manacor tvrdý

STATISTIKY ZÁPASU

11-9

Matteo Martineau
Francúzsko
16.01.99, 22 Let







Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Francúzsko
12.09.90, 30 Let







Sadio Doumbia
Arthur Reymond
Francúzsko
02.04.99, 21 Let




Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje

Francúzsko
09.09.95, 25 Let




Fabien Reboul
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Matteo Martineau/Arthur Reymond vs. Sadio Doumbia/Fabien Reboul - Vzájemné zápasy

15.01.21semifináleMatteo Martineau/Arthur ReymondSadio Doumbia/Fabien Reboul7-5, 3-6, 11-9 detail zápasuSpain M15 Manacor tvrdý
01.07.19fináleMatteo Martineau/Arthur ReymondSadio Doumbia/Fabien Reboul6-1, 7-64 detail zápasuFrance M25 Bourg antuka

Matteo Martineau/Arthur Reymond - poslední zápasy

Spain M15 Manacor - tvrdý
16.01.21
finále
vs. Peter Heller/Jeroen Vanneste7-5, 4-6, 10-7 výhradetail zápasu
15.01.21
semifinále
vs. Sadio Doumbia/Fabien Reboul7-5, 3-6, 11-9 výhradetail zápasu
14.01.21
čtvrtfinále
vs. Nicolas Mejia/Pedro Vives Marcos7-64, 6-4 výhradetail zápasu
13.01.21
1. kolo
vs. Denys Klok/Oleg Prihodko6-4, 7-611 výhradetail zápasu
France M15 Sarreguemines - koberec
27.10.20
1. kolo
vs. Sascha Gueymard Wayenburg/Damien Salvestre6-74, 6-3, 10-6 výhradetail zápasu
France M25 Bourg - antuka
01.07.19
čtvrtfinále
vs. Simon Reveniau/Emilien Voisin6-0, 6-1 výhradetail zápasu
01.07.19
semifinále
vs. Jonathan Eysseric/Clement Tabur6-2, 6-3 výhradetail zápasu
01.07.19
finále
vs. Sadio Doumbia/Fabien Reboul6-1, 7-64 výhradetail zápasu
01.07.19
1. kolo
vs. Adan Freire Da Silva/Diamant Freire Da Silva6-3, 6-2 výhradetail zápasu

Sadio Doumbia/Fabien Reboul - poslední zápasy

Spain Gran Canaria - antuka
03.03.21
1. kolo
vs. Vlad Victor Cornea/Michael Vrbensky7-5, 6-76, 10-2 výhradetail zápasu
Spain Gran Canaria - antuka
23.02.21
1. kolo
vs. Lorenzo Giustino/Marco Trungelliti6-3, 3-6, 8-10 prohradetail zápasu
France Quimper Challenger - tvrdý I.
29.01.21
semifinále
vs. Gregoire Barrere/Albano Olivetti4-6, 2-6 prohradetail zápasu
28.01.21
čtvrtfinále
vs. Jurij Rodionov/Lukas Rosol6-4, 6-3 výhradetail zápasu
27.01.21
1. kolo
vs. Benjamin Bonzi/Tristan Lamasine6-3, 7-63 výhradetail zápasu
Spain M15 Manacor - tvrdý
15.01.21
semifinále
vs. Matteo Martineau/Arthur Reymond5-7, 6-3, 9-11 prohradetail zápasu
14.01.21
čtvrtfinále
vs. Juan Pablo Canas Garcia/Imanol Lopez Morillo6-1, 6-0 výhradetail zápasu
12.01.21
1. kolo
vs. Ivan Bas Mengual/Inigo Cervantes6-2, 6-3 výhradetail zápasu
Spain M15 Manacor - tvrdý
11.01.21
finále
vs. Dan Added/Antoine Bellier7-61, 6-1 výhradetail zápasu
10.01.21
semifinále
vs. Alberto Barroso Campos/Benjamin Winter Lopez6-3, 7-65 výhradetail zápasu
09.01.21
čtvrtfinále
vs. Daniel Rincon/Abedallah Shelbayh6-4, 6-74, 13-11 výhradetail zápasu
06.01.21
1. kolo
vs. Evan Furness/Clement Tabur6-2, 6-0 výhradetail zápasu
Brazil Campinas Challenger - antuka
05.12.20
finále
vs. Luis David Martinez/Felipe Meligeni Rodrigues Alves6-77, 7-5, 10-7 výhradetail zápasu
04.12.20
semifinále
vs. Martin Cuevas/Guillermo Duran6-3, 6-2 výhradetail zápasu
03.12.20
čtvrtfinále
vs. Nicolas Alvarez/Aziz Dougaz6-2, 7-5 výhradetail zápasu
02.12.20
1. kolo
vs. Rogerio Dutra Da Silva/Fernando Romboli4-6, 6-3, 15-13 výhradetail zápasu
Peru Lima Challenger - antuka
25.11.20
1. kolo
vs. Daniel Elahi Galan/Agustin Velotti1-6, 7-5, 3-10 prohradetail zápasu
USA Orlando Challenger - tvrdý
20.11.20
semifinále
vs. Andrey Golubev/Aleksandr Nedovesov3-6, 5-7 prohradetail zápasu
19.11.20
čtvrtfinále
vs. Daniel Elahi Galan/Christian Harrison6-4, 6-4 výhradetail zápasu
18.11.20
1. kolo
vs. Hunter Reese/Sem Verbeek6-4, 4-6, 10-7 výhradetail zápasu
USA Cary Challenger - tvrdý
12.11.20
čtvrtfinále
vs. Luke Bambridge/Nathaniel Lammons6-75, 6-3, 7-10 prohradetail zápasu
11.11.20
1. kolo
vs. Eduard Guell Bartrina/Sean Sculley6-4, 6-4 výhradetail zápasu
Italy Parma Challenger - tvrdý I.
06.11.20
finále
vs. Gregoire Barrere/Albano Olivetti2-6, 4-6 prohradetail zápasu
05.11.20
semifinále
vs. Quentin Halys/Tristan Lamasine Quentin Halys/Tristan Lamasine - nenastoupil(a/i) výhradetail zápasu
04.11.20
čtvrtfinále
vs. Maxime Cressy/Maxime Janvier7-63, 6-4 výhradetail zápasu
Germany Hamburg Challenger - tvrdý I.
27.10.20
1. kolo
vs. Andre Goransson/Jan Zielinski7-63, 5-7, 3-10 prohradetail zápasu
Turkey Istanbul Challenger - tvrdý
22.10.20
čtvrtfinále
vs. Ivan Sabanov/Matej Sabanov3-6, 6-2, 7-10 prohradetail zápasu
21.10.20
1. kolo
vs. Cengiz Aksu/Aldin Setkic6-4, 6-4 výhradetail zápasu
France M25+H Rodez - tvrdý I.
16.10.20
finále
vs. Igor Sijsling/Glenn Smits6-3, 7-5 výhradetail zápasu
15.10.20
semifinále
vs. Jesper De Jong/Jelle Sels6-75, 7-65, 10-7 výhradetail zápasu
<