ZÁPAS
31.08.21 | 1. kolo | Mats Rosenkranz | Mika Lipp | 6-1, 6-2 | M15 Allershausen | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Mats Rosenkranz | Mika Lipp | |
1. podání % | 32/52 (62%) | 32/50 (64%) |
Vyhrané body z 1.podání | 26/32 (81%) | 14/32 (44%) |
Vyhrané body z 2.podání | 10/20 (50%) | 9/18 (50%) |
Vyhrané break-bally | 4/11 (36%) | 0/3 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 27/50 (54%) | 16/52 (31%) |
Vyhrané body celkem | 63/102 (62%) | 39/102 (38%) |
Dvojchyby | 5 | 2 |
Esa | 5 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Mats Rosenkranz | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Mika Lipp | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Mats Rosenkranz | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-0 | Mika Lipp | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Mats Rosenkranz | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-0 | Mika Lipp | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Mats Rosenkranz | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Mika Lipp | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Mats Rosenkranz | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
Mats Rosenkranz | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-1 | Mika Lipp | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Mats Rosenkranz | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Mika Lipp | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Mats Rosenkranz | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-2 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Nemecko
10.10.03, 20 Let
10.10.03, 20 Let
Mats Rosenkranz vs. Mika Lipp - Vzájemné zápasy
31.08.21 | 1. kolo | Mats Rosenkranz | Mika Lipp | 6-1, 6-2 | detail zápasu | M15 Allershausen | antuka |
Mats Rosenkranz form & Mika Lipp form
Mats Rosenkranz - poslední zápasy
M25 Toulouse - tvrdý I. | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Arthur Bouquier | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Trimbach - koberec | ||||
17.03.24 finále | vs. Antoine Hoang | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
16.03.24 semifinále | vs. Marcello Serafini | 6-3, 6-75, 6-1 | detail zápasu | |
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Daniel Masur | 2-6, 7-67, 6-4 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Giorgio Ricca | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
13.03.24 2. kolo | vs. Nicola Rispoli | Nicola Rispoli - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
M15 Torello - tvrdý | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Georgii Kravchenko | 6-4, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Trento - tvrdý I. | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Daniel Masur | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Tommaso Compagnucci | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
Cherbourg Challenger - tvrdý I. | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Buvaysar Gadamauri | 6-3, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Koblenz Challenger - tvrdý I. | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Daniel Michalski | 6-77, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Nussloch - koberec | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Tom Gentzsch | 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Loughborough - tvrdý I. | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Amaury Raynel | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Robert Strombachs | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Niklas Waldner | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Champaign Challenger - tvrdý I. | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Martin Damm | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.11.23 1. kolo | vs. Gabriel Debru | 7-67, 3-6, 7-64 | detail zápasu | |
Knoxville Challenger - tvrdý I. | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Nishesh Basavareddy | 6-4, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
06.11.23 kvalifik. | vs. Dmitry Popko | 6-4, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Adit Sinha | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
Ismaning Challenger - koberec | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Max Hans Rehberg | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Mate Valkusz | 6-4, 7-613 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Skander Mansouri | 6-78, 6-3, 7-66 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. David Pichler | 6-3, 3-6, 7-61 | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
16.10.23 kvalifik. | vs. Daniel Masur | 6-4, 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Tim Handel | 4-6, 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
M25+H Rodez - tvrdý I. | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Alec Deckers | 5-7, 6-72 | detail zápasu | |
M25 Falun - tvrdý I. | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Alexander Blockx | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Arvid Nordquist | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Danderyd - tvrdý I. | ||||
24.09.23 finále | vs. Giles Hussey | 2-6, 3-6 | detail zápasu |
Mika Lipp - poslední zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Filiberto Fumagalli | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Ioan Alexandru Chirita | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.02.24 kvalifik. | vs. S Mert Ozdemir | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Lukas Rohseano | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Nicolas Hollender | 4-6, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Tim Handel | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.02.24 kvalifik. | vs. Attila Boros | 6-4, 3-6, 10-5 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Samuele Pieri | 6-74, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Matteo Rozo Torres | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
Koblenz Challenger - tvrdý I. | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Franco Agamenone | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Jeremy Taylor | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Raul De La Vega | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
16.01.24 kvalifik. | vs. Razvan Baiant | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.01.24 2. kolo kval. | vs. George Lazarov | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Alexander Nielsen | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Yuchen Pan | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Filippo Mazzola | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Matei Cristian Onofrei | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Francesco Liucci | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Tommaso Schold | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Haren - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Kai Lemstra | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.09.23 kvalifik. | vs. Michael Shaw | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Sam Bakker | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Allershausen - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Jannik Maute | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.08.23 kvalifik. | vs. Christopher Patzanovsky | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Torben Steinorth | 4-6, 6-1, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Trier - antuka | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Tom Gentzsch | 4-6, 6-1, 6-76 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Albert Saar | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Ueberlingen - antuka | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Hazem Naow | 5-7, 7-65, 5-7 | detail zápasu | |
15.08.23 kvalifik. | vs. Taym Alazmeh | 2-6, 6-3, 10-7 | detail zápasu |