ZÁPAS
04.07.21 | 1. kolo kval. | Mats Rosenkranz | Facundo Diaz Acosta | 3-6, 7-62, 7-66 | Braunschweig Challenger | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Mats Rosenkranz | Facundo Diaz Acosta | |
1. podání % | 60/111 (54%) | 64/122 (52%) |
Vyhrané body z 1.podání | 47/60 (78%) | 55/64 (86%) |
Vyhrané body z 2.podání | 26/51 (51%) | 26/58 (45%) |
Vyhrané break-bally | 1/6 (17%) | 2/9 (22%) |
Vyhrané body z returnu | 41/122 (34%) | 38/111 (34%) |
Vyhrané body celkem | 114/233 (49%) | 119/233 (51%) |
Dvojchyby | 6 | 9 |
Esa | 13 | 15 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Facundo Diaz Acosta | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Mats Rosenkranz | 0-1 | |
0-0, 0-15, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Facundo Diaz Acosta | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Mats Rosenkranz | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-3 | Facundo Diaz Acosta | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Mats Rosenkranz | 1-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-4 | Facundo Diaz Acosta | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Mats Rosenkranz | 2-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-30 | ||
3-5 | Facundo Diaz Acosta | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
3-6 |
2 | ||
Mats Rosenkranz | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-40[BP] | ||
0-1 | Facundo Diaz Acosta | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Mats Rosenkranz | 1-1 | |
0-0, 0-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Facundo Diaz Acosta | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Mats Rosenkranz | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-2 | Facundo Diaz Acosta | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Mats Rosenkranz | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-3 | Facundo Diaz Acosta | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Mats Rosenkranz | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-4 | Facundo Diaz Acosta | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Mats Rosenkranz | 5-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-5 | Facundo Diaz Acosta | |
0-0 | ||
Mats Rosenkranz | 6-6 | |
0-0, 1-0, 1-1, 2-1, 3-1, 4-1, 4-2, 5-2, 6-2 | ||
7-62 |
3 | ||
0-0 | Facundo Diaz Acosta | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Mats Rosenkranz | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Facundo Diaz Acosta | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Mats Rosenkranz | 1-2 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-2 | Facundo Diaz Acosta | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Mats Rosenkranz | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-3 | Facundo Diaz Acosta | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Mats Rosenkranz | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-4 | Facundo Diaz Acosta | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Mats Rosenkranz | 4-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-40, A-40 | ||
5-5 | Facundo Diaz Acosta | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Mats Rosenkranz | 5-6 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-6 | Facundo Diaz Acosta | |
0-0, 0-1, 1-1, 2-1, 3-1, 3-2, 3-3, 3-4, 4-4, 5-4, 6-4, 6-5, 6-6, 7-6 | ||
7-66 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Mats Rosenkranz vs. Facundo Diaz Acosta - Vzájemné zápasy
04.07.21 | 1. kolo kval. | Mats Rosenkranz | Facundo Diaz Acosta | 3-6, 7-62, 7-66 | detail zápasu | Braunschweig Challenger | antuka |
Mats Rosenkranz form & Facundo Diaz Acosta form
Mats Rosenkranz - poslední zápasy
M25 Toulouse - tvrdý I. | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Arthur Bouquier | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Trimbach - koberec | ||||
17.03.24 finále | vs. Antoine Hoang | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
16.03.24 semifinále | vs. Marcello Serafini | 6-3, 6-75, 6-1 | detail zápasu | |
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Daniel Masur | 2-6, 7-67, 6-4 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Giorgio Ricca | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
13.03.24 2. kolo | vs. Nicola Rispoli | Nicola Rispoli - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
M15 Torello - tvrdý | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Georgii Kravchenko | 6-4, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Trento - tvrdý I. | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Daniel Masur | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Tommaso Compagnucci | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
Cherbourg Challenger - tvrdý I. | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Buvaysar Gadamauri | 6-3, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Koblenz Challenger - tvrdý I. | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Daniel Michalski | 6-77, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Nussloch - koberec | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Tom Gentzsch | 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Loughborough - tvrdý I. | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Amaury Raynel | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Robert Strombachs | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Niklas Waldner | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Champaign Challenger - tvrdý I. | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Martin Damm | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.11.23 1. kolo | vs. Gabriel Debru | 7-67, 3-6, 7-64 | detail zápasu | |
Knoxville Challenger - tvrdý I. | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Nishesh Basavareddy | 6-4, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
06.11.23 kvalifik. | vs. Dmitry Popko | 6-4, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Adit Sinha | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
Ismaning Challenger - koberec | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Max Hans Rehberg | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Mate Valkusz | 6-4, 7-613 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Skander Mansouri | 6-78, 6-3, 7-66 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. David Pichler | 6-3, 3-6, 7-61 | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
16.10.23 kvalifik. | vs. Daniel Masur | 6-4, 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Tim Handel | 4-6, 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
M25+H Rodez - tvrdý I. | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Alec Deckers | 5-7, 6-72 | detail zápasu | |
M25 Falun - tvrdý I. | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Alexander Blockx | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Arvid Nordquist | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Danderyd - tvrdý I. | ||||
24.09.23 finále | vs. Giles Hussey | 2-6, 3-6 | detail zápasu |
Facundo Diaz Acosta - poslední zápasy
Miami - tvrdý | ||||
21.03.24 1. kolo | vs. Alexei Popyrin | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Santiago - antuka | ||||
28.02.24 2. kolo | vs. Pedro Martinez Portero | 6-74, 7-65, 1-6 | detail zápasu | |
26.02.24 1. kolo | vs. Pedro Cachin | 5-7, 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
Rio de - antuka | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Sebastian Baez | 6-71, 3-6 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Stan Wawrinka | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
18.02.24 finále | vs. Nicolas Jarry | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
17.02.24 semifinále | vs. Federico Coria | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Dusan Lajovic | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
14.02.24 2. kolo | vs. Francisco Cerundolo | 7-63, 6-0 | detail zápasu | |
12.02.24 1. kolo | vs. Daniel Altmaier | 6-3, 7-61 | detail zápasu | |
Cordoba - antuka | ||||
09.02.24 čtvrtfinále | vs. Sebastian Baez | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.02.24 2. kolo | vs. Thiago Agustin Tirante | 6-2, 6-75, 6-2 | detail zápasu | |
05.02.24 1. kolo | vs. Federico Agustin Gomez | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
14.01.24 1. kolo | vs. Taylor Harry Fritz | 6-4, 3-6, 6-3, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Adelaide - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Jordan Thompson | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.01.24 kvalifik. | vs. Thiago Seyboth Wild | 2-6, 7-66, 7-63 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Yosuke Watanuki | 4-6, 7-64, 7-64 | detail zápasu | |
Canberra Challenger - tvrdý | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Rudolf Molleker | 6-77, 3-6 | detail zápasu | |
Montevideo Challenger - antuka | ||||
19.11.23 finále | vs. Thiago Moura Monteiro | 6-3, 4-3, Thiago Moura Monteiro - skreč | detail zápasu | |
18.11.23 semifinále | vs. Gustavo Heide | 4-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
17.11.23 čtvrtfinále | vs. Roman Andres Burruchaga | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Pedro Sakamoto | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Alessandro Giannessi | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
Lima 2 - antuka | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Conner Huertas Del Pino | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Guayaquil Challenger - antuka | ||||
03.11.23 čtvrtfinále | vs. Felipe Meligeni Alves | 1-6, 1-3, - Facundo Diaz Acosta - skreč | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Marco Trungelliti | 6-1, 1-6, 7-65 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
14.10.23 semifinále | vs. Federico Coria | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.10.23 čtvrtfinále | vs. Francisco Comesana | 7-65, 4-6, 7-63 | detail zápasu | |
11.10.23 2. kolo | vs. Renzo Olivo | 6-3, 6-4 | detail zápasu |