ZÁPAS
27.11.20 | 2. kolo | Mats Rosenkranz | Clement Deleersnyder | 4-0, - skreč | M15 Monastir | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Mats Rosenkranz | Clement Deleersnyder | |
1. podání % | 6/9 (67%) | 6/11 (55%) |
Vyhrané body z 1.podání | 5/6 (83%) | 3/6 (50%) |
Vyhrané body z 2.podání | 3/3 (100%) | 0/5 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 8/11 (73%) | 1/9 (11%) |
Vyhrané body celkem | 16/20 (80%) | 4/20 (20%) |
Dvojchyby | ||
Esa | 4 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Francúzsko
13.11.01, 22 Let
13.11.01, 22 Let
Mats Rosenkranz vs. Clement Deleersnyder - Vzájemné zápasy
27.11.20 | 2. kolo | Mats Rosenkranz | Clement Deleersnyder | 4-0, Clement Deleersnyder - skreč | detail zápasu | M15 Monastir | tvrdý |
Mats Rosenkranz form & Clement Deleersnyder form
Mats Rosenkranz - poslední zápasy
M25 Toulouse - tvrdý I. | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Arthur Bouquier | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Trimbach - koberec | ||||
17.03.24 finále | vs. Antoine Hoang | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
16.03.24 semifinále | vs. Marcello Serafini | 6-3, 6-75, 6-1 | detail zápasu | |
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Daniel Masur | 2-6, 7-67, 6-4 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Giorgio Ricca | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
13.03.24 2. kolo | vs. Nicola Rispoli | Nicola Rispoli - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
M15 Torello - tvrdý | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Georgii Kravchenko | 6-4, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Trento - tvrdý I. | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Daniel Masur | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Tommaso Compagnucci | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
Cherbourg Challenger - tvrdý I. | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Buvaysar Gadamauri | 6-3, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Koblenz Challenger - tvrdý I. | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Daniel Michalski | 6-77, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Nussloch - koberec | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Tom Gentzsch | 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Loughborough - tvrdý I. | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Amaury Raynel | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Robert Strombachs | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Niklas Waldner | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Champaign Challenger - tvrdý I. | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Martin Damm | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.11.23 1. kolo | vs. Gabriel Debru | 7-67, 3-6, 7-64 | detail zápasu | |
Knoxville Challenger - tvrdý I. | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Nishesh Basavareddy | 6-4, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
06.11.23 kvalifik. | vs. Dmitry Popko | 6-4, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Adit Sinha | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
Ismaning Challenger - koberec | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Max Hans Rehberg | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Mate Valkusz | 6-4, 7-613 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Skander Mansouri | 6-78, 6-3, 7-66 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. David Pichler | 6-3, 3-6, 7-61 | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
16.10.23 kvalifik. | vs. Daniel Masur | 6-4, 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Tim Handel | 4-6, 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
M25+H Rodez - tvrdý I. | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Alec Deckers | 5-7, 6-72 | detail zápasu | |
M25 Falun - tvrdý I. | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Alexander Blockx | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Arvid Nordquist | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Danderyd - tvrdý I. | ||||
24.09.23 finále | vs. Giles Hussey | 2-6, 3-6 | detail zápasu |
Clement Deleersnyder - poslední zápasy
M15 Manacor - tvrdý | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Luka Talan Lopatic | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
08.01.24 2. kolo kval. | vs. Dragos Nicolae Cazacu | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Lucca Helguera Casado | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Esch/Alzette - tvrdý I. | ||||
01.01.24 kvalifik. | vs. Louis Van Herck | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Romain Faucon | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
20.12.23 2. kolo kval. | vs. Mariano Tammaro | 6-3, 5-7, 9-11 | detail zápasu | |
18.12.23 1. kolo kval. | vs. Dmitrii Vasilev | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Hernan Oivas Quiroz | 6-3, 5-7, 8-10 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Niklas Waldner | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25+H Bagneres - tvrdý | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Louis Dussin | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
04.09.23 kvalifik. | vs. Giuliano Basile Lobartolo | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Ari Feig | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
22.03.23 1. kolo | vs. Maxence Beauge | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Abraham Asaba | 6-4, 7-69 | detail zápasu | |
20.03.23 kvalifik. | vs. Lorenzo Ferri | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Sven Corbinais | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Alexis Boureau | 4-6, 6-4, 7-10 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Isaac Nortie Nortey | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
31.10.22 kvalifik. | vs. Toufik Sahtali | 6-2, 3-6, 5-10 | detail zápasu | |
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Brian Bozemoj | 7-63, 3-0, Brian Bozemoj - skreč | detail zápasu | |
M25 Nevers - tvrdý I. | ||||
04.10.22 1. kolo | vs. Raphael Collignon | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.10.22 kvalifik. | vs. Alen Moritz Hodzic | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Thibault Baillargeat | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
27.12.21 2. kolo kval. | vs. Mai Gao | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
23.12.21 2. kolo | vs. Omni Kumar | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.12.21 1. kolo | vs. Pedro Rodenas | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
20.12.21 2. kolo kval. | vs. Mohamed Anouar Braham | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
20.12.21 kvalifik. | vs. John Sperle | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Platja - antuka | ||||
12.10.21 2. kolo kval. | vs. Kirill Mishkin | 0-5, - Clement Deleersnyder - skreč | detail zápasu | |
10.10.21 1. kolo kval. | vs. Zhenxiong Dong | 6-1, 6-2 | detail zápasu |