ZÁPAS
22.02.21 | 2. kolo kval. | Matic Spec | Arvid Nordquist | 4-6, 6-2, 10-8 | M15 Sharm | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Matic Spec vs. Arvid Nordquist - Vzájemné zápasy
22.02.21 | 2. kolo kval. | Matic Spec | Arvid Nordquist | 4-6, 6-2, 10-8 | detail zápasu | M15 Sharm | tvrdý |
Matic Spec form & Arvid Nordquist form
Matic Spec - poslední zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
18.02.22 čtvrtfinále | vs. Guy Den Ouden | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.02.22 2. kolo | vs. Nikolay Vylegzhanin | 1-6, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
15.02.22 1. kolo | vs. Francesco Passaro | 4-6, 6-2, 7-60 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
10.02.22 2. kolo | vs. Hikaru Shiraishi | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.02.22 1. kolo | vs. Christoph Negritu | 6-2, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
01.02.22 1. kolo | vs. Pietro Marino | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Monastir - tvrdý | ||||
24.01.22 kvalifik. | vs. Tim Sandkaulen | 5-7, 6-77 | detail zápasu | |
23.01.22 2. kolo kval. | vs. Ki Lung Ng | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
15.12.21 1. kolo | vs. Jorge Brian Panta Herreros | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
07.12.21 1. kolo | vs. Juan Sebastian Gomez | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
04.12.21 2. kolo | vs. Hillel Rousseau | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
04.12.21 čtvrtfinále | vs. Jose Statham | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.11.21 1. kolo | vs. Alan Fernando Rubio Fierros | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
27.11.21 čtvrtfinále | vs. Nam Hoang Ly | 6-1, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.11.21 2. kolo | vs. Luka Petrovic | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
23.11.21 1. kolo | vs. Joshua Sheehy | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Fayetteville - tvrdý | ||||
03.11.21 1. kolo | vs. Charles Broom | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
22.10.21 čtvrtfinále | vs. Matias Franco Descotte | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
21.10.21 2. kolo | vs. Juan Sebastian Osorio | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
19.10.21 1. kolo | vs. Jesse Flores | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
14.10.21 2. kolo | vs. Sho Shimabukuro | 6-74, 7-65, 4-6 | detail zápasu | |
13.10.21 1. kolo | vs. Jack Gibbens | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
08.10.21 2. kolo | vs. Jesse Flores | 7-65, 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
06.10.21 1. kolo | vs. Matias Franco Descotte | 4-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
30.09.21 2. kolo | vs. Victor Lilov | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.09.21 1. kolo | vs. Ivar Aramburu Contreras | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Bad - antuka | ||||
05.09.21 finále | vs. Timo Stodder | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.09.21 semifinále | vs. Omar Giacalone | 2-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
03.09.21 čtvrtfinále | vs. Evgenii Tiurnev | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
02.09.21 2. kolo | vs. Giorgio Tabacco | 6-3, 6-2 | detail zápasu |
Arvid Nordquist - poslední zápasy
M25 Naples - antuka | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Roberto Cid Subervi | 6-1, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.02.24 kvalifik. | vs. Matthew Segura | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
19.02.24 1. kolo kval. | vs. Jack Ling | 7-62, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Palm - antuka | ||||
13.02.24 kvalifik. | vs. Henrik Wiersholm | 5-7, 4-3, - Arvid Nordquist - skreč | detail zápasu | |
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Daniel Salazar Martinez | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sunrise - antuka | ||||
06.02.24 1. kolo kval. | vs. Lawrence Sciglitano | 4-6, 6-2, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Boca - antuka | ||||
17.11.23 čtvrtfinále | vs. Federico Agustin Gomez | 0-6, 6-72 | detail zápasu | |
17.11.23 2. kolo | vs. Matthew Segura | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
16.11.23 1. kolo | vs. John Hallquist Lithen | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Harlingen - tvrdý | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. August Holmgren | 7-64, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Las - tvrdý | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Thai Kwiatkowski | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Falun - tvrdý I. | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Mats Rosenkranz | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Sintra - tvrdý | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Jaime Faria | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Noah Schachter | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Idanha - tvrdý | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Robin Bertrand | 4-6, 0-1, - Arvid Nordquist - skreč | detail zápasu | |
M25 Idanha - tvrdý | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Tiago Silva | 5-7, 6-72 | detail zápasu | |
M15 Irvine - tvrdý | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Lui Maxted | 6-76, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Los - tvrdý | ||||
23.06.23 čtvrtfinále | vs. Omni Kumar | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
22.06.23 2. kolo | vs. Gage Brymer | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
21.06.23 1. kolo | vs. Colter Smith | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 San - tvrdý | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Cash Hanzlik | 2-6, 7-5, 5-7 | detail zápasu | |
14.06.23 1. kolo | vs. Connor Farren | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 San - tvrdý | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Enzo Wallart | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Huntsville - antuka | ||||
25.05.23 2. kolo | vs. Sekou Bangoura | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.05.23 1. kolo | vs. Oren Vasser | 5-7, 6-1, 7-63 | detail zápasu | |
M25 Pensacola - antuka | ||||
18.05.23 1. kolo | vs. Duarte Vale | 7-5, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
18.05.23 2. kolo | vs. Aidan Kim | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Tacarigua - tvrdý | ||||
28.04.23 čtvrtfinále | vs. Tauheed Browning | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.04.23 2. kolo | vs. Evan Bynoe | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
25.04.23 1. kolo | vs. Sebastien Byng | 6-1, 6-2 | detail zápasu |