ZÁPAS
23.05.19 | 2. kolo | Matias Zukas | Zakhar Trapeznikov | 6-0, 6-0 | M15 Antalya | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Matias Zukas | Zakhar Trapeznikov | |
1. podání % | 18/30 (60%) | 26/39 (67%) |
Vyhrané body z 1.podání | 13/18 (72%) | 10/26 (38%) |
Vyhrané body z 2.podání | 11/12 (92%) | 2/13 (15%) |
Vyhrané body z returnu | 27/39 (69%) | 6/30 (20%) |
Vyhrané body celkem | 51/69 (74%) | 18/69 (26%) |
Dvojchyby | 0 | 1 |
Esa | 0 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Matias Zukas | 0-0 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Zakhar Trapeznikov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Matias Zukas | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Zakhar Trapeznikov | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Matias Zukas | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-0 | Zakhar Trapeznikov | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Matias Zukas | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Zakhar Trapeznikov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Matias Zukas | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-0 | Zakhar Trapeznikov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Matias Zukas | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-0 | Zakhar Trapeznikov | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-0 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rusko
07.04.98, 25 Let
07.04.98, 25 Let
Matias Zukas vs. Zakhar Trapeznikov - Vzájemné zápasy
23.05.19 | 2. kolo | Matias Zukas | Zakhar Trapeznikov | 6-0, 6-0 | detail zápasu | M15 Antalya | antuka |
Matias Zukas form & Zakhar Trapeznikov form
Matias Zukas - poslední zápasy
M25 Mendoza - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Sean Hess | 6-2, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Lujan - antuka | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Gonzalo Bueno | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.09.23 1. kolo | vs. Cristian Luciano Pastore | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Punta - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Sean Hess | 4-6, 6-4, 0-3, - Matias Zukas - skreč | detail zápasu | |
M15 Olavarria - antuka | ||||
08.09.23 čtvrtfinále | vs. Matias Franco Descotte | 0-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Tomas Martinez | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Joao Victor Couto Loureiro | 3-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Buenos - antuka | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Matias Franco Descotte | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo | vs. Ignacio Carou | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Segovia Challenger - tvrdý | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Adria Soriano Barrera | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Tampere Challenger - antuka | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Federico Iannaccone | 6-78, 0-6 | detail zápasu | |
Iasi Challenger - antuka | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Alex Marti Pujolras | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Brasov - antuka | ||||
07.07.23 čtvrtfinále | vs. Vlad Andrei Dancu | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.07.23 2. kolo | vs. Bogdan Pavel | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
03.07.23 1. kolo | vs. Valentin Vanta | 6-3, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Casablanca - antuka | ||||
27.06.23 1. kolo | vs. Cayetano March | 6-4, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Rabat - antuka | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Yassine Dlimi | 1-6, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
14.06.23 1. kolo | vs. Maik Steiner | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sarajevo - antuka | ||||
09.06.23 2. kolo | vs. Igor Gimenez | 1-6, 1-2, - Matias Zukas - skreč | detail zápasu | |
07.06.23 1. kolo | vs. Noah Schlagenhauf | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Kiseljak - antuka | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Egor Gerasimov | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
25.04.23 1. kolo | vs. Juan Bautista Torres | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.04.23 kvalifik. | vs. Jose Pereira | 2-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Gagliardo | 6-4, 0-6, 6-4 | detail zápasu | |
Florianopolis Challenger - antuka | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Juan Carlos Prado Angelo | 3-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
San Luis - antuka | ||||
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Colin Sinclair | 1-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Mosquera - antuka | ||||
22.03.23 1. kolo | vs. Gonzalo Lama | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Anapoima - antuka | ||||
15.03.23 1. kolo | vs. Matias Franco Descotte | 6-71, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Rio - antuka | ||||
09.03.23 1. kolo | vs. Guido Ivan Justo | 1-6, 6-72 | detail zápasu | |
M25 Tucuman - antuka | ||||
02.03.23 2. kolo | vs. Eduardo Ribeiro | 2-6, 5-7 | detail zápasu |
Zakhar Trapeznikov - poslední zápasy
M25 Sion - antuka | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Tibo Colson | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.08.23 kvalifik. | vs. Carlo Venturini | 5-7, 6-4, 10-4 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Ronan Jachuck | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Tianjin - tvrdý | ||||
04.07.23 kvalifik. | vs. Renlong Pang | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.07.23 2. kolo kval. | vs. Boopathy Sakthivel | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Shenglin Zhuo | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Tianjin - tvrdý | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Ye Hongyu | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 La - antuka | ||||
30.05.23 2. kolo kval. | vs. Svyatoslav Gulin | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.05.23 1. kolo kval. | vs. Ian Luca Cervantes Tomas | 3-6, 6-2, 10-2 | detail zápasu | |
M25 Sierre - antuka | ||||
31.08.22 1. kolo | vs. Mirko Martinez | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.08.22 kvalifik. | vs. Ilias Zimmermann | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Xativa - antuka | ||||
01.08.22 2. kolo kval. | vs. Benjamin Ginefri | 6-4, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Albert Pedrico Kravtsov | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Denia - antuka | ||||
27.07.22 1. kolo | vs. Sergi Perez Contri | 6-1, 6-71, 2-6 | detail zápasu | |
26.07.22 kvalifik. | vs. Benjamin Ginefri | 4-6, 6-2, 11-9 | detail zápasu | |
25.07.22 2. kolo kval. | vs. Amaan Siddiqui | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Inaki Cabrera Bello | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Gandia - antuka | ||||
19.07.22 kvalifik. | vs. Carles Hernandez | 6-4, 5-7, 3-10 | detail zápasu | |
18.07.22 2. kolo kval. | vs. Jakub Katuch | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
17.07.22 1. kolo kval. | vs. Gabriel Elicha Navas | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Reus - antuka | ||||
03.04.22 1. kolo kval. | vs. Jay Dylan Hara Friend | 6-2, 5-7, 4-10 | detail zápasu | |
M15 Palmanova - antuka | ||||
22.03.22 kvalifik. | vs. Max Alcala Gurri | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
21.03.22 2. kolo kval. | vs. Federico Campana | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Brian Campos Barrios | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Palmanova - antuka | ||||
15.03.22 kvalifik. | vs. Jorge Martinez Martinez | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.03.22 2. kolo kval. | vs. Bruno Pujol Navarro | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
13.03.22 1. kolo kval. | vs. Mikel Aranzabal | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
18.01.22 1. kolo | vs. Ezekiel Clark | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Madrid - antuka | ||||
25.10.21 2. kolo kval. | vs. Vitali Chvets | 6-71, 7-5, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Girona - antuka | ||||
20.10.21 1. kolo | vs. Lucas Bouquet | 2-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu |