ZÁPAS
15.08.19 | 2. kolo | Mathieu Perchicot | Oleg Prihodko | 6-3, 6-4 | M25 Pitesti | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Mathieu Perchicot | Oleg Prihodko | |
1. podání % | 30/52 (58%) | 43/56 (77%) |
Vyhrané body z 1.podání | 21/30 (70%) | 26/43 (60%) |
Vyhrané body z 2.podání | 14/22 (64%) | 3/13 (23%) |
Vyhrané break-bally | 4/7 (57%) | 2/3 (67%) |
Vyhrané body z returnu | 27/56 (48%) | 17/52 (33%) |
Vyhrané body celkem | 62/108 (57%) | 46/108 (43%) |
Dvojchyby | 0 | 2 |
Esa | 3 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Oleg Prihodko | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Mathieu Perchicot | 1-0 | |
0-0 | ||
1-1 | Oleg Prihodko | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Mathieu Perchicot | 2-1 | |
0-0, 0-30, 15-30 | ||
3-1 | Oleg Prihodko | |
0-0, 30-0 | ||
Mathieu Perchicot | 4-1 | |
0-0, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-1 | Oleg Prihodko | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Mathieu Perchicot | 5-2 | |
0-0 | ||
5-3 | Oleg Prihodko | |
6-3 |
2 | ||
Mathieu Perchicot | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Oleg Prihodko | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
Mathieu Perchicot | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30 | ||
1-2 | Oleg Prihodko | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Mathieu Perchicot | 1-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-3 | Oleg Prihodko | |
0-0 | ||
Mathieu Perchicot | 3-3 | |
0-0, 15-0, 40-15 | ||
4-3 | Oleg Prihodko | |
0-0, 0-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Mathieu Perchicot | 5-3 | |
0-0 | ||
5-4 | Oleg Prihodko | |
6-4 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Mathieu Perchicot vs. Oleg Prihodko - Vzájemné zápasy
15.08.19 | 2. kolo | Mathieu Perchicot | Oleg Prihodko | 6-3, 6-4 | detail zápasu | M25 Pitesti | antuka |
Mathieu Perchicot form & Oleg Prihodko form
Mathieu Perchicot - poslední zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
01.11.22 1. kolo | vs. Rodrigo Pacheco Mendez | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
26.10.22 1. kolo | vs. Dragos Dima | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
19.10.22 1. kolo | vs. Luca Tomasetto | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Parma Challenger - antuka | ||||
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Duje Ajdukovic | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
M25+H Plaisir - tvrdý I. | ||||
13.09.22 1. kolo | vs. Maxence Broville | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Trier - antuka | ||||
23.08.22 1. kolo | vs. Tom Gentzsch | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Eindhoven - antuka | ||||
16.08.22 1. kolo | vs. Thomas Deschamps | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Eupen - antuka | ||||
09.08.22 1. kolo | vs. Buvaysar Gadamauri | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Liberec Challenger - antuka | ||||
01.08.22 kvalifik. | vs. Lukas Neumayer | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Alexis Gautier | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
M15 Vejle - antuka | ||||
28.07.22 2. kolo | vs. Lewie Lane | 7-63, 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
26.07.22 1. kolo | vs. Philip Hjorth | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Gandia - antuka | ||||
21.07.22 2. kolo | vs. David Jorda Sanchis | 7-5, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.07.22 1. kolo | vs. Diego Barreto Sanchez | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
Cali Challenger - antuka | ||||
27.06.22 kvalifik. | vs. Nick Chappell | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Alejandro Mendoza | 6-4, 1-6, 6-3 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
20.06.22 1. kolo | vs. Matias Franco Descotte | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Bratislava Challenger - antuka | ||||
05.06.22 1. kolo kval. | vs. Evgeny Karlovskiy | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 La - antuka | ||||
31.05.22 1. kolo | vs. Daniel Rincon | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Cairo - antuka | ||||
29.04.22 čtvrtfinále | vs. Marco Miceli | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
28.04.22 2. kolo | vs. Valerio Aboian | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
27.04.22 1. kolo | vs. Fermin Tenti | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
22.04.22 čtvrtfinále | vs. Simone Roncalli | 6-70, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
21.04.22 2. kolo | vs. Luigi Sorrentino | 6-2, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
20.04.22 1. kolo | vs. Diego Fernandez Flores | 6-3, 7-61 | detail zápasu | |
Sanremo Challenger - antuka | ||||
04.04.22 kvalifik. | vs. Francesco Passaro | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.04.22 1. kolo kval. | vs. Luca Castagnola | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Oeiras 1 - antuka | ||||
29.03.22 1. kolo | vs. Stefano Travaglia | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.03.22 kvalifik. | vs. Francesco Forti | 7-61, 6-1 | detail zápasu | |
27.03.22 1. kolo kval. | vs. Luis Faria | 6-3, 6-2 | detail zápasu |
Oleg Prihodko - poslední zápasy
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
17.03.24 finále | vs. Henrik Wiersholm | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.03.24 semifinále | vs. Alexandros Skorilas | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Jacob Bradshaw | 6-74, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Markus Malaszszak | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Gian Matias Di Natale | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Adrian Bodmer | 7-5, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Andrea Militi Ribaldi | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
17.02.24 semifinále | vs. Marek Gengel | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Zura Tkemaladze | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Erik Arutiunian | 6-2, 7-67 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Kiyan Santino Kasemi | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Oscar Galimardanov | 6-74, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Kish - antuka | ||||
14.01.24 finále | vs. Hazem Naow | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.01.24 semifinále | vs. Denys Klok | 2-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
12.01.24 čtvrtfinále | vs. Gianluca Cadenasso | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Simone Agostini | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Darrshan Suresh | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Kish - antuka | ||||
07.01.24 finále | vs. Lorenzo Bocchi | 6-3, 6-77, 6-0 | detail zápasu | |
06.01.24 semifinále | vs. Matyas Fuele | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
05.01.24 čtvrtfinále | vs. Hazem Naow | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
04.01.24 2. kolo | vs. Simone Agostini | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
03.01.24 1. kolo | vs. Curzio Manucci | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Limassol - tvrdý | ||||
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Sebastian Sorger | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Mehdi Sadaoui | 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Johannes Ingildsen | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Limassol - tvrdý | ||||
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Millen Hurrion | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Petros Chrysochos | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Nicolas Kobelt | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
27.10.23 čtvrtfinále | vs. Matthew William Donald | 2-6, 7-69, - Oleg Prihodko - skreč | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Stefanos Sakellaridis | 3-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu |