ZÁPAS
16.05.21 | 1. kolo kval. | Mateus Alves | Guy Den Heijer | 6-2, 6-3 | M25 Vic | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Mateus Alves vs. Guy Den Heijer - Vzájemné zápasy
16.05.21 | 1. kolo kval. | Mateus Alves | Guy Den Heijer | 6-2, 6-3 | detail zápasu | M25 Vic | antuka |
Mateus Alves form & Guy Den Heijer form
Mateus Alves - poslední zápasy
Sao Leopoldo - antuka | ||||
27.03.24 2. kolo | vs. Felipe Meligeni Alves | - | detail zápasu | |
25.03.24 1. kolo | vs. Renzo Olivo | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Maceio - antuka | ||||
24.03.24 finále | vs. Daniel Dutra Da Silva | 6-4, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
23.03.24 semifinále | vs. Quentin Folliot | 6-2, 4-2, Quentin Folliot - skreč | detail zápasu | |
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Harrison Adams | 7-65, 7-62 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Paul Valsecchi | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Gabriel Tumasonis | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Feira - tvrdý | ||||
16.03.24 semifinále | vs. Harrison Adams | 4-6, 6-77 | detail zápasu | |
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Daniel Dutra Da Silva | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Hernando Jose Escurra Isnardi | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Juan Sebastian Osorio | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Recife - antuka | ||||
09.03.24 semifinále | vs. Dmitry Popko | 4-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Leonardo Aboian | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Ezequiel Monferrer | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Rayane Oumaouche | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Rio de - antuka | ||||
17.02.24 1. kolo kval. | vs. Mariano Navone | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Piracicaba Challenger - antuka | ||||
31.01.24 2. kolo | vs. Camilo Ugo Carabelli | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Nicolas Zanellato | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Tigre Challenger - antuka | ||||
15.01.24 kvalifik. | vs. Carlos Sanchez Jover | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Nicolas Mejia | 7-62, 7-61 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
12.01.24 čtvrtfinále | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Oleksii Krutykh | 7-63, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Valerio Aboian | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
08.01.24 1. kolo kval. | vs. Tadeo Meneo | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
08.01.24 kvalifik. | vs. Alex Marti Pujolras | 6-3, 1-6, 6-1 | detail zápasu | |
Temuco Challenger - tvrdý | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 7-65, 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
Brasilia Challenger - tvrdý | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Alejandro Tabilo | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Fernando Romboli | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
20.11.23 kvalifik. | vs. Fernando Romboli | 6-77, 7-63, 6-75 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Conner Huertas Del Pino | 6-4, 7-64 | detail zápasu |
Guy Den Heijer - poslední zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Freek Van Donselaar | 6-74, 6-4, 13-15 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Hong-Lin Fu | 7-64, 7-66 | detail zápasu | |
M15 Aktobe - tvrdý I. | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Sergey Fomin | 3-6, 7-63, 6-74 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Aliaksandr Liaonenka | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Aktobe - tvrdý I. | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Evgeny Karlovskiy | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Arslanbek Aitkulov | 2-6, 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Niels Visker | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Saba Purtseladze | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Karim Ibrahim | 4-6, 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
06.02.24 kvalifik. | vs. Milan Drinic | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Niklas Grunewald | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Yousef Khamis | 6-6, Yousef Khamis - skreč | detail zápasu | |
M15 Zahra - tvrdý | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Alastair Gray | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Zahra - tvrdý | ||||
04.12.23 1. kolo kval. | vs. Raffael Schaer | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Zahra - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Ali Habib | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
11.11.23 semifinále | vs. Cezar Cretu | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.11.23 čtvrtfinále | vs. Harry Wendelken | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Guy Den Ouden | 1-6, 5-3, Guy Den Ouden - skreč | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Mattia Ricci | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
07.11.23 kvalifik. | vs. Simon Freund | 6-2, 3-6, 10-5 | detail zápasu | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Evangelos Kypriotis | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
M25 Heraklion - tvrdý | ||||
03.11.23 čtvrtfinále | vs. Enrico Dalla Valle | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Marlon Vankan | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Stefanos Sakellaridis | 5-7, 6-3, 7-67 | detail zápasu | |
31.10.23 kvalifik. | vs. Joshua Charlton | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Gabriel Matuszewski | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Mario Gonzalez Fernandez | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.10.23 kvalifik. | vs. Joshua Charlton | 7-66, 7-5 | detail zápasu | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Vojtech Mares | 5-7, 7-63, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Gabriel Decamps | 2-6, 4-6 | detail zápasu |