ZÁPAS
28.11.21 | 1. kolo kval. | Mateo Barreiros Reyes | Guillermo Aracena | 6-0, 6-3 | M25 Villa | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Chile
28.09.96, 27 Let
28.09.96, 27 Let
Mateo Barreiros Reyes vs. Guillermo Aracena - Vzájemné zápasy
28.11.21 | 1. kolo kval. | Mateo Barreiros Reyes | Guillermo Aracena | 6-0, 6-3 | detail zápasu | M25 Villa | antuka |
13.09.21 | 2. kolo kval. | Mateo Barreiros Reyes | Guillermo Aracena | 7-62, 6-2 | detail zápasu | M25 Medellin | antuka |
Mateo Barreiros Reyes form & Guillermo Aracena form
Mateo Barreiros Reyes - poslední zápasy
Sao Leopoldo - antuka | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Daniel Cukierman | 6-76, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Maceio - antuka | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Rafael Tosetto | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Feira - tvrdý | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Harrison Adams | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Recife - antuka | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Juan Sebastian Osorio | 4-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Matheus Cury Bueres | 6-4, 2-6, 7-64 | detail zápasu | |
13.02.24 kvalifik. | vs. Tomas Martinez | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo kval. | vs. Enzo Camargo Lima | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Punta - antuka | ||||
06.02.24 kvalifik. | vs. Thiago Cigarran | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
05.02.24 1. kolo kval. | vs. Valentin Basel | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Lajeado - antuka | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Eduardo Ribeiro | 1-6, 7-64, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Mendoza - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Conner Huertas Del Pino | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
03.10.23 kvalifik. | vs. Manuel Mouilleron Salvo | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Christian Oliveira | 4-6, 6-4, 10-4 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Santiago Russo | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Lujan - antuka | ||||
29.09.23 čtvrtfinále | vs. Alvaro Guillen Meza | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
28.09.23 2. kolo | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 6-2, 2-6, 7-5 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Felipe De Dios | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Punta - antuka | ||||
22.09.23 čtvrtfinále | vs. Franco Roncadelli | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Ezequiel Simonit | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Rafael Tosetto | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
Santa Cruz - antuka | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Victor Lilov | 5-7, 7-65, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Buenos - antuka | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Gonzalo Villanueva | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Sao - antuka | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Rafael Tosetto | 4-6, 6-2, 6-73 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Enzo Camargo Lima | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Belem - tvrdý | ||||
19.08.23 semifinále | vs. Gilbert Klier Junior | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.08.23 čtvrtfinále | vs. Fernando Yamacita | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
17.08.23 2. kolo | vs. Enzo Camargo Lima | 6-1, Enzo Camargo Lima - skreč | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Lucca Pinto | 2-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Santo Domingo - antuka | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Kousuke Ogura | - | detail zápasu |
Guillermo Aracena - poslední zápasy
M15 Quito - antuka | ||||
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Julian Gimenez | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Quito - antuka | ||||
05.06.22 1. kolo kval. | vs. Christian Oliveira | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Quito - antuka | ||||
29.05.22 1. kolo kval. | vs. Bruno Fernandez | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Quito - antuka | ||||
23.05.22 2. kolo kval. | vs. Joel Angel Lucero | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Rodrigo Nicolas Montes De Oca Murillo | 6-2, 6-73, 11-9 | detail zápasu | |
M25 Rio - antuka | ||||
05.12.21 1. kolo kval. | vs. Leonardo Lopez Linquet | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Villa - antuka | ||||
28.11.21 1. kolo kval. | vs. Mateo Barreiros Reyes | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
11.10.21 1. kolo kval. | vs. Adam Jones | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Wulfrano Martinez Mora Esdras | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
26.09.21 1. kolo kval. | vs. Adrian Contreras (2003) | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
19.09.21 1. kolo kval. | vs. Julian Cundom | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Medellin - antuka | ||||
13.09.21 2. kolo kval. | vs. Mateo Barreiros Reyes | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Marin Dumitru | 6-4, 7-66 | detail zápasu | |
M15 Ibague - antuka | ||||
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Eduardo Lacalle | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Warmbad - antuka | ||||
16.08.21 1. kolo kval. | vs. Ondrej Horak | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Kottingbrunn - antuka | ||||
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Lukas Rohseano | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Lima - antuka | ||||
10.02.20 2. kolo kval. | vs. Gaston Erhardt | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.02.20 1. kolo kval. | vs. Edan Andree Benitez | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Lima - antuka | ||||
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Jesus Echevarri | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Zakai Stone | 3-6, 6-1, 8-10 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Emiliano Troche | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Santiago - antuka | ||||
30.09.19 1. kolo kval. | vs. Pedro Iamachkine | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Chile F3 - antuka | ||||
25.11.18 2. kolo kval. | vs. Ignacio Antonio Becerra Otarola | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Chile F2 - antuka | ||||
17.11.18 1. kolo kval. | vs. Cristopher Kohl | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
Chile F1 - antuka | ||||
11.11.18 2. kolo kval. | vs. Gaston-Arturo Grimolizzi | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Peru F3 - antuka | ||||
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Alan Postay | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Peru F2 - antuka | ||||
30.09.18 1. kolo kval. | vs. Jose Luis Claro | 6-2, 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
Peru F1 - antuka | ||||
23.09.18 1. kolo kval. | vs. Jordan Iturra | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Argentina F6 - antuka | ||||
16.09.18 1. kolo kval. | vs. Francisco Aranguren | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Argentina F5 - antuka | ||||
08.09.18 1. kolo kval. | vs. Agustin Riquelme | 2-6, 2-6 | detail zápasu |