ZÁPAS
16.10.19 | 1. kolo | Mate Valkusz | Vladimir Korolev | 6-2, 7-5 | M15 Antalya | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Mate Valkusz | Vladimir Korolev | |
1. podání % | 33/53 (62%) | 42/68 (62%) |
Vyhrané body z 1.podání | 25/33 (76%) | 23/42 (55%) |
Vyhrané body z 2.podání | 11/20 (55%) | 10/26 (38%) |
Vyhrané break-bally | 5/11 (45%) | 2/3 (67%) |
Vyhrané body z returnu | 35/68 (51%) | 17/53 (32%) |
Vyhrané body celkem | 71/121 (59%) | 50/121 (41%) |
Dvojchyby | 5 | 3 |
Esa | 3 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Mate Valkusz | 0-0 | |
1-0 | Vladimir Korolev | |
0-0, 15-15, 15-30, A-40[BP] | ||
Mate Valkusz | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-40, A-40 | ||
Mate Valkusz | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-1 | Vladimir Korolev | |
0-0 | ||
Mate Valkusz | 5-1 | |
5-2 | Vladimir Korolev | |
0-0, 30-0 | ||
6-2 |
2 | ||
Mate Valkusz | 0-0 | |
0-0 | ||
0-1 | Vladimir Korolev | |
Mate Valkusz | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Vladimir Korolev | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
Mate Valkusz | 2-2 | |
0-0 | ||
3-2 | Vladimir Korolev | |
0-0, 15-15, 15-30 | ||
Mate Valkusz | 3-3 | |
0-0, 15-0 | ||
4-4 | Vladimir Korolev | |
0-0, 15-0, 40-30[BP] | ||
5-4 | Vladimir Korolev | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-40, 40-A | ||
Mate Valkusz | 5-5 | |
0-0 | ||
6-5 | Vladimir Korolev | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
7-5 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Mate Valkusz vs. Vladimir Korolev - Vzájemné zápasy
16.10.19 | 1. kolo | Mate Valkusz | Vladimir Korolev | 6-2, 7-5 | detail zápasu | M15 Antalya | antuka |
Mate Valkusz form & Vladimir Korolev form
Mate Valkusz - poslední zápasy
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Matteo Martineau | 6-4, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
03.02.24 | vs. Jan-Lennard Struff | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Max Purcell | 6-3, 6-72, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
12.01.24 kvalifik. | vs. Andrea Vavassori | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Francisco Comesana | 2-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Tung-Lin Wu | 7-60, 6-4 | detail zápasu | |
Nonthaburi 1 - tvrdý | ||||
01.01.24 1. kolo | vs. Yu Hsiou Hsu | 3-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
Metz - tvrdý I. | ||||
08.11.23 2. kolo | vs. Alexander Shevchenko | 5-7, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Daniel Altmaier | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
05.11.23 kvalifik. | vs. Calvin Hemery | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.11.23 1. kolo kval. | vs. Hugo Grenier | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
Ismaning Challenger - koberec | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Mats Rosenkranz | 4-6, 6-713 | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Billy Harris | 6-4, 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Stefano Napolitano | 6-75, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Nino Serdarusic | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Bratislava 2 - tvrdý I. | ||||
09.10.23 kvalifik. | vs. Kalin Ivanovski | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Michal Krajci | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Lisbon Challenger - antuka | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Edoardo Lavagno | 6-3, 6-74, - Mate Valkusz - skreč | detail zápasu | |
Braga Challenger - antuka | ||||
30.09.23 semifinále | vs. Duje Ajdukovic | 7-5, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.09.23 čtvrtfinále | vs. Titouan Droguet | 7-612, 6-3 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Francesco Passaro | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
26.09.23 2. kolo | vs. Zsombor Piros | Zsombor Piros - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Calvin Hemery | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Terence Atmane | 2-6, 7-66, 3-6 | detail zápasu | |
Poznan Challenger - antuka | ||||
19.06.23 1. kolo | vs. Daniel Michalski | 7-5, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Bratislava 1 - antuka | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Jerome Kym | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Prostejov Challenger - antuka | ||||
07.06.23 2. kolo | vs. Tomas Machac | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.06.23 1. kolo | vs. Vit Kopriva | 6-3, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
05.06.23 kvalifik. | vs. Michael Vrbensky | 6-3, 6-76, 6-3 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Jan Kumstat | 6-4, 6-2 | detail zápasu |
Vladimir Korolev - poslední zápasy
M25 Sharm - tvrdý | ||||
08.11.22 kvalifik. | vs. Chien-Hsun Lo | - Vladimir Korolev - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
07.11.22 2. kolo kval. | vs. Alessio Savoldi | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
03.11.22 2. kolo | vs. Lucas Krainer | 6-4, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.11.22 1. kolo | vs. Attila Boros | 6-0, 5-4, Attila Boros - skreč | detail zápasu | |
01.11.22 kvalifik. | vs. Faris Zakaryia | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
31.10.22 2. kolo kval. | vs. Adrian Daniel | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
25.05.22 1. kolo | vs. Gianmarco Ferrari | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.05.22 kvalifik. | vs. Egor Khotchenkov | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
23.05.22 2. kolo kval. | vs. Kaya Arinc | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Daniil Gusev | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
18.05.22 1. kolo | vs. Jasza Szajrych | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
28.04.22 2. kolo | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 3-6, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
27.04.22 1. kolo | vs. Marat Sharipov (RUS) | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
26.04.22 kvalifik. | vs. Matvey Minin | 3-6, 6-2, 10-5 | detail zápasu | |
25.04.22 1. kolo kval. | vs. Andrey Nelich | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Shymkent - antuka | ||||
20.04.22 1. kolo | vs. Mirko Martinez | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.04.22 kvalifik. | vs. Aleksandr Lobanov | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
18.04.22 1. kolo kval. | vs. Igor Kudriashov | 4-6, 7-65, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Kazan - tvrdý I. | ||||
24.11.21 1. kolo | vs. Alexander Zgirovsky | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
18.10.21 2. kolo kval. | vs. Lambert Ruland | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Egor Novikov | 7-5, 7-64 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
14.10.21 2. kolo | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.10.21 1. kolo | vs. Alberto Morolli | 7-5, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sozopol - tvrdý | ||||
15.09.21 1. kolo | vs. Ryan James Storrie | 6-0, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
30.06.21 1. kolo | vs. Patrik Rikl | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.06.21 kvalifik. | vs. Francisco Llanes | 7-5, 1-6, 11-9 | detail zápasu | |
28.06.21 2. kolo kval. | vs. Nikolay Sysoev | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Credit Chaiyarin | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
23.06.21 1. kolo | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.06.21 kvalifik. | vs. Filip Duda | 6-3, 2-6, 10-4 | detail zápasu |