ZÁPAS
27.03.22 | finále | Mate Valkusz | Riccardo Bonadio | 4-6, 6-4, 6-2 | M25 Opatija | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Mate Valkusz | Riccardo Bonadio | |
1. podání % | 58/84 (69%) | 69/93 (74%) |
Vyhrané body z 1.podání | 32/58 (55%) | 34/69 (49%) |
Vyhrané body z 2.podání | 14/26 (54%) | 12/24 (50%) |
Vyhrané break-bally | 7/11 (64%) | 5/6 (83%) |
Vyhrané body z returnu | 47/93 (51%) | 38/84 (45%) |
Vyhrané body celkem | 93/177 (53%) | 84/177 (47%) |
Dvojchyby | 4 | 0 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Riccardo Bonadio | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Mate Valkusz | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-2 | Riccardo Bonadio | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Mate Valkusz | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-3 | Riccardo Bonadio | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Mate Valkusz | 1-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-5 | Riccardo Bonadio | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Mate Valkusz | 2-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-5 | Riccardo Bonadio | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Mate Valkusz | 4-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-6 |
2 | ||
0-0 | Riccardo Bonadio | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Mate Valkusz | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Riccardo Bonadio | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Mate Valkusz | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Riccardo Bonadio | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Mate Valkusz | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-2 | Riccardo Bonadio | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Mate Valkusz | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-3 | Riccardo Bonadio | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Mate Valkusz | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-4 |
3 | ||
0-0 | Riccardo Bonadio | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Mate Valkusz | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Riccardo Bonadio | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Mate Valkusz | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Riccardo Bonadio | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Mate Valkusz | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Riccardo Bonadio | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Mate Valkusz | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-2 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Mate Valkusz vs. Riccardo Bonadio - Vzájemné zápasy
29.04.23 | semifinále | Mate Valkusz | Riccardo Bonadio | 6-0, 6-4 | detail zápasu | Ostrava Challenger | antuka |
04.10.22 | 1. kolo | Mate Valkusz | Riccardo Bonadio | 7-65, 6-4 | detail zápasu | Parma Challenger | antuka |
27.03.22 | finále | Mate Valkusz | Riccardo Bonadio | 4-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | M25 Opatija | antuka |
Mate Valkusz form & Riccardo Bonadio form
Mate Valkusz - poslední zápasy
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Matteo Martineau | 6-4, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
03.02.24 | vs. Jan-Lennard Struff | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Max Purcell | 6-3, 6-72, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
12.01.24 kvalifik. | vs. Andrea Vavassori | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Francisco Comesana | 2-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Tung-Lin Wu | 7-60, 6-4 | detail zápasu | |
Nonthaburi 1 - tvrdý | ||||
01.01.24 1. kolo | vs. Yu Hsiou Hsu | 3-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
Metz - tvrdý I. | ||||
08.11.23 2. kolo | vs. Alexander Shevchenko | 5-7, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Daniel Altmaier | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
05.11.23 kvalifik. | vs. Calvin Hemery | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.11.23 1. kolo kval. | vs. Hugo Grenier | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
Ismaning Challenger - koberec | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Mats Rosenkranz | 4-6, 6-713 | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Billy Harris | 6-4, 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Stefano Napolitano | 6-75, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Nino Serdarusic | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Bratislava 2 - tvrdý I. | ||||
09.10.23 kvalifik. | vs. Kalin Ivanovski | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Michal Krajci | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Lisbon Challenger - antuka | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Edoardo Lavagno | 6-3, 6-74, - Mate Valkusz - skreč | detail zápasu | |
Braga Challenger - antuka | ||||
30.09.23 semifinále | vs. Duje Ajdukovic | 7-5, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.09.23 čtvrtfinále | vs. Titouan Droguet | 7-612, 6-3 | detail zápasu | |
26.09.23 2. kolo | vs. Zsombor Piros | Zsombor Piros - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Francesco Passaro | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Calvin Hemery | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Terence Atmane | 2-6, 7-66, 3-6 | detail zápasu | |
Poznan Challenger - antuka | ||||
19.06.23 1. kolo | vs. Daniel Michalski | 7-5, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Bratislava 1 - antuka | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Jerome Kym | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Prostejov Challenger - antuka | ||||
07.06.23 2. kolo | vs. Tomas Machac | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.06.23 1. kolo | vs. Vit Kopriva | 6-3, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
05.06.23 kvalifik. | vs. Michael Vrbensky | 6-3, 6-76, 6-3 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Jan Kumstat | 6-4, 6-2 | detail zápasu |
Riccardo Bonadio - poslední zápasy
Zadar Challenger - antuka | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Zdenek Kolar | 4-6, 7-64, 3-6 | detail zápasu | |
Lugano Challenger - tvrdý I. | ||||
04.03.24 kvalifik. | vs. Daniel Masur | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Federico Bondioli | 6-3, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
Tenerife 3 - tvrdý | ||||
26.02.24 1. kolo | vs. Martin Damm | 6-75, 6-75 | detail zápasu | |
Tenerife 2 - tvrdý | ||||
19.02.24 1. kolo | vs. Stefano Travaglia | 1-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Camilo Ugo Carabelli | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Pavle Marinkov | 7-5, 7-62 | detail zápasu | |
Maia Challenger - antuka | ||||
27.11.23 1. kolo | vs. Francisco Rocha | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Valencia Challenger - antuka | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Fabio Fognini | 6-2, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Santa Fe - antuka | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Francisco Comesana | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Matias Franco Descotte | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Lisbon Challenger - antuka | ||||
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Franco Agamenone | 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
04.10.23 2. kolo | vs. Edoardo Lavagno | 3-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
02.10.23 1. kolo | vs. Timofey Skatov | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Braga Challenger - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Pablo Llamas Ruiz | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
20.09.23 2. kolo | vs. Nerman Fatic | 7-5, 6-77, 4-6 | detail zápasu | |
18.09.23 1. kolo | vs. Steven Diez | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
Genova Challenger - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Thiago Seyboth Wild | 6-4, 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Giulio Zeppieri | 6-710, 7-63, 3-6 | detail zápasu | |
Como Challenger - antuka | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Sumit Nagal | 4-6, 6-0, 6-74 | detail zápasu | |
Cordenons Challenger - antuka | ||||
12.08.23 semifinále | vs. Lukas Neumayer | 2-6, 6-713 | detail zápasu | |
11.08.23 čtvrtfinále | vs. Carlos Sanchez Jover | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
09.08.23 2. kolo | vs. Francesco Maestrelli | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
07.08.23 1. kolo | vs. Valentin Vacherot | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Liberec Challenger - antuka | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Hernan Casanova | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
02.08.23 1. kolo | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Tampere Challenger - antuka | ||||
19.07.23 2. kolo | vs. Daniel Michalski | 5-7, 6-5, - Riccardo Bonadio - skreč | detail zápasu | |
18.07.23 1. kolo | vs. Maks Kasnikowski | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Iasi Challenger - antuka | ||||
14.07.23 čtvrtfinále | vs. Cristian Garin | 4-6, 6-4, 6-73 | detail zápasu | |
13.07.23 2. kolo | vs. Terence Atmane | 6-1, 7-5 | detail zápasu |