ZÁPAS
12.03.19 | kvalifik. | Mate Valkusz | Matej Sabanov | 6-4, 6-0 | M15 Porec | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Mate Valkusz | Matej Sabanov | |
1. podání % | 43/56 (77%) | 24/44 (55%) |
Vyhrané body z 1.podání | 27/43 (63%) | 10/24 (42%) |
Vyhrané body z 2.podání | 7/13 (54%) | 7/20 (35%) |
Vyhrané break-bally | 6/8 (75%) | 2/2 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 27/44 (61%) | 22/56 (39%) |
Vyhrané body celkem | 61/100 (61%) | 39/100 (39%) |
Dvojchyby | 1 | 3 |
Esa | 0 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Matej Sabanov | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Mate Valkusz | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Matej Sabanov | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Mate Valkusz | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-2 | Matej Sabanov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Mate Valkusz | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-3 | Matej Sabanov | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Mate Valkusz | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
4-4 | Matej Sabanov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Mate Valkusz | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Matej Sabanov | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Mate Valkusz | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Matej Sabanov | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Mate Valkusz | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-0 | Matej Sabanov | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Mate Valkusz | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-0 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Mate Valkusz vs. Matej Sabanov - Vzájemné zápasy
12.03.19 | kvalifik. | Mate Valkusz | Matej Sabanov | 6-4, 6-0 | detail zápasu | M15 Porec | antuka |
Mate Valkusz form & Matej Sabanov form
Mate Valkusz - poslední zápasy
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Matteo Martineau | 6-4, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
03.02.24 | vs. Jan-Lennard Struff | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Max Purcell | 6-3, 6-72, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
12.01.24 kvalifik. | vs. Andrea Vavassori | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Francisco Comesana | 2-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Tung-Lin Wu | 7-60, 6-4 | detail zápasu | |
Nonthaburi 1 - tvrdý | ||||
01.01.24 1. kolo | vs. Yu Hsiou Hsu | 3-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
Metz - tvrdý I. | ||||
08.11.23 2. kolo | vs. Alexander Shevchenko | 5-7, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Daniel Altmaier | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
05.11.23 kvalifik. | vs. Calvin Hemery | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.11.23 1. kolo kval. | vs. Hugo Grenier | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
Ismaning Challenger - koberec | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Mats Rosenkranz | 4-6, 6-713 | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Billy Harris | 6-4, 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Stefano Napolitano | 6-75, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Nino Serdarusic | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Bratislava 2 - tvrdý I. | ||||
09.10.23 kvalifik. | vs. Kalin Ivanovski | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Michal Krajci | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Lisbon Challenger - antuka | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Edoardo Lavagno | 6-3, 6-74, - Mate Valkusz - skreč | detail zápasu | |
Braga Challenger - antuka | ||||
30.09.23 semifinále | vs. Duje Ajdukovic | 7-5, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.09.23 čtvrtfinále | vs. Titouan Droguet | 7-612, 6-3 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Francesco Passaro | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
26.09.23 2. kolo | vs. Zsombor Piros | Zsombor Piros - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Calvin Hemery | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Terence Atmane | 2-6, 7-66, 3-6 | detail zápasu | |
Poznan Challenger - antuka | ||||
19.06.23 1. kolo | vs. Daniel Michalski | 7-5, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Bratislava 1 - antuka | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Jerome Kym | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Prostejov Challenger - antuka | ||||
07.06.23 2. kolo | vs. Tomas Machac | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.06.23 1. kolo | vs. Vit Kopriva | 6-3, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
05.06.23 kvalifik. | vs. Michael Vrbensky | 6-3, 6-76, 6-3 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Jan Kumstat | 6-4, 6-2 | detail zápasu |
Matej Sabanov - poslední zápasy
Cordenons Challenger - antuka | ||||
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Kimmer Coppejans | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Mauthausen Challenger - antuka | ||||
03.05.22 1. kolo | vs. Attila Balazs | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.05.22 kvalifik. | vs. Fabian Marozsan | 3-6, 7-62, 4-1, Fabian Marozsan - skreč | detail zápasu | |
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Jeremy Jahn | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Zadar Challenger - antuka | ||||
22.03.21 kvalifik. | vs. Uladzimir Ignatik | 4-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Antoine Cornut-Chauvinc | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
24.07.20 1. kolo | vs. Marko Tepavac | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
23.07.20 1. kolo | vs. Darko Jandric | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
22.07.20 1. kolo | vs. Pavle Daljev | 6-1, 4-1, Pavle Daljev - skreč | detail zápasu | |
17.07.20 1. kolo | vs. Vladan Tadic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
16.07.20 1. kolo | vs. Boris Butulija | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
15.07.20 1. kolo | vs. Matias Zukas | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
13.07.20 1. kolo | vs. Alexandar Lazarov | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.06.20 1. kolo | vs. Marko Miladinovic | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
23.06.20 1. kolo | vs. Ricardas Berankis | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.06.20 1. kolo | vs. Mirza Basic | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
18.06.20 1. kolo | vs. Nemanja Malesevic | 7-5, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
17.06.20 1. kolo | vs. Dusan Rajic | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
15.06.20 1. kolo | vs. Nerman Fatic | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Shenzhen Challenger - tvrdý | ||||
29.10.19 1. kolo | vs. Fajing Sun | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
28.10.19 kvalifik. | vs. Fabien Reboul | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Liuzhou Challenger - tvrdý | ||||
23.10.19 2. kolo | vs. Christopher Eubanks | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
22.10.19 1. kolo | vs. Yuanfeng Li | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
21.10.19 kvalifik. | vs. Ivan Sabanov | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
17.09.19 1. kolo | vs. Filip Cristian Jianu | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.09.19 kvalifik. | vs. Robert Damian Savin | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Banja Luka - antuka | ||||
11.09.19 2. kolo | vs. Alejandro Tabilo | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
10.09.19 1. kolo | vs. Nino Serdarusic | 6-1, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
09.09.19 kvalifik. | vs. Vanja Dobrnjac | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25+H Pontedera - antuka | ||||
23.07.19 kvalifik. | vs. Federico Arnaboldi | 4-6, 3-6 | detail zápasu |