ZÁPAS
11.10.19 | čtvrtfinále | Mate Valkusz | Aleksandre Metreveli | 7-5, 6-2 | M15 Antalya | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Mate Valkusz | Aleksandre Metreveli | |
1. podání % | 42/64 (66%) | 52/65 (80%) |
Vyhrané body z 1.podání | 23/42 (55%) | 24/52 (46%) |
Vyhrané body z 2.podání | 9/22 (41%) | 2/13 (15%) |
Vyhrané break-bally | 8/14 (57%) | 5/8 (63%) |
Vyhrané body z returnu | 39/65 (60%) | 32/64 (50%) |
Vyhrané body celkem | 71/129 (55%) | 58/129 (45%) |
Dvojchyby | 3 | 1 |
Esa | 1 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Mate Valkusz | 0-2 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
1-2 | Aleksandre Metreveli | |
0-0 | ||
Mate Valkusz | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-30 | ||
3-2 | Aleksandre Metreveli | |
0-0, 0-15, 30-30 | ||
Mate Valkusz | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-3 | Aleksandre Metreveli | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Mate Valkusz | 4-4 | |
0-0 | ||
5-4 | Aleksandre Metreveli | |
0-0, 0-15 | ||
6-5 | Aleksandre Metreveli | |
0-0, 15-0 | ||
7-5 |
2 | ||
Mate Valkusz | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Aleksandre Metreveli | |
0-0 | ||
Mate Valkusz | 2-0 | |
3-0 | Aleksandre Metreveli | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Mate Valkusz | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
4-2 | Aleksandre Metreveli | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
5-2 | Aleksandre Metreveli | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Mate Valkusz vs. Aleksandre Metreveli - Vzájemné zápasy
11.10.19 | čtvrtfinále | Mate Valkusz | Aleksandre Metreveli | 7-5, 6-2 | detail zápasu | M15 Antalya | antuka |
Mate Valkusz form & Aleksandre Metreveli form
Mate Valkusz - poslední zápasy
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Matteo Martineau | 6-4, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Davis Cup - tvrdý I. | ||||
03.02.24 | vs. Jan-Lennard Struff | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Max Purcell | 6-3, 6-72, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
12.01.24 kvalifik. | vs. Andrea Vavassori | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Francisco Comesana | 2-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Tung-Lin Wu | 7-60, 6-4 | detail zápasu | |
Nonthaburi 1 - tvrdý | ||||
01.01.24 1. kolo | vs. Yu Hsiou Hsu | 3-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
Metz - tvrdý I. | ||||
08.11.23 2. kolo | vs. Alexander Shevchenko | 5-7, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
07.11.23 1. kolo | vs. Daniel Altmaier | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
05.11.23 kvalifik. | vs. Calvin Hemery | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.11.23 1. kolo kval. | vs. Hugo Grenier | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
Ismaning Challenger - koberec | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Mats Rosenkranz | 4-6, 6-713 | detail zápasu | |
Hamburg Challenger - tvrdý I. | ||||
20.10.23 čtvrtfinále | vs. Billy Harris | 6-4, 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.10.23 2. kolo | vs. Stefano Napolitano | 6-75, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Nino Serdarusic | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Bratislava 2 - tvrdý I. | ||||
09.10.23 kvalifik. | vs. Kalin Ivanovski | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Michal Krajci | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Lisbon Challenger - antuka | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Edoardo Lavagno | 6-3, 6-74, - Mate Valkusz - skreč | detail zápasu | |
Braga Challenger - antuka | ||||
30.09.23 semifinále | vs. Duje Ajdukovic | 7-5, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.09.23 čtvrtfinále | vs. Titouan Droguet | 7-612, 6-3 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Francesco Passaro | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
26.09.23 2. kolo | vs. Zsombor Piros | Zsombor Piros - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
Sibiu Challenger - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Calvin Hemery | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Terence Atmane | 2-6, 7-66, 3-6 | detail zápasu | |
Poznan Challenger - antuka | ||||
19.06.23 1. kolo | vs. Daniel Michalski | 7-5, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Bratislava 1 - antuka | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Jerome Kym | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Prostejov Challenger - antuka | ||||
07.06.23 2. kolo | vs. Tomas Machac | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.06.23 1. kolo | vs. Vit Kopriva | 6-3, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
05.06.23 kvalifik. | vs. Michael Vrbensky | 6-3, 6-76, 6-3 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Jan Kumstat | 6-4, 6-2 | detail zápasu |
Aleksandre Metreveli - poslední zápasy
M15 Antalya - antuka | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Bogdan Pavel | 4-6, 0-3, - Aleksandre Metreveli - skreč | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Henry Searle | - Aleksandre Metreveli - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Ignacio Parisca | 7-64, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Andrea Gola | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Doha - tvrdý | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Elliot Benchetrit | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Doha - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Ali Habib | 2-6, 0-1, - Aleksandre Metreveli - skreč | detail zápasu | |
M15 Telavi - antuka | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Filip Cristian Jianu | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Bekkhan Atlangeriev | 4-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Filip Cristian Jianu | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Dominik Kellovsky | 7-65, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Martin Krumich | 1-6, 7-67, 5-7 | detail zápasu | |
Prague 3 - antuka | ||||
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Gabriel Debru | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Ueberlingen - antuka | ||||
18.08.23 čtvrtfinále | vs. Max Hans Rehberg | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
17.08.23 2. kolo | vs. Max Wiskandt | 7-62, 7-64 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Matthew William Donald | 4-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Frankfurt - antuka | ||||
11.08.23 čtvrtfinále | vs. Jakob Schnaitter | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
10.08.23 2. kolo | vs. Gregor Ramskogler | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
09.08.23 1. kolo | vs. Benedikt Emesz | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Luedenscheid Challenger - antuka | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Duje Ajdukovic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Metzingen - antuka | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Daniel Paty | 0-4, - Aleksandre Metreveli - skreč | detail zápasu | |
26.07.23 1. kolo | vs. Rostislav Galfinger | 7-5, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
M25+H Kassel - antuka | ||||
13.07.23 2. kolo | vs. Svyatoslav Gulin | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.07.23 1. kolo | vs. Javier Barranco Cosano | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Marburg - antuka | ||||
04.07.23 1. kolo | vs. Vincent Marysko | 6-75, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Kamen - antuka | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Niels Visker | 6-0, 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Rome - antuka | ||||
28.05.23 2. kolo kval. | vs. Federico Mirgone | 3-6, 7-5, 8-10 | detail zápasu | |
M25 Bodrum - antuka | ||||
23.05.23 1. kolo | vs. Vladyslav Orlov | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
18.05.23 2. kolo | vs. Alexander Donski | 4-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
16.05.23 1. kolo | vs. Samuel Martinez Arjona | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Tbilisi - tvrdý | ||||
03.05.23 2. kolo | vs. Egor Agafonov | 4-6, 2-6 | detail zápasu |