ZÁPAS
14.11.21 | 1. kolo kval. | Massimiliano Zanardi | Shahar Gabay | 3-6, 6-2, 10-7 | M15 Sharm | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Taliansko
30.03.00, 24 Let
30.03.00, 24 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Izrael
12.06.00, 23 Let
12.06.00, 23 Let
Massimiliano Zanardi vs. Shahar Gabay - Vzájemné zápasy
14.11.21 | 1. kolo kval. | Massimiliano Zanardi | Shahar Gabay | 3-6, 6-2, 10-7 | detail zápasu | M15 Sharm | tvrdý |
Massimiliano Zanardi form & Shahar Gabay form
Massimiliano Zanardi - poslední zápasy
M15 Sharm - tvrdý | ||||
11.12.22 1. kolo kval. | vs. Daniel Ibragimov | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
04.12.22 1. kolo kval. | vs. Daniel Ibragimov | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Irakli Tsurtsumia | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Al - tvrdý | ||||
31.10.22 1. kolo kval. | vs. Ivan Zaytsev | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Al - tvrdý | ||||
25.10.22 kvalifik. | vs. Igor Dudun | 6-72, 1-6 | detail zápasu | |
24.10.22 1. kolo kval. | vs. Ivan Zaytsev | 4-6, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
28.11.21 1. kolo kval. | vs. Tom Biston | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
15.11.21 2. kolo kval. | vs. Karlo Cubelic | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.11.21 1. kolo kval. | vs. Shahar Gabay | 3-6, 6-2, 10-7 | detail zápasu |
Shahar Gabay - poslední zápasy
M25 Sharm - tvrdý | ||||
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Gianluca Cadenasso | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Ahmed Hesham | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Constanta - antuka | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Vladimir Anatol Grintescu | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
18.12.22 1. kolo kval. | vs. Pavlo Rezoglazov | 3-6, 7-5, 7-10 | detail zápasu | |
M25 Jerusalem - tvrdý | ||||
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Zohar Yaniv | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Afula - tvrdý | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Aaron Cohen | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
16.10.22 1. kolo kval. | vs. George Tsivadze | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Valerio Perruzza | 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
03.10.22 1. kolo kval. | vs. Ainius Sabaliauskas | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Casablanca - antuka | ||||
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Ghouse Ali Faisal | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Casablanca - antuka | ||||
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Samih El Azouar | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Herzlia - tvrdý | ||||
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Photos Photiades (2003) | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Raanana - tvrdý | ||||
19.06.22 1. kolo kval. | vs. Oleg Stepanenko | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Raanana - tvrdý | ||||
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Yevhenii Bondarenko | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Netanya - tvrdý | ||||
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Asaf Friedler | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Akko - tvrdý | ||||
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Lev Levyatov | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Adrian Bodmer | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Marat Sharipov (RUS) | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
13.03.22 1. kolo kval. | vs. Dominique Graf | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
07.03.22 1. kolo kval. | vs. Kirill Mishkin | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
27.02.22 1. kolo kval. | vs. Marcel Kamrowski | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
14.11.21 1. kolo kval. | vs. Massimiliano Zanardi | 6-3, 2-6, 7-10 | detail zápasu | |
M25 Afula - tvrdý | ||||
07.11.21 1. kolo kval. | vs. Mark Neyelov | 6-3, 3-6, 5-10 | detail zápasu | |
M25 Meitar - tvrdý | ||||
31.10.21 1. kolo kval. | vs. Lev Levyatov | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M25 Pretoria - tvrdý | ||||
26.09.21 1. kolo kval. | vs. Sahar Simon | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Johannesburg - tvrdý | ||||
20.09.21 2. kolo kval. | vs. Robbie Arends | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
19.09.21 1. kolo kval. | vs. George Gregoriou | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Johannesburg - tvrdý | ||||
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Neil Oberleitner | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Telavi - antuka | ||||
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Sergey Bolotov | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Telavi - antuka | ||||
26.07.21 1. kolo kval. | vs. Danial Rakhmatullayev | 1-6, 2-6 | detail zápasu |