ZÁPAS
19.04.21 | 1. kolo kval. | Martin Zeljenka | Anze Arh | 7-5, 1-6, 10-3 | M15 Sibenik | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Maďarsko
12.02.98, 26 Let
12.02.98, 26 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Slovinsko
14.02.99, 25 Let
14.02.99, 25 Let
Martin Zeljenka vs. Anze Arh - Vzájemné zápasy
19.04.21 | 1. kolo kval. | Martin Zeljenka | Anze Arh | 7-5, 1-6, 10-3 | detail zápasu | M15 Sibenik | antuka |
Martin Zeljenka form & Anze Arh form
Martin Zeljenka - poslední zápasy
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
25.03.24 1. kolo kval. | vs. Tomas Talajka | 3-6, 6-3, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Oberhaching - tvrdý I. | ||||
11.02.24 2. kolo kval. | vs. Milos Karol | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Laurin Aerne | 6-2, 2-6, 10-2 | detail zápasu | |
M15 Arad - antuka | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Patrick Zahraj | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.09.23 kvalifik. | vs. Louis Allen | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Bence Kutasi | Bence Kutasi - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
19.09.23 kvalifik. | vs. Tadija Radovanovic | 5-7, 7-66, 9-11 | detail zápasu | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Artem Cherepin | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Satu - antuka | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Pietro Marino | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Bence Kutasi | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
12.09.23 kvalifik. | vs. Eduard Silviu Schipor | 3-6, 7-5, 10-6 | detail zápasu | |
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Alexandru Luca | 6-0, 6-74, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Budapest - tvrdý | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Kevin Humpfner | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Budapest - tvrdý | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Alfred Almasi | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Poznan - antuka | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Georgii Kravchenko | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.08.23 kvalifik. | vs. Michalis Sakellaridis | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
21.08.23 2. kolo kval. | vs. Adam Bajurko | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Kottingbrunn - antuka | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Maks Meh | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Osijek - antuka | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Marcell Bartakovics | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Telfs - antuka | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Stepan Pecak | 4-6, 6-1, 2-10 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Marko Stakusic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Dmitrii Vasilev | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Nyiregyhaza - antuka | ||||
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Peter Nad | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Gabor Hornung | 7-60, 5-7, 10-5 | detail zápasu | |
M15 Osijek - antuka | ||||
02.05.23 kvalifik. | vs. Emanuele Mazzeschi | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.05.23 2. kolo kval. | vs. Marko Indjic | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Viktor Boban | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Kursumlijska - antuka | ||||
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Miha Vetrih | 6-4, 4-6, 5-10 | detail zápasu | |
M15 Opatija - antuka | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Marko Andrejic | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
Szekesfehervar Challenger - antuka | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Benjamin Hassan | 1-6, 6-73 | detail zápasu |
Anze Arh - poslední zápasy
M25 Kiseljak - antuka | ||||
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Stevan Popovic | 4-6, 6-4, 4-10 | detail zápasu | |
M15 Jerusalem - tvrdý | ||||
11.05.21 kvalifik. | vs. Reese Stalder | 6-79, 4-6 | detail zápasu | |
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Jaden Weekes | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Shahar Gabay | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Ramat - tvrdý | ||||
03.05.21 2. kolo kval. | vs. Raz Haviv | 1-6, 6-76 | detail zápasu | |
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Inbar Shiloah | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Sibenik - antuka | ||||
19.04.21 1. kolo kval. | vs. Martin Zeljenka | 5-7, 6-1, 3-10 | detail zápasu | |
M15 Opatija - antuka | ||||
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Peter Goldsteiner | 6-0, 2-6, 6-10 | detail zápasu | |
M15 Rovinj - antuka | ||||
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Francesco Passaro | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Santo - tvrdý | ||||
06.12.20 1. kolo kval. | vs. Credit Chaiyarin | 1-4, - Anze Arh - skreč | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
02.11.20 1. kolo kval. | vs. Arjun Kadhe | 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
25.10.20 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Claverie | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
21.10.20 1. kolo | vs. Dusty H. Boyer | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
11.10.20 1. kolo kval. | vs. Cayetano March | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
07.10.20 1. kolo | vs. Kelsey Stevenson | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Vogau - antuka | ||||
16.08.20 1. kolo kval. | vs. Alexander Erler | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
02.03.20 2. kolo kval. | vs. Danylo Veremeychuk | 5-7, 7-62, 8-10 | detail zápasu | |
01.03.20 1. kolo kval. | vs. Yu Lun Xie | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Antalya - antuka | ||||
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Bogdan Ionut Apostol | 6-3, 2-6, 7-10 | detail zápasu | |
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Moritz Stoeger | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Luca Prevosto | 6-3, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Philip Bachmaier | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
21.01.20 kvalifik. | vs. Valentin Lapalu | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.01.20 2. kolo kval. | vs. Halil Aydogdu | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Jonathan Atwater | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
16.01.20 2. kolo | vs. Javier Barranco Cosano | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.01.20 1. kolo | vs. Gianni Mina | 6-72, 6-1, 3-2, Gianni Mina - skreč | detail zápasu | |
14.01.20 kvalifik. | vs. Osman Torski | 6-3, 2-6, 10-7 | detail zápasu | |
13.01.20 2. kolo kval. | vs. Antonio Mazzeo | 6-75, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
12.01.20 1. kolo kval. | vs. Timothy Lim | 6-1, 6-0 | detail zápasu |