ZÁPAS
10.01.21 | 1. kolo kval. | Martin Dobry | Alex Ganchev | 6-1, 6-1 | M15 Monastir | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Slovensko
21.08.00, 23 Let
21.08.00, 23 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Bulharsko
29.09.02, 21 Let
29.09.02, 21 Let
Martin Dobry vs. Alex Ganchev - Vzájemné zápasy
10.01.21 | 1. kolo kval. | Martin Dobry | Alex Ganchev | 6-1, 6-1 | detail zápasu | M15 Monastir | tvrdý |
Martin Dobry form & Alex Ganchev form
Martin Dobry - poslední zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Matthieu Chambonniere | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
21.08.23 kvalifik. | vs. Mohammad Alkotop | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.08.23 2. kolo kval. | vs. Rayen Hermassi | 7-66, 7-5 | detail zápasu | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Adam Panaras | 0-6, 7-62, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Zilina - antuka | ||||
30.08.21 1. kolo kval. | vs. Dung Em Oliver Dao | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Bratislava - antuka | ||||
24.08.21 kvalifik. | vs. Franco Roncadelli | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.08.21 1. kolo kval. | vs. Roi Ginat | 6-3, 3-6, 10-4 | detail zápasu | |
M15 Bratislava - antuka | ||||
16.08.21 1. kolo kval. | vs. Roi Ginat | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Bratislava - tvrdý I. | ||||
09.03.21 kvalifik. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
11.01.21 2. kolo kval. | vs. Lukas Hellum Lilleengen | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.01.21 1. kolo kval. | vs. Alex Ganchev | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Bratislava - tvrdý I. | ||||
24.11.20 1. kolo kval. | vs. Nikolas Lahky | 3-6, 6-1, 10-5 | detail zápasu | |
24.11.20 kvalifik. | vs. Michal Mikula | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
All Lower - antuka | ||||
09.07.20 1. kolo | vs. Tomas Liska | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Trnava - tvrdý I. | ||||
24.02.20 1. kolo kval. | vs. Dalibor Svrcina | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Daniel Kossek | 6-3, 3-6, 9-11 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
04.11.19 2. kolo kval. | vs. Kai Lemstra | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Rotem Sobol | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Alessio Demichelis | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
23.09.19 2. kolo kval. | vs. Giovanni Rizzuti | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
23.09.19 kvalifik. | vs. Gregorio Lulli | 1-6, 6-71 | detail zápasu | |
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Andrew Alexander Watson | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Bratislava - antuka | ||||
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Jiri Barnat | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Jaroslav Sisolak | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Baja - antuka | ||||
14.08.19 1. kolo | vs. Mate Valkusz | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.08.19 kvalifik. | vs. Oliver Varga-Toth | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Nemanja Subanovic | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Piestany - antuka | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Vladislav Melnic | 3-6, 7-5, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Piestany - antuka | ||||
08.05.19 1. kolo | vs. Alexander Ovcharov | 6-4, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Albert Roglan | 1-6, 4-6 | detail zápasu |
Alex Ganchev - poslední zápasy
M15 Monastir - tvrdý | ||||
24.03.21 1. kolo | vs. Benjamin Lock | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Kazuma Kawachi | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
10.03.21 1. kolo | vs. Viktor Jovic | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
10.01.21 1. kolo kval. | vs. Martin Dobry | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
03.01.21 1. kolo kval. | vs. Youssef Labbene | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
28.12.20 2. kolo kval. | vs. Luca Sanchez | 6-4, 3-6, 2-10 | detail zápasu | |
27.12.20 1. kolo kval. | vs. Maik Moraing | 6-2, 7-67 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Lewie Lane | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
01.03.20 1. kolo kval. | vs. Evan Powell | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
01.03.20 2. kolo kval. | vs. Julien De Cuyper | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
25.11.19 2. kolo kval. | vs. Nicolas Tepmahc | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Yassine Chouaieb | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Damien Bayard | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Tushar Madan | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Daniil Zarichanskyy | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
20.10.19 1. kolo kval. | vs. Giordan Kunz | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Iacopo Sada | 3-6, 4-6 | detail zápasu |