ZÁPAS
29.11.21 | 2. kolo kval. | Martin Benes | David Hough | 4-6, 7-63, 10-3 | M15 Antalya | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Martin Benes | David Hough | |
1. podání % | 65/108 (60%) | 47/73 (64%) |
Vyhrané body z 1.podání | 41/65 (63%) | 34/47 (72%) |
Vyhrané body z 2.podání | 24/43 (56%) | 13/26 (50%) |
Vyhrané break-bally | 2/5 (40%) | 3/11 (27%) |
Vyhrané body z returnu | 26/73 (36%) | 43/108 (40%) |
Vyhrané body celkem | 91/181 (50%) | 90/181 (50%) |
Dvojchyby | 3 | 6 |
Esa | 2 | 6 |
STATISTIKY ZÁPASU
Česká republika
07.02.04, 20 Let
07.02.04, 20 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Austrália
17.11.97, 26 Let
17.11.97, 26 Let
Martin Benes vs. David Hough - Vzájemné zápasy
29.11.21 | 2. kolo kval. | Martin Benes | David Hough | 4-6, 7-63, 10-3 | detail zápasu | M15 Antalya | antuka |
Martin Benes form & David Hough form
Martin Benes - poslední zápasy
M25 Nussloch - koberec | ||||
21.01.24 2. kolo kval. | vs. Moritz Hoffmann | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Cadolzburg - koberec | ||||
15.01.24 kvalifik. | vs. Vitek Horak | 4-6, 7-65, 8-10 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Luca Hesselmann | 7-610, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Pardubice - antuka | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Roman Postolka | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Buschhausen - antuka | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Fadi Bidan | 5-7, 6-2, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Koszalin - antuka | ||||
05.09.23 kvalifik. | vs. Henrik Bladelius | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Marcel Politowicz | 6-1, 7-63 | detail zápasu | |
M25 Jablonec - antuka | ||||
29.08.23 kvalifik. | vs. Matej Rudolf | 4-6, 6-1, 8-10 | detail zápasu | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Bretislav Lukas | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Lesa - antuka | ||||
21.08.23 kvalifik. | vs. Dominik Recek | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Julien De Cuyper | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Ueberlingen - antuka | ||||
15.08.23 kvalifik. | vs. Pietro Orlando Fellin | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Laurin Aerne | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Wetzlar - antuka | ||||
03.08.23 1. kolo | vs. Nicola Kuhn | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.08.23 kvalifik. | vs. Mariano Dedura-Palomero | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Artiom Dorofeev | 6-2, 4-1, Artiom Dorofeev - skreč | detail zápasu | |
M25 Kramsach - antuka | ||||
27.07.23 1. kolo | vs. Sandro Kopp | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
24.07.23 kvalifik. | vs. Jakub Novak (2003) | 2-6, 6-3, 10-3 | detail zápasu | |
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Markus Giersiepen Garcia | 6-1, 7-62 | detail zápasu | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Alfred Almasi | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M25+H Kassel - antuka | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Daniel Dutra Da Silva | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.07.23 kvalifik. | vs. Filip Apltauer | 5-7, 6-2, 10-7 | detail zápasu | |
10.07.23 1. kolo kval. | vs. Benedikt Henning | 7-63, 5-7, 14-12 | detail zápasu | |
M25 Marburg - antuka | ||||
04.07.23 kvalifik. | vs. Jonas Pelle Hartenstein | 6-3, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
03.07.23 1. kolo kval. | vs. Joel Link | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Osijek - antuka | ||||
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Dennis Dragomirov | 5-7, 6-2, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Meerbusch - antuka | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Lewie Lane | 6-4, 1-6, 11-13 | detail zápasu | |
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
27.03.23 1. kolo kval. | vs. Jonas Trinker | 3-6, 6-4, 11-13 | detail zápasu | |
M25 Vila - tvrdý | ||||
13.02.23 2. kolo kval. | vs. Julio Cesar Porras | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Renan Perdigao | 6-2, 6-3 | detail zápasu |
David Hough - poslední zápasy
M25 Swan - tráva | ||||
27.02.23 2. kolo kval. | vs. Cooper Errey | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Swan - tráva | ||||
21.02.23 kvalifik. | vs. Timothy Gray | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Cristian Care | 1-6, 6-2, 15-13 | detail zápasu | |
M25 Traralgon - tvrdý | ||||
22.11.22 1. kolo kval. | vs. Tai Sach | 2-6, 6-712 | detail zápasu | |
M25 Traralgon - tvrdý | ||||
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Arjun Mehrotra | 6-70, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Caloundra - tvrdý | ||||
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Zac Osborne | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Caloundra - tvrdý | ||||
18.07.22 1. kolo kval. | vs. Sam Oster | 3-6, 6-4, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Tay - tvrdý | ||||
13.06.22 kvalifik. | vs. Kenny Bun | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Tu Le Khanh Duy | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Tay - tvrdý | ||||
05.06.22 1. kolo kval. | vs. Phuc Huynh | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Tay - tvrdý | ||||
30.05.22 kvalifik. | vs. Muzammil Murtaza | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.05.22 1. kolo kval. | vs. Minhthien Nguyen | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Canberra - antuka | ||||
29.03.22 kvalifik. | vs. Hien Pham | 6-4, 3-6, 5-10 | detail zápasu | |
28.03.22 2. kolo kval. | vs. Jiayang Dong | 4-6, 6-0, 10-7 | detail zápasu | |
27.03.22 1. kolo kval. | vs. Matthew Kouznetsov | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Canberra - antuka | ||||
22.03.22 kvalifik. | vs. Ko Suzuki | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.03.22 2. kolo kval. | vs. Corey Gaal | 4-6, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Nicholas De Vivo | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Bendigo - tvrdý | ||||
07.03.22 kvalifik. | vs. Aaron Addison | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.03.22 1. kolo kval. | vs. Brandon Laubser | 7-5, 4-6, 10-3 | detail zápasu | |
M25 Bendigo - tvrdý | ||||
28.02.22 kvalifik. | vs. Mitchell Harper | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
27.02.22 1. kolo kval. | vs. Thijmen Loof | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Canberra - tvrdý | ||||
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Cade Birrell | 7-65, 3-6, 2-10 | detail zápasu | |
M25 Canberra - tvrdý | ||||
08.02.22 1. kolo | vs. Dane Sweeny | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
07.02.22 kvalifik. | vs. Mason Naumovski | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
06.02.22 1. kolo kval. | vs. David Bulbulian | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
Traralgon Challenger - tvrdý | ||||
04.01.22 1. kolo | vs. Harold Mayot | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.01.22 kvalifik. | vs. Calum Puttergill | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
12.12.21 1. kolo kval. | vs. Leonardo Rossi | 6-3, 6-75, 7-10 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
08.12.21 2. kolo kval. | vs. Giannicola Misasi | 3-6, 1-6 | detail zápasu |