ZÁPAS
16.08.20 | 1. kolo | Mark Whitehouse | Tom Hands | 6-4, 1-6, 10-6 | All Lower | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Mark Whitehouse | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-30 | ||
0-1 | Tom Hands | |
0-0, 0-15, 15-30 | ||
Mark Whitehouse | 0-2 | |
0-0, 30-0, 30-15 | ||
1-2 | Tom Hands | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-40, A-40[BP] | ||
Mark Whitehouse | 2-2 | |
0-0 | ||
2-3 | Tom Hands | |
0-0, 15-15 | ||
Mark Whitehouse | 3-3 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
4-3 | Tom Hands | |
0-0 | ||
Mark Whitehouse | 5-3 | |
5-4 | Tom Hands | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Mark Whitehouse | 0-0 | |
0-0, 0-30, 30-30 | ||
0-1 | Tom Hands | |
0-0, 15-0 | ||
Mark Whitehouse | 1-1 | |
0-0, 15-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-2 | Tom Hands | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-40 | ||
Mark Whitehouse | 1-3 | |
0-0, 15-15, 30-30 | ||
1-4 | Tom Hands | |
0-0, 15-15 | ||
Mark Whitehouse | 1-5 | |
0-0, 15-15, 30-40[BP], 40-40 | ||
1-6 |
3 | ||
0-0 | Tom Hands | |
0-0 | ||
Mark Whitehouse | 1-0 | |
1-1 | Tom Hands | |
Mark Whitehouse | 2-1 | |
4-2 | Tom Hands | |
Mark Whitehouse | 6-3 | |
7-4 | Tom Hands | |
Mark Whitehouse | 7-5 | |
8-6 | Tom Hands | |
Mark Whitehouse | 9-6 | |
10-6 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Veľká Británia
02.11.96, 27 Let
02.11.96, 27 Let
Mark Whitehouse vs. Tom Hands - Vzájemné zápasy
16.08.20 | 1. kolo | Mark Whitehouse | Tom Hands | 6-4, 1-6, 10-6 | detail zápasu | All Lower | antuka |
12.02.20 | 2. kolo | Mark Whitehouse | Tom Hands | 7-5, 6-1 | detail zápasu | M25 Barnstaple | tvrdý I. |
Mark Whitehouse form & Tom Hands form
Mark Whitehouse - poslední zápasy
M25 Trnava - tvrdý I. | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Mikalai Haliak | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
M25 Trimbach - koberec | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Anton Matusevich | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Andrin Casanova | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
M15 Poitiers - tvrdý I. | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Buvaysar Gadamauri | 7-64, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.03.24 kvalifik. | vs. Adam Panaras | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Hugo Pierre | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Kristjan Tamm | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
M15 Sharm - tvrdý | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Martyn Pawelski | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Ioannis Kountourakis | 7-63, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Loughborough - tvrdý I. | ||||
08.01.24 kvalifik. | vs. Hamish Stewart | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. James Davis | 7-63, 7-66 | detail zápasu | |
M15 Ceuta - tvrdý | ||||
14.12.23 2. kolo | vs. Diego Barreto Sanchez | 6-3, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.12.23 1. kolo | vs. Roberto Chacon Huertas | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Champaign Challenger - tvrdý I. | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Patrick Kypson | 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
13.11.23 kvalifik. | vs. Keegan Smith | 7-62, 7-64 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Gabi Adrian Boitan | 4-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M25 Austin - tvrdý | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Colin Markes | 6-1, 5-7, 6-10 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Marko Mesarovic | 5-7, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Fayetteville - tvrdý | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Olle Wallin | 7-62, 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
M15 Norman - tvrdý I. | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Tyler Stice | 1-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Las - tvrdý | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Adit Sinha | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Fairfield Challenger - tvrdý | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Evan Zhu | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Cassis Challenger - tvrdý | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Daniel Cox | 6-70, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
Mallorca Challenger - tvrdý | ||||
29.08.23 kvalifik. | vs. Daniel Cukierman | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Ugo Blanchet | 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
Grodzisk Mazowiecki - tvrdý | ||||
14.08.23 kvalifik. | vs. Akira Santillan | 6-3, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Ivan Liutarevich | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
Banja Luka - antuka | ||||
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Kirill Kivattsev | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Roehampton - tvrdý | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Paul Jubb | 6-75, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Roehampton - tráva | ||||
20.07.23 čtvrtfinále | vs. Luke Saville | 2-6, 3-6 | detail zápasu |
Tom Hands - poslední zápasy
M25 Bath - tvrdý I. | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Patrick Foley | 6-1, 5-7, 6-10 | detail zápasu | |
M25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
22.01.23 1. kolo kval. | vs. Federico Bertuccioli | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Sheffield - tvrdý I. | ||||
17.01.23 1. kolo | vs. Antoine Hoang | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
16.01.23 kvalifik. | vs. Hamish Stewart | 6-4, 2-6, 11-9 | detail zápasu | |
15.01.23 1. kolo kval. | vs. Brandon Murphy | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Loughborough - tvrdý I. | ||||
09.01.23 kvalifik. | vs. Patrick Brady | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
08.01.23 1. kolo kval. | vs. Michael Shaw | 7-5, 5-7, 10-5 | detail zápasu | |
M25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
11.10.22 1. kolo | vs. Daniel Cukierman | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.10.22 kvalifik. | vs. Christian Sigsgaard | 6-4, 5-7, 10-7 | detail zápasu | |
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Benjamin Hannestad | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Sheffield - tvrdý I. | ||||
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Jeremy Gschwendtner | 2-6, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
M25 Roehampton - tvrdý | ||||
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Ewan Moore | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M25 Aldershot - tvrdý | ||||
14.08.22 1. kolo kval. | vs. Max Benaim | 5-7, 7-5, 6-10 | detail zápasu | |
M25 Nottingham - tráva | ||||
02.08.22 1. kolo | vs. Billy Blaydes | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
01.08.22 kvalifik. | vs. Joe Tyler | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Liam Hignett | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
M25 Nottingham - tráva | ||||
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Joshua Paris | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M25 Roehampton - tráva | ||||
11.07.22 kvalifik. | vs. James Story | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Ying Hou | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Nottingham - tvrdý | ||||
09.05.22 kvalifik. | vs. Harry Wendelken | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Patrick Brady | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Nottingham - tvrdý | ||||
02.05.22 kvalifik. | vs. Julian Cash | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Mason Recci | 5-7, 6-3, 10-4 | detail zápasu | |
M25 Nottingham - tvrdý | ||||
20.04.22 1. kolo | vs. Charles Broom | 6-2, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.04.22 kvalifik. | vs. Julian Cash | 7-64, 4-6, 12-10 | detail zápasu | |
17.04.22 1. kolo kval. | vs. Patrick Foley | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Nottingham - tvrdý | ||||
11.04.22 kvalifik. | vs. Daniel Little | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.04.22 1. kolo kval. | vs. Mason Recci | 6-1, 2-6, 10-7 | detail zápasu | |
M25 Loughborough - tvrdý I. | ||||
25.01.22 1. kolo | vs. Alastair Gray | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.01.22 kvalifik. | vs. Alex Knaff | 4-6, 2-6 | detail zápasu |