ZÁPAS
07.12.20 | 2. kolo kval. | Mariano Navone | Federico Juan Aguilar | 6-1, 6-0 | M15 Cairo | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Argentina
21.10.96, 27 Let
21.10.96, 27 Let
Mariano Navone vs. Federico Juan Aguilar - Vzájemné zápasy
07.12.20 | 2. kolo kval. | Mariano Navone | Federico Juan Aguilar | 6-1, 6-0 | detail zápasu | M15 Cairo | antuka |
Mariano Navone form & Federico Juan Aguilar form
Mariano Navone - poslední zápasy
Bucharest - antuka | ||||
19.04.24 2. kolo | vs. Thiago Seyboth Wild | 6-3, 2-6, 7-5 | detail zápasu | |
15.04.24 1. kolo | vs. Luciano Darderi | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Marrakech - antuka | ||||
06.04.24 semifinále | vs. Matteo Berrettini | 7-64, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.04.24 čtvrtfinále | vs. Aleksandar Vukic | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
04.04.24 2. kolo | vs. Stan Wawrinka | 3-6, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
01.04.24 1. kolo | vs. Aziz Dougaz | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Rio de - antuka | ||||
25.02.24 finále | vs. Sebastian Baez | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.02.24 semifinále | vs. Cameron Norrie | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
23.02.24 čtvrtfinále | vs. Joao Fonseca | 2-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Yannick Hanfmann | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Federico Coria | 1-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
18.02.24 kvalifik. | vs. Genaro Alberto Olivieri | 6-1, 7-63 | detail zápasu | |
17.02.24 1. kolo kval. | vs. Mateus Alves | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Luciano Darderi | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.02.24 kvalifik. | vs. Felipe Meligeni Alves | 4-6, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
10.02.24 1. kolo kval. | vs. Corentin Moutet | 5-7, 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Cordoba - antuka | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Roberto Carballes Baena | 6-3, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Punta Del - antuka | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Camilo Ugo Carabelli | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Dino Prizmic | 7-5, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Tigre Challenger - antuka | ||||
21.01.24 finále | vs. Facundo Bagnis | 5-7, 6-1, 5-7 | detail zápasu | |
20.01.24 semifinále | vs. Edoardo Lavagno | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
19.01.24 čtvrtfinále | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Damien Wenger | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Gonzalo Bueno | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Lima 2 - antuka | ||||
12.11.23 finále | vs. Luciano Darderi | 6-4, 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
11.11.23 semifinále | vs. Francisco Comesana | 3-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
10.11.23 čtvrtfinále | vs. Guido Andreozzi | 6-2, 2-2, Guido Andreozzi - skreč | detail zápasu | |
08.11.23 2. kolo | vs. Alvaro Guillen Meza | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
06.11.23 1. kolo | vs. Federico Coria | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
Santa Fe - antuka | ||||
21.10.23 finále | vs. Andrea Pellegrino | 3-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu |
Federico Juan Aguilar - poslední zápasy
M15 Cairo - antuka | ||||
07.12.20 2. kolo kval. | vs. Mariano Navone | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.12.20 1. kolo kval. | vs. Eduardo Lobo De Almeida | 3-6, 7-5, 11-9 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
30.11.20 2. kolo kval. | vs. Carlos Sanchez Jover | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.11.20 1. kolo kval. | vs. Ahmed Borai | 7-5, 5-7, 10-6 | detail zápasu | |
M15 Cairo - antuka | ||||
24.11.20 kvalifik. | vs. Yurii Dzhavakian | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.11.20 1. kolo kval. | vs. Rishi Reddy | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
23.11.20 2. kolo kval. | vs. Faisal Qamar | 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
26.10.20 kvalifik. | vs. Jack Gibbens | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.10.20 2. kolo kval. | vs. Juan Ignacio Alcalde | 7-66, 6-1 | detail zápasu | |
M15 Monastir - tvrdý | ||||
18.10.20 2. kolo kval. | vs. Mirko Martinez | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.10.20 1. kolo kval. | vs. Pedro Iamachkine | 6-4, 1-6, 14-12 | detail zápasu | |
M15 Melilla - antuka | ||||
21.09.20 kvalifik. | vs. Zakhar Trapeznikov | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Novomoskovsk - antuka | ||||
31.08.20 2. kolo kval. | vs. Igor Dudun | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.08.20 1. kolo kval. | vs. Grygorii Kysilov | 6-1, 2-6, 10-7 | detail zápasu | |
M25 Cordoba - antuka | ||||
24.02.20 1. kolo kval. | vs. Juan Bautista Otegui | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Santo - tvrdý | ||||
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Rishabdev Raman | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Santa - tvrdý | ||||
03.12.19 1. kolo | vs. Nicolas Barrientos | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.12.19 kvalifik. | vs. Santiago Chisco | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Maldonado - antuka | ||||
25.11.19 1. kolo kval. | vs. Geronimo Marcolini | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Junin - antuka | ||||
22.10.19 kvalifik. | vs. Gaston Erhardt | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Ignacio Cuzzani | 6-1, 4-6, 10-8 | detail zápasu | |
M15 Santiago - antuka | ||||
02.10.19 kvalifik. | vs. Santiago Besada | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
30.09.19 1. kolo kval. | vs. Cristopher Kohl | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Buenos - antuka | ||||
16.09.19 2. kolo kval. | vs. Luciano Doria | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Juan Pablo Becker | 6-3, 5-7, 10-7 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
08.09.19 2. kolo kval. | vs. Thomas Laurent | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 La - antuka | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Michael Geerts | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.09.19 kvalifik. | vs. Milan Radojkovic | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
01.09.19 2. kolo kval. | vs. Mohamed Elyes Ferah | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
M25 Irpin - antuka | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Mkasym Panchenko | 6-0, 6-0 | detail zápasu |