ZÁPAS
10.10.19 | 2. kolo | Mariano Kestelboim | Mauricio Astorga | 6-2, 6-2 | M15 Cancun | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Mariano Kestelboim | Mauricio Astorga | |
1. podání % | 31/43 (72%) | 31/56 (55%) |
Vyhrané body z 1.podání | 18/31 (58%) | 15/31 (48%) |
Vyhrané body z 2.podání | 9/12 (75%) | 8/25 (32%) |
Vyhrané break-bally | 6/8 (75%) | 2/4 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 33/56 (59%) | 16/43 (37%) |
Vyhrané body celkem | 60/99 (61%) | 39/99 (39%) |
Dvojchyby | 2 | 2 |
Esa | 0 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Mariano Kestelboim | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Mauricio Astorga | |
0-0, 0-15 | ||
Mariano Kestelboim | 2-1 | |
0-0 | ||
3-1 | Mauricio Astorga | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
4-1 | Mauricio Astorga | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Mariano Kestelboim | 5-1 | |
0-0 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Mauricio Astorga | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40 | ||
1-0 | Mauricio Astorga | |
0-0, 15-0, 30-30, 40-30[BP] | ||
Mariano Kestelboim | 2-0 | |
0-0 | ||
2-1 | Mauricio Astorga | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Mariano Kestelboim | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-1 | Mauricio Astorga | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Mariano Kestelboim | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
5-2 | Mauricio Astorga | |
0-0, 15-0 | ||
6-2 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Mariano Kestelboim vs. Mauricio Astorga - Vzájemné zápasy
10.10.19 | 2. kolo | Mariano Kestelboim | Mauricio Astorga | 6-2, 6-2 | detail zápasu | M15 Cancun | tvrdý |
Mariano Kestelboim form & Mauricio Astorga form
Mariano Kestelboim - poslední zápasy
Asuncion Challenger - antuka | ||||
18.03.24 kvalifik. | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 5-7, 7-64, 2-6 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Enzo Camargo Lima | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Santiago Challenger - antuka | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Gabi Adrian Boitan | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.03.24 kvalifik. | vs. Guido Ivan Justo | 6-2, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Facundo Mena | 7-62, 3-0, Facundo Mena - skreč | detail zápasu | |
Santa Cruz - antuka | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Roman Andres Burruchaga | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.03.24 kvalifik. | vs. Gerard Campana Lee | 6-72, 6-1, 5-2, Gerard Campana Lee - skreč | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Joao Sonaglia | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
26.02.24 finále | vs. Facundo Mena | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
24.02.24 semifinále | vs. Alex Marti Pujolras | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
23.02.24 čtvrtfinále | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Franco Roncadelli | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Nicolas Zanellato | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Piracicaba Challenger - antuka | ||||
30.01.24 kvalifik. | vs. Gonzalo Villanueva | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
29.01.24 1. kolo kval. | vs. Enrique Bogo | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Temuco Challenger - tvrdý | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Valentin Vacherot | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Wilson Leite | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Alejandro Bancalari | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Rosario - antuka | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Juan Pablo Ficovich | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
M15 Villa - antuka | ||||
03.11.23 2. kolo | vs. Lautaro Midon | 6-3, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.11.23 1. kolo | vs. Igor Gimenez | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Lujan - antuka | ||||
30.09.23 semifinále | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.09.23 čtvrtfinále | vs. Juan Carlos Prado Angelo | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
28.09.23 2. kolo | vs. Fermin Tenti | 2-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
27.09.23 1. kolo | vs. Lorenzo Gagliardo | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Punta - antuka | ||||
23.09.23 semifinále | vs. Bruno Kuzuhara | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
22.09.23 čtvrtfinále | vs. Matias Franco Descotte | 1-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Igor Gimenez | 6-2, 4-0, Igor Gimenez - skreč | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Mateo Del Pino | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Olavarria - antuka | ||||
08.09.23 čtvrtfinále | vs. Guido Ivan Justo | 6-3, 3-6, 1-6 | detail zápasu |
Mauricio Astorga - poslední zápasy
M15 Cancun - tvrdý | ||||
21.10.19 kvalifik. | vs. Kiranpal Pannu | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.10.19 2. kolo kval. | vs. Pietro Pirolt | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
17.10.19 2. kolo | vs. Cristian Rodriguez | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
16.10.19 1. kolo | vs. Rafael Giotis | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
14.10.19 2. kolo kval. | vs. Kiranpal Pannu | 2-6, 6-2, 10-6 | detail zápasu | |
14.10.19 kvalifik. | vs. Tommaso Carnevale-Miino | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
10.10.19 2. kolo | vs. Mariano Kestelboim | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.10.19 1. kolo | vs. Tim Handel | 4-6, 6-3, 7-67 | detail zápasu | |
08.10.19 kvalifik. | vs. Alberto Alvarado Berrospi | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
07.10.19 2. kolo kval. | vs. Rafael Giotis | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
28.09.19 semifinále | vs. Jorge Brian Panta Herreros | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.09.19 čtvrtfinále | vs. Nick Chappell | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
26.09.19 2. kolo | vs. Juan Alejandro Hernandez | 6-2, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
25.09.19 1. kolo | vs. Alejandro Mendoza | 7-65, 7-63 | detail zápasu | |
23.09.19 kvalifik. | vs. Nicholas Shamma | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
23.09.19 2. kolo kval. | vs. Kyler Jirasook | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Jack Gibbens | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Cancun - tvrdý | ||||
19.09.19 2. kolo | vs. Jack Findel-Hawkins | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
18.09.19 1. kolo | vs. Tommaso Carnevale-Miino | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
16.09.19 2. kolo kval. | vs. William Griffith | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
16.09.19 kvalifik. | vs. Jack Gibbens | 4-6, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Sam Lapides | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
San Luis - antuka | ||||
25.03.18 1. kolo kval. | vs. Federico Zeballos | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Mexico F7 - tvrdý | ||||
28.11.17 1. kolo | vs. Jorge Brian Panta Herreros | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
27.11.17 1. kolo kval. | vs. Dante Rojas | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
27.11.17 2. kolo kval. | vs. Jose Antonio Rodriguez | 5-7, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
27.11.17 kvalifik. | vs. Philip Wilbert Major | 6-3, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
Morelos Challenger - tvrdý | ||||
18.02.17 2. kolo kval. | vs. Brayden Schnur | 6-3, 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
18.02.17 1. kolo kval. | vs. Ivar Aramburu Contreras | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
El Salvador - antuka | ||||
22.11.16 1. kolo | vs. Piotr Lomacki | 2-6, 2-6 | detail zápasu |