ZÁPAS
12.10.21 | 1. kolo | Tomas Barrios Vera | Lucas Catarina | 7-5, 6-2 | Santiago 3 | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Tomas Barrios Vera | Lucas Catarina | |
1. podání % | 57/83 (69%) | 34/60 (57%) |
Vyhrané body z 1.podání | 39/57 (68%) | 18/34 (53%) |
Vyhrané body z 2.podání | 13/26 (50%) | 14/26 (54%) |
Vyhrané break-bally | 4/5 (80%) | 1/10 (10%) |
Vyhrané body z returnu | 28/60 (47%) | 31/83 (37%) |
Vyhrané body celkem | 80/143 (56%) | 63/143 (44%) |
Dvojchyby | 2 | 2 |
Esa | 1 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Tomas Barrios Vera | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Lucas Catarina | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Tomas Barrios Vera | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Lucas Catarina | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Tomas Barrios Vera | 2-2 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-3 | Lucas Catarina | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Tomas Barrios Vera | 3-3 | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-4 | Lucas Catarina | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40 | ||
Tomas Barrios Vera | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-5 | Lucas Catarina | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Tomas Barrios Vera | 5-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-5 | Lucas Catarina | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
7-5 |
2 | ||
Tomas Barrios Vera | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-40[BP] | ||
0-1 | Lucas Catarina | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Tomas Barrios Vera | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Lucas Catarina | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Tomas Barrios Vera | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Lucas Catarina | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Tomas Barrios Vera | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Lucas Catarina | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Tomas Barrios Vera vs. Lucas Catarina - Vzájemné zápasy
12.10.21 | 1. kolo | Tomas Barrios Vera | Lucas Catarina | 7-5, 6-2 | detail zápasu | Santiago 3 | antuka |
Tomas Barrios Vera form & Lucas Catarina form
Tomas Barrios Vera - poslední zápasy
San Luis - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Tristan Schoolkate | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Santiago Challenger - antuka | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Gustavo Heide | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Santiago - antuka | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Alejandro Tabilo | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Cristian Garin | 7-63, 7-5 | detail zápasu | |
Rio de - antuka | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Cameron Norrie | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.02.24 1. kolo | vs. Gustavo Heide | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
10.02.24 1. kolo kval. | vs. Francisco Comesana | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Cordoba - antuka | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Luciano Darderi | 6-4, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Punta Del - antuka | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 6-3, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 3-6, 6-78 | detail zápasu | |
Temuco Challenger - tvrdý | ||||
02.12.23 semifinále | vs. Gilbert Klier Junior | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Blaise Bicknell | 6-4, 7-67 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Matias Soto | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Diego Fernandez Flores | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Brasilia Challenger - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Gustavo Heide | 6-77, 4-6 | detail zápasu | |
Montevideo Challenger - antuka | ||||
18.11.23 čtvrtfinále | vs. Hugo Dellien | 4-6, 6-0, 4-6 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Andrea Collarini | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
13.11.23 1. kolo | vs. Joaquin Aguilar Cardozo | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Lima 2 - antuka | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Edoardo Lavagno | 4-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
Santa Fe - antuka | ||||
19.10.23 čtvrtfinále | vs. Mariano Navone | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
18.10.23 2. kolo | vs. Luciano Darderi | 6-4, 4-6, 7-63 | detail zápasu | |
16.10.23 1. kolo | vs. Guido Andreozzi | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Gastao Elias | 6-4, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Bogota Challenger - antuka | ||||
30.09.23 semifinále | vs. Thiago Agustin Tirante | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.09.23 čtvrtfinále | vs. Renzo Olivo | 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
28.09.23 2. kolo | vs. Gilbert Klier Junior | 6-2, 3-6, 7-62 | detail zápasu | |
25.09.23 1. kolo | vs. Alejandro Hoyos | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Antofagasta Challenger - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Pedro Boscardin Dias | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
23.08.23 1. kolo kval. | vs. Emilio Nava | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Mallorca Challenger - tvrdý | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Jules Marie | 1-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu |
Lucas Catarina - poslední zápasy
Davis Cup - antuka | ||||
15.09.23 | vs. Emilio Gomez | 6-3, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Haren - antuka | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Andrea Bolla | 6-4, 5-7, - Lucas Catarina - skreč | detail zápasu | |
M25 Nottingham - tráva | ||||
12.07.23 2. kolo | vs. Mats Rosenkranz | 7-62, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.07.23 1. kolo | vs. Ben Jones | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
Santa Fe - antuka | ||||
03.07.23 1. kolo | vs. Bruno Kuzuhara | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Rosario - antuka | ||||
30.06.23 čtvrtfinále | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 6-3, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
29.06.23 2. kolo | vs. Rafael Tosetto | 4-6, 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
28.06.23 1. kolo | vs. Nicolas Villalon | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Kalmar - antuka | ||||
21.05.23 finále | vs. Max Dahlin | 6-1, 3-6, 7-612 | detail zápasu | |
20.05.23 semifinále | vs. Niels Visker | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
19.05.23 čtvrtfinále | vs. Oskar Jansson | 7-62, 7-64 | detail zápasu | |
18.05.23 2. kolo | vs. Sebastian Eriksson | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
17.05.23 1. kolo | vs. Adam Svensson | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Varnamo - antuka | ||||
12.05.23 čtvrtfinále | vs. Dragos Nicolae Madaras | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.05.23 2. kolo | vs. Tibo Colson | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
10.05.23 1. kolo | vs. Mark Whitehouse | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Monte-Carlo - antuka | ||||
08.04.23 1. kolo kval. | vs. Ugo Humbert | 6-78, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
26.03.23 finále | vs. Sebastian Gima | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
25.03.23 semifinále | vs. Elmer Moller | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
24.03.23 čtvrtfinále | vs. Andrea Picchione | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
23.03.23 2. kolo | vs. Ron Ellouck | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
22.03.23 1. kolo | vs. Ioannis Xilas | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
M15 Heraklion - tvrdý | ||||
19.03.23 finále | vs. Francois Musitelli | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
18.03.23 semifinále | vs. Orel Kimhi | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
17.03.23 čtvrtfinále | vs. Sidane Pontjodikromo | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
16.03.23 2. kolo | vs. Preston Brown | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
15.03.23 1. kolo | vs. Alexandros Skorilas | 6-1, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Creteil - tvrdý I. | ||||
11.03.23 semifinále | vs. Tristan Lamasine | 6-0, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.03.23 čtvrtfinále | vs. Antoine Ghibaudo | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
09.03.23 2. kolo | vs. Maxence Beauge | 6-2, 6-3 | detail zápasu |