ZÁPAS
03.09.19 | 1. kolo | Tomas Barrios Vera | Alessandro Petrone | 7-5, 6-4 | M25 Trieste | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Tomas Barrios Vera | Alessandro Petrone | |
1. podání % | 42/67 (63%) | 53/74 (72%) |
Vyhrané body z 1.podání | 34/42 (81%) | 37/53 (70%) |
Vyhrané body z 2.podání | 12/25 (48%) | 6/21 (29%) |
Vyhrané break-bally | 3/9 (33%) | 1/4 (25%) |
Vyhrané body z returnu | 31/74 (42%) | 21/67 (31%) |
Vyhrané body celkem | 77/141 (55%) | 64/141 (45%) |
Dvojchyby | 4 | 3 |
Esa | 1 | 3 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
1-1 | Alessandro Petrone | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Tomas Barrios Vera | 1-2 | |
0-0 | ||
2-2 | Alessandro Petrone | |
Tomas Barrios Vera | 2-3 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-A[BP] | ||
2-4 | Alessandro Petrone | |
0-0 | ||
Tomas Barrios Vera | 2-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-5 | Alessandro Petrone | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
5-5 | Alessandro Petrone | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Tomas Barrios Vera | 6-5 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
7-5 |
2 | ||
0-0 | Alessandro Petrone | |
0-0 | ||
Tomas Barrios Vera | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
1-1 | Alessandro Petrone | |
0-0, 15-15, 40-15[BP] | ||
Tomas Barrios Vera | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Alessandro Petrone | |
0-0 | ||
Tomas Barrios Vera | 3-2 | |
0-0, 15-15, 40-30 | ||
4-2 | Alessandro Petrone | |
0-0 | ||
Tomas Barrios Vera | 4-3 | |
5-3 | Alessandro Petrone | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Tomas Barrios Vera | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-4 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Tomas Barrios Vera vs. Alessandro Petrone - Vzájemné zápasy
03.09.19 | 1. kolo | Tomas Barrios Vera | Alessandro Petrone | 7-5, 6-4 | detail zápasu | M25 Trieste | antuka |
Tomas Barrios Vera form & Alessandro Petrone form
Tomas Barrios Vera - poslední zápasy
San Luis - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Aidan Mayo | 7-5, 7-62 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Tristan Schoolkate | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
Santiago Challenger - antuka | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Gustavo Heide | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Santiago - antuka | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Alejandro Tabilo | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Cristian Garin | 7-63, 7-5 | detail zápasu | |
Rio de - antuka | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Cameron Norrie | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.02.24 1. kolo | vs. Gustavo Heide | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
10.02.24 1. kolo kval. | vs. Francisco Comesana | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Cordoba - antuka | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Luciano Darderi | 6-4, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Punta Del - antuka | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 6-3, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 3-6, 6-78 | detail zápasu | |
Temuco Challenger - tvrdý | ||||
02.12.23 semifinále | vs. Gilbert Klier Junior | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Blaise Bicknell | 6-4, 7-67 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Matias Soto | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Diego Fernandez Flores | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Brasilia Challenger - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Gustavo Heide | 6-77, 4-6 | detail zápasu | |
Montevideo Challenger - antuka | ||||
18.11.23 čtvrtfinále | vs. Hugo Dellien | 4-6, 6-0, 4-6 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Andrea Collarini | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
13.11.23 1. kolo | vs. Joaquin Aguilar Cardozo | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
Lima 2 - antuka | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Edoardo Lavagno | 4-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
Santa Fe - antuka | ||||
19.10.23 čtvrtfinále | vs. Mariano Navone | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
18.10.23 2. kolo | vs. Luciano Darderi | 6-4, 4-6, 7-63 | detail zápasu | |
16.10.23 1. kolo | vs. Guido Andreozzi | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Gastao Elias | 6-4, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Bogota Challenger - antuka | ||||
30.09.23 semifinále | vs. Thiago Agustin Tirante | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.09.23 čtvrtfinále | vs. Renzo Olivo | 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
28.09.23 2. kolo | vs. Gilbert Klier Junior | 6-2, 3-6, 7-62 | detail zápasu | |
25.09.23 1. kolo | vs. Alejandro Hoyos | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Antofagasta Challenger - antuka | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Pedro Boscardin Dias | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
23.08.23 1. kolo kval. | vs. Emilio Nava | 5-7, 2-6 | detail zápasu |
Alessandro Petrone - poslední zápasy
M15 Sharm - tvrdý | ||||
12.03.20 2. kolo | vs. Petr Hajek | Petr Hajek - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
11.03.20 1. kolo | vs. Dmitry Kovkin | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
19.02.20 1. kolo | vs. Peter Nagy | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
15.02.20 1. kolo | vs. Riccardo Bonadio | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
29.01.20 1. kolo | vs. Marco Bortolotti | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
22.01.20 1. kolo | vs. Aleksandre Bakshi | 3-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
M15 Antalya - antuka | ||||
15.01.20 1. kolo | vs. Javier Barranco Cosano | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Castellon - antuka | ||||
05.11.19 1. kolo | vs. Johan Nikles | 7-66, 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
M15 Tabarka - antuka | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Octavio Volpi | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
08.10.19 1. kolo | vs. Nerman Fatic | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
M15 Chornomorsk - antuka | ||||
26.09.19 2. kolo | vs. Vitaliy Sachko | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.09.19 1. kolo | vs. Bartosz Wojnar | 4-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
20.09.19 čtvrtfinále | vs. Matteo Gigante | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.09.19 2. kolo | vs. Gibril Diarra | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
17.09.19 1. kolo | vs. Gianmarco Ferrari | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
M25 Santa - antuka | ||||
13.09.19 2. kolo | vs. Omar Giacalone | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
10.09.19 1. kolo | vs. Gibril Diarra | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
M25 Trieste - antuka | ||||
03.09.19 1. kolo | vs. Tomas Barrios Vera | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Curtea - antuka | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Facundo Juarez | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
16.08.19 čtvrtfinále | vs. Yshai Oliel | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.08.19 2. kolo | vs. Nicolo Turchetti | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
14.08.19 1. kolo | vs. Luka Pavlovic | 6-4, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
M15 Novi - antuka | ||||
08.08.19 2. kolo | vs. Duje Kekez | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.08.19 1. kolo | vs. Antun Vidak | 6-3, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Chitila - antuka | ||||
02.08.19 čtvrtfinále | vs. Bogdan Ionut Apostol | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.08.19 2. kolo | vs. Cezar Cretu | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
31.07.19 1. kolo | vs. Mattia Frinzi | 1-6, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
M15 Kramsach - antuka | ||||
16.07.19 1. kolo | vs. Sandro Kopp | 6-4, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
M15 Telfs - antuka | ||||
10.07.19 1. kolo | vs. Jakob Aichhorn | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
M25 Cuneo - antuka | ||||
03.07.19 1. kolo | vs. Andrea Basso | 6-74, 1-6 | detail zápasu |