Marcelo Demoliner/Matwe Middelkoop vs. Romain Arneodo/Hugo Nys 17.10.2019

Marcelo Demoliner/Matwe Middelkoop vs. Romain Arneodo/Hugo Nys 17.10.2019 - Kremlin Cup - Moscow - porovnání

ZÁPAS

17.10.19čtvrtfináleMarcelo Demoliner/Matwe Middelkoop Romain Arneodo/Hugo Nys 6-3, 7-61 Russia Moscow tvrdý I.

STATISTIKY ZÁPASU

Marcelo Demoliner/Matwe MiddelkoopRomain Arneodo/Hugo Nys
1. podání %40/61 (66%)38/64 (59%)
Vyhrané body z 1.podání32/40 (80%)27/38 (71%)
Vyhrané body z 2.podání14/21 (67%)10/26 (38%)
Vyhrané break-bally2/9 (22%)1/3 (33%)
Vyhrané body z returnu27/64 (42%)15/61 (25%)
Vyhrané body celkem73/125 (58%)52/125 (42%)
Dvojchyby25
Esa54

STATISTIKY ZÁPASU

1
Marcelo Demoliner/Matwe Middelkoop Marcelo Demoliner/Matwe Middelkoop podáva0-0
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15
1-0Romain Arneodo/Hugo Nys Romain Arneodo/Hugo Nys podáva
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40
Marcelo Demoliner/Matwe Middelkoop Marcelo Demoliner/Matwe Middelkoop podáva1-1
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15
2-1Romain Arneodo/Hugo Nys Romain Arneodo/Hugo Nys podáva
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40
Marcelo Demoliner/Matwe Middelkoop Marcelo Demoliner/Matwe Middelkoop podáva3-1
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30
4-1Romain Arneodo/Hugo Nys Romain Arneodo/Hugo Nys podáva
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40
Marcelo Demoliner/Matwe Middelkoop Marcelo Demoliner/Matwe Middelkoop podáva4-2
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40
4-3Romain Arneodo/Hugo Nys Romain Arneodo/Hugo Nys podáva
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP]
Marcelo Demoliner/Matwe Middelkoop Marcelo Demoliner/Matwe Middelkoop podáva5-3
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15
6-3
2
0-0Romain Arneodo/Hugo Nys Romain Arneodo/Hugo Nys podáva
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40
Marcelo Demoliner/Matwe Middelkoop Marcelo Demoliner/Matwe Middelkoop podáva0-1
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15
1-1Romain Arneodo/Hugo Nys Romain Arneodo/Hugo Nys podáva
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40
Marcelo Demoliner/Matwe Middelkoop Marcelo Demoliner/Matwe Middelkoop podáva1-2
0-0, 15-0, 30-0, 40-0
2-2Romain Arneodo/Hugo Nys Romain Arneodo/Hugo Nys podáva
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40
Marcelo Demoliner/Matwe Middelkoop Marcelo Demoliner/Matwe Middelkoop podáva2-3
0-0, 15-0, 30-0, 40-0
3-3Romain Arneodo/Hugo Nys Romain Arneodo/Hugo Nys podáva
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40
Marcelo Demoliner/Matwe Middelkoop Marcelo Demoliner/Matwe Middelkoop podáva3-4
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30
4-4Romain Arneodo/Hugo Nys Romain Arneodo/Hugo Nys podáva
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40
Marcelo Demoliner/Matwe Middelkoop Marcelo Demoliner/Matwe Middelkoop podáva4-5
0-0, 15-0, 30-0, 40-0
5-5Romain Arneodo/Hugo Nys Romain Arneodo/Hugo Nys podáva
0-0, 0-15, 0-30, 0-40
Marcelo Demoliner/Matwe Middelkoop Marcelo Demoliner/Matwe Middelkoop podáva5-6
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30
6-6Romain Arneodo/Hugo Nys Romain Arneodo/Hugo Nys podáva
0-0, 1-0, 1-1, 2-1, 3-1, 4-1, 5-1, 6-1
7-61

Marcelo Demoliner
Brazília
18.01.89, 31 Let







Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Monako
04.08.92, 28 Let







Romain Arneodo
Matwe Middelkoop
Holandsko
03.09.83, 37 Let




Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje

Francúzsko
16.02.91, 29 Let




Hugo Nys
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Marcelo Demoliner/Matwe Middelkoop vs. Romain Arneodo/Hugo Nys - Vzájemné zápasy

17.10.19čtvrtfináleMarcelo Demoliner/Matwe MiddelkoopRomain Arneodo/Hugo Nys6-3, 7-61 detail zápasuRussia Moscow tvrdý I.
09.10.191. koloRomain ArneodoMarcelo Demoliner6-3, 7-62 detail zápasuFrance Mouilleron Le tvrdý I.

Marcelo Demoliner/Matwe Middelkoop - poslední zápasy

Russia St. Petersburg - tvrdý I.
18.10.20
finále
vs. Jurgen Melzer/Edouard Roger-Vasselin2-6, 6-74 prohradetail zápasu
17.10.20
semifinále
vs. Alexander Bublik/Reilly Opelka6-4, 3-6, 10-6 výhradetail zápasu
15.10.20
čtvrtfinále
vs. Taylor Harry Fritz/Cameron Norrie6-4, 6-4 výhradetail zápasu
13.10.20
1. kolo
vs. Sander Gille/Joran Vliegen7-61, 7-67 výhradetail zápasu
Italy Parma Challenger - antuka
07.10.20
1. kolo
vs. Andres Molteni/Hugo Nys7-64, 4-6, 4-10 prohradetail zápasu
France Paris - antuka
30.09.20
1. kolo
vs. Daniel Evans/Hubert Hurkacz6-72, 6-3, 5-7 prohradetail zápasu
Austria Kitzbuhel - antuka
11.09.20
čtvrtfinále
vs. Oliver Marach/Jurgen Melzer5-7, 7-64, 9-11 prohradetail zápasu
09.09.20
1. kolo
vs. Sebastian Ofner/Jurij Rodionov7-5, 6-4 výhradetail zápasu
USA New York - tvrdý
05.09.20
2. kolo
vs. Jamie Murray/Neal Skupski3-6, 2-6 prohradetail zápasu
03.09.20
1. kolo
vs. Nicolas Mahut/Jan-Lennard Struff6-74, 7-65, 6-3 výhradetail zápasu
Chile Santiago - antuka
27.02.20
čtvrtfinále
vs. Marcelo Tomas Barrios Vera/Alejandro Tabilo6-1, 3-6, 8-10 prohradetail zápasu
25.02.20
1. kolo
vs. Hugo Dellien/Andre Goransson5-7, 6-3, 10-8 výhradetail zápasu
Brazil Rio de - antuka
19.02.20
1. kolo
vs. Roman Jebavy/Igor Zelenay7-5, 3-6, 8-10 prohradetail zápasu
Argentina Buenos Aires - antuka
15.02.20
semifinále
vs. Marcel Granollers/Horacio Zeballos2-6, 5-7 prohradetail zápasu
13.02.20
čtvrtfinále
vs. Jaume Antoni Munar Clar/Casper Ruud6-3, 6-4 výhradetail zápasu
12.02.20
1. kolo
vs. Marco Cecchinato/Albert Ramos-Vinolas6-4, 6-4 výhradetail zápasu
Argentina Cordoba - antuka
09.02.20
finále
vs. Leonardo Mayer/Andres Molteni6-3, 7-64 výhradetail zápasu
08.02.20
semifinále
vs. Ariel Behar/Gonzalo Escobar6-4, 6-3 výhradetail zápasu
05.02.20
čtvrtfinále
vs. Federico Gaio/Pedro Martinez Portero7-65, 6-2 výhradetail zápasu
04.02.20
1. kolo
vs. Pedro Cachin/Juan Pablo Ficovich6-1, 6-1 výhradetail zápasu
Australia Melbourne - tvrdý
23.01.20
1. kolo
vs. Tennys Sandgren/Jack Withrow6-4, 6-74, 6-78 prohradetail zápasu
Australia Adelaide - tvrdý
14.01.20
1. kolo
vs. Jamie Murray/Neal Skupski3-6, 6-4, 4-10 prohradetail zápasu
Qatar Doha - tvrdý
07.01.20
1. kolo
vs. Frederik Nielsen/Tim Puetz6-710, 7-65, 7-10 prohradetail zápasu
Russia Moscow - tvrdý I.
19.10.19
finále
vs. Simone Bolelli/Andres Molteni6-1, 6-2 výhradetail zápasu
18.10.19
semifinále
vs. Thomas Fabbiano/Andreas Seppi6-3, 7-5 výhradetail zápasu
17.10.19
čtvrtfinále
vs. Romain Arneodo/Hugo Nys6-3, 7-61 výhradetail zápasu
15.10.19
1. kolo
vs. Christian Garin/John-Patrick Smith6-4, 6-4 výhradetail zápasu
France Mouilleron Le - tvrdý I.
09.10.19
1. kolo
vs. Romain Arneodo/Hugo Nys3-6, 6-72 prohradetail zápasu
China Zhuhai - tvrdý
29.09.19
finále
vs. Sander Gille/Joran Vliegen6-72, 6-74 prohradetail zápasu
28.09.19
semifinále
vs. Goncalo Oliveira/Andrei Vasilevski7-64, 6-3 výhradetail zápasu

Romain Arneodo/Hugo Nys - poslední zápasy

France Noumea Challenger - tvrdý
08.01.20
1. kolo
vs. Facundo Mena/Joao Menezes6-3, 6-74, 3-10 prohradetail zápasu
Slovakia Bratislava Challenger - tvrdý I.
08.11.19
semifinále
vs. Frederik Nielsen/Tim Puetz7-64, 5-7, 7-10 prohradetail zápasu
07.11.19
čtvrtfinále
vs. Nathaniel Lammons/Nicholas Monroe6-4, 6-75, 10-6 výhradetail zápasu
06.11.19
1. kolo
vs. Sander Arends/David Pel6-1, 3-6, 10-6 výhradetail zápasu
France Brest Challenger - tvrdý I.
22.10.19
1. kolo
vs. Jonathan Erlich/Lloyd Harris6-75, 5-7 prohradetail zápasu
Russia Moscow - tvrdý I.
17.10.19
čtvrtfinále
vs. Marcelo Demoliner/Matwe Middelkoop3-6, 6-71 prohradetail zápasu
15.10.19
1. kolo
vs. Richard Berankis/Juan Ignacio Londero6-3, 6-2 výhradetail zápasu
France Mouilleron Le - tvrdý I.
10.10.19
čtvrtfinále
vs. Sander Arends/David Pel6-4, 3-6, 4-10 prohradetail zápasu
09.10.19
1. kolo
vs. Marcelo Demoliner/Matwe Middelkoop6-3, 7-62 výhradetail zápasu
France Orleans Challenger - tvrdý I.
29.09.19
finále
vs. Hans Podlipnik-Castillo/Tristan-Samuel Weissborn6-75, 6-3, 10-1 výhradetail zápasu
28.09.19
semifinále
vs. Andre Begemann/Julian Lenz7-5, 3-6, 10-6 výhradetail zápasu
27.09.19
čtvrtfinále
vs. Adrian Menendez-Maceiras/Sergiy Stakhovsky6-4, 7-64 výhradetail zápasu
25.09.19
1. kolo
vs. Nathaniel Lammons/Antonio Sancic7-67, 7-64 výhradetail zápasu
Italy Genova Challenger - antuka
05.09.19
čtvrtfinále
vs. Facundo Bagnis/Stefano Travaglia3-6, 5-7 prohradetail zápasu
03.09.19
1. kolo
vs. Federico Gaio/Andrea Pellegrino6-4, 7-5 výhradetail zápasu
Slovenia Portoroz Challenger - tvrdý
14.08.19
1. kolo
vs. Evan King/Julian Ocleppo6-75, 6-73 prohradetail zápasu
Mexico Los Cabos - tvrdý
03.08.19
finále
vs. Dominic Inglot/Austin Krajicek7-5, 5-7, 16-14 výhradetail zápasu
02.08.19
semifinále
vs. Santiago Gonzalez/Aisam Qureshi3-6, 7-5, 10-5 výhradetail zápasu
01.08.19
čtvrtfinále
vs. Guido Pella/Diego Sebastian Schwartzman2-6, 6-0, 10-6 výhradetail zápasu
31.07.19
1. kolo
vs. Max Purcell/Luke Saville6-716, 6-4, 10-8 výhradetail zápasu
Czech Republic Prostejov Challenger - antuka
03.06.19
1. kolo
vs. Benjamin Lock/Courtney John Lock6-4, 5-7, 3-10 prohradetail zápasu
France Lyon - antuka
20.05.19
1. kolo
vs. Ken Skupski/Neal Skupski3-6, 6-2, 8-10 prohradetail zápasu
France Aix En - antuka
09.05.19
čtvrtfinále
vs. Kevin Krawietz/Jurgen Melzer3-6, 3-6 prohradetail zápasu
07.05.19
1. kolo
vs. Guillermo Garcia-Lopez/Leander Paes6-4, 6-4 výhradetail zápasu
France Bordeaux Challenger - antuka
05.05.19
finále
vs. Gregoire Barrere/Quentin Halys4-6, 1-6 prohradetail zápasu
04.05.19
semifinále
vs. Elliot Benchetrit/Tristan Lamasine6-3, 6-1 výhradetail zápasu
02.05.19
čtvrtfinále
vs. Sander Gille/David Vega Hernandez7-62, 4-6, 10-4 výhradetail zápasu
01.05.19
1. kolo
vs. Jonathan Eysseric/Antonio Sancic6-3, 7-63 výhradetail zápasu
Monaco Monte-Carlo - antuka
15.04.19
1. kolo
vs. Alexander Zverev/Mischa Zverev6-4, 4-6, 7-10 prohradetail zápasu
France Sophia Antipolis - antuka
06.04.19
semifinále
vs. Thiemo de Bakker/Robin Haase4-6, 4-6 prohradetail zápasu
<